zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Bari

odlet 23. 04. - 21. 06. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Pi, 07. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
3 noci v meste Bari
Po, 10. 05.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
50 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
15 €
2h 40m
cesta späť
Po, 10. 05.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
3 noci v meste Bari
Po, 17. 05.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
55 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
15 €
2h 40m
cesta späť
Po, 17. 05.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Po, 28. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:20 Bari BRI
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Bari
St, 30. 06.
06:40 Bari BRI
12:00 Bratislava BTS
5h 20m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Po, 28. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
20:55 Bergamo BGY
22:20 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
St, 30. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
10:40 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 14. 06.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 14. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 28. 06.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 28. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 07. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:20 Bari BRI
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Bari
St, 09. 06.
06:40 Bari BRI
12:00 Bratislava BTS
5h 20m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
20:55 Bergamo BGY
22:20 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
St, 09. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
10:40 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 25. 06.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
2 noci v meste Bari
Po, 28. 06.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 26. 06.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 28. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 11. 06.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
4 noci v meste Bari
St, 16. 06.
06:40 Bari BRI
12:00 Bratislava BTS
5h 20m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 12. 06.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
St, 16. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
10:40 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 18. 06.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
2 noci v meste Bari
Po, 21. 06.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 19. 06.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 21. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 14. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:20 Bari BRI
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Bari
St, 16. 06.
06:40 Bari BRI
12:00 Bratislava BTS
5h 20m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
20:55 Bergamo BGY
22:20 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
St, 16. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
10:40 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 07. 06.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 07. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 18. 06.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
4 noci v meste Bari
St, 23. 06.
06:40 Bari BRI
12:00 Bratislava BTS
5h 20m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 19. 06.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
St, 23. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
10:40 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 25. 06.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
4 noci v meste Bari
St, 30. 06.
06:40 Bari BRI
12:00 Bratislava BTS
5h 20m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 26. 06.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
St, 30. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
10:40 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 11. 06.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
2 noci v meste Bari
Po, 14. 06.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 12. 06.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 14. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 21. 06.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 21. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Po, 21. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:20 Bari BRI
4h 5m
1 prestup
2 noci v meste Bari
St, 23. 06.
06:40 Bari BRI
12:00 Bratislava BTS
5h 20m
1 prestup
56 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
20:55 Bergamo BGY
22:20 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
St, 23. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
10:40 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
4 noci v meste Bari
Ne, 30. 05.
09:15 Bari BRI
16:40 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 30. 05.
09:15 Bari BRI
11:40 Brusel CRL
Ryanair
17 €
2h 25m
14:55 Brusel CRL
16:40 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 45m
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
4 noci v meste Bari
Ne, 23. 05.
09:15 Bari BRI
16:40 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 23. 05.
09:15 Bari BRI
11:40 Brusel CRL
Ryanair
17 €
2h 25m
14:55 Brusel CRL
16:40 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 45m
Pi, 21. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
2 noci v meste Bari
Ne, 23. 05.
09:15 Bari BRI
16:40 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
20 €
2h 40m
cesta späť
Ne, 23. 05.
09:15 Bari BRI
11:40 Brusel CRL
Ryanair
17 €
2h 25m
14:55 Brusel CRL
16:40 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 45m
Pi, 07. 05.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
2 noci v meste Bari
Po, 10. 05.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 07. 05.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
So, 08. 05.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Po, 10. 05.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 05. 05.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 10. 05.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
57 €
zobraziť
cesta tam
St, 05. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Po, 10. 05.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 31. 05.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
St, 26. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Po, 31. 05.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 21. 05.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
2 noci v meste Bari
Po, 24. 05.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
So, 22. 05.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Po, 24. 05.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 24. 05.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
St, 19. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
10 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Po, 24. 05.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 21. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
3 noci v meste Bari
Po, 24. 05.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
58 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 21. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
20 €
2h 40m
cesta späť
Po, 24. 05.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 17. 05.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Po, 17. 05.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
20 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
10 €
1h 20m
Pi, 11. 06.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
2 noci v meste Bari
Po, 14. 06.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 12. 06.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 14. 06.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 21. 06.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 21. 06.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 18. 06.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
2 noci v meste Bari
Po, 21. 06.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 19. 06.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 21. 06.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 14. 06.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
62 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 14. 06.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
3 noci v meste Bari
Po, 14. 06.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
20 €
2h 40m
cesta späť
Po, 14. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
5 nocí v meste Bari
St, 16. 06.
06:40 Bari BRI
12:00 Bratislava BTS
5h 20m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
20 €
2h 40m
cesta späť
St, 16. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
10:40 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 04. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
5 nocí v meste Bari
St, 09. 06.
06:40 Bari BRI
12:00 Bratislava BTS
5h 20m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
20 €
2h 40m
cesta späť
St, 09. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
10:40 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
Pi, 04. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
3 noci v meste Bari
Po, 07. 06.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
63 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
20 €
2h 40m
cesta späť
Po, 07. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
4 noci v meste Bari
Ne, 06. 06.
09:15 Bari BRI
16:40 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 06. 06.
09:15 Bari BRI
11:40 Brusel CRL
Ryanair
23 €
2h 25m
14:55 Brusel CRL
16:40 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 45m
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
3 noci v meste Bari
Po, 17. 05.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
64 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 14. 05.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
10 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
15 €
2h 40m
cesta späť
Po, 17. 05.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
3 noci v meste Bari
Po, 14. 06.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
69 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
20 €
2h 40m
cesta späť
Po, 14. 06.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
Pi, 04. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
2 noci v meste Bari
Ne, 06. 06.
09:15 Bari BRI
16:40 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
71 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
20 €
2h 40m
cesta späť
Ne, 06. 06.
09:15 Bari BRI
11:40 Brusel CRL
Ryanair
23 €
2h 25m
14:55 Brusel CRL
16:40 Bratislava BTS
Ryanair
13 €
1h 45m
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 17. 05.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 12. 05.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
20 €
1h 25m
cesta späť
Po, 17. 05.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
12 €
2h 5m
Pi, 25. 06.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
2 noci v meste Bari
Po, 28. 06.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 26. 06.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 28. 06.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 28. 06.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 28. 06.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
4 noci v meste Bari
Ne, 27. 06.
09:15 Bari BRI
16:40 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 23. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 27. 06.
09:15 Bari BRI
11:40 Brusel CRL
Ryanair
23 €
2h 25m
14:55 Brusel CRL
16:40 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 45m
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
4 noci v meste Bari
Ne, 20. 06.
09:15 Bari BRI
16:40 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 16. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 20. 06.
09:15 Bari BRI
11:40 Brusel CRL
Ryanair
23 €
2h 25m
14:55 Brusel CRL
16:40 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 45m
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
4 noci v meste Bari
Ne, 13. 06.
09:15 Bari BRI
16:40 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
75 €
zobraziť
cesta tam
St, 09. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 13. 06.
09:15 Bari BRI
11:40 Brusel CRL
Ryanair
23 €
2h 25m
14:55 Brusel CRL
16:40 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 45m
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Po, 07. 06.
11:05 Bari BRI
21:40 Bratislava BTS
10h 35m
1 prestup
77 €
zobraziť
cesta tam
St, 02. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Po, 07. 06.
11:05 Bari BRI
12:55 Londýn STN
Ryanair
32 €
2h 50m
18:35 Londýn STN
21:40 Bratislava BTS
Ryanair
17 €
2h 5m
St, 30. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
4 noci v meste Bari
Ne, 04. 07.
09:15 Bari BRI
16:40 Bratislava BTS
7h 25m
1 prestup
79 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 04. 07.
09:15 Bari BRI
11:40 Brusel CRL
Ryanair
27 €
2h 25m
14:55 Brusel CRL
16:40 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
1h 45m
Pi, 25. 06.
21:50 Bratislava BTS
10:00 Bari BRI
12h 10m
1 prestup
5 nocí v meste Bari
Št, 01. 07.
10:55 Bari BRI
22:25 Bratislava BTS
11h 30m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
So, 26. 06.
08:35 Bergamo BGY
10:00 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Št, 01. 07.
10:55 Bari BRI
12:45 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 50m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 5m
Po, 28. 06.
18:15 Bratislava BTS
22:20 Bari BRI
4h 5m
1 prestup
3 noci v meste Bari
Št, 01. 07.
10:55 Bari BRI
22:25 Bratislava BTS
11h 30m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
Po, 28. 06.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
20:55 Bergamo BGY
22:20 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Št, 01. 07.
10:55 Bari BRI
12:45 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 50m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 5m
St, 30. 06.
12:25 Bratislava BTS
23:40 Bari BRI
11h 15m
1 prestup
4 noci v meste Bari
Ne, 04. 07.
13:15 Bari BRI
22:00 Bratislava BTS
8h 45m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
St, 30. 06.
12:25 Bratislava BTS
13:50 Bergamo BGY
Ryanair
15 €
1h 25m
22:15 Bergamo BGY
23:40 Bari BRI
Ryanair
13 €
1h 25m
cesta späť
Ne, 04. 07.
13:15 Bari BRI
14:30 Malta MLA
Ryanair
20 €
1h 15m
19:45 Malta MLA
22:00 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 15m
Pi, 25. 06.
15:15 Bratislava BTS
21:15 Bari BRI
6h
1 prestup
3 noci v meste Bari
Po, 28. 06.
06:40 Bari BRI
17:50 Bratislava BTS
11h 10m
1 prestup
81 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 06.
15:15 Bratislava BTS
16:30 Londýn STN
Ryanair
15 €
2h 15m
17:35 Londýn STN
21:15 Bari BRI
Ryanair
38 €
2h 40m
cesta späť
Po, 28. 06.
06:40 Bari BRI
08:10 Bergamo BGY
Ryanair
13 €
1h 30m
16:30 Bergamo BGY
17:50 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
1h 20m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Bari?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Bari je november s cenou v priemere 132 €, prípadne január s cenou priemerne 136 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú október priemerne za 168 € a august priemerne za 161 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Bari?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Bari je Sobota s cenou v priemere 64 €, prípadne Streda s cenou priemerne 74 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Štvrtok priemerne za 80 € a Nedeľa priemerne za 76 €.