zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Ancona

odlet 07. 10. - 05. 12. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ne, 09. 10.
13:35 Bratislava BTS
18:35 Ancona AOI
5h
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Št, 13. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
60 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 10.
13:35 Bratislava BTS
15:25 Brusel CRL
Ryanair
19 €
1h 50m
16:45 Brusel CRL
18:35 Ancona AOI
Ryanair
13 €
1h 50m
cesta späť
Št, 13. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
2h 10m
Po, 10. 10.
07:10 Bratislava BTS
15:50 Ancona AOI
8h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Št, 13. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
65 €
zobraziť
cesta tam
Po, 10. 10.
07:10 Bratislava BTS
09:00 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
14:00 Brusel CRL
15:50 Ancona AOI
Ryanair
26 €
1h 50m
cesta späť
Št, 13. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
2h 10m
Ut, 11. 10.
06:30 Bratislava BTS
16:15 Ancona AOI
9h 45m
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Št, 13. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
72 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 11. 10.
06:30 Bratislava BTS
07:45 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
13:05 Londýn STN
16:15 Ancona AOI
Ryanair
31 €
2h 10m
cesta späť
Št, 13. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
2h 10m
Št, 13. 10.
22:55 Bratislava BTS
09:35 Ancona AOI
10h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 17. 10.
22:10 Ancona AOI
11:20 Bratislava BTS
13h 10m
1 prestup
76 €
zobraziť
cesta tam
Št, 13. 10.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
Pi, 14. 10.
06:25 Londýn STN
09:35 Ancona AOI
Ryanair
15 €
2h 10m
cesta späť
Po, 17. 10.
22:10 Ancona AOI
23:25 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 15m
Ut, 18. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Ne, 23. 10.
13:35 Bratislava BTS
18:35 Ancona AOI
5h
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Št, 27. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
85 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 10.
13:35 Bratislava BTS
15:25 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
16:45 Brusel CRL
18:35 Ancona AOI
Ryanair
13 €
1h 50m
cesta späť
Št, 27. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 10m
Po, 17. 10.
07:10 Bratislava BTS
15:50 Ancona AOI
8h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Št, 20. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
86 €
zobraziť
cesta tam
Po, 17. 10.
07:10 Bratislava BTS
09:00 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
14:00 Brusel CRL
15:50 Ancona AOI
Ryanair
13 €
1h 50m
cesta späť
Št, 20. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
2h 10m
So, 15. 10.
06:35 Bratislava BTS
22:35 Ancona AOI
16h
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Po, 17. 10.
22:10 Ancona AOI
11:20 Bratislava BTS
13h 10m
1 prestup
90 €
zobraziť
cesta tam
So, 15. 10.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
19:25 Londýn STN
22:35 Ancona AOI
Ryanair
15 €
2h 10m
cesta späť
Po, 17. 10.
22:10 Ancona AOI
23:25 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 15m
Ut, 18. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
27 €
2h 10m
Pi, 18. 11.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Ut, 22. 11.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
94 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 11.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
15 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Ut, 22. 11.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
39 €
2h 10m
Ne, 16. 10.
13:35 Bratislava BTS
18:35 Ancona AOI
5h
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Št, 20. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 10.
13:35 Bratislava BTS
15:25 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
16:45 Brusel CRL
18:35 Ancona AOI
Ryanair
22 €
1h 50m
cesta späť
Št, 20. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
2h 10m
So, 08. 10.
06:35 Bratislava BTS
22:35 Ancona AOI
16h
1 prestup
5 nocí v meste Ancona
Št, 13. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
95 €
zobraziť
cesta tam
So, 08. 10.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
51 €
2h 15m
19:25 Londýn STN
22:35 Ancona AOI
Ryanair
15 €
2h 10m
cesta späť
Št, 13. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
15 €
2h 10m
Po, 24. 10.
07:10 Bratislava BTS
15:50 Ancona AOI
8h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Št, 27. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
96 €
zobraziť
cesta tam
Po, 24. 10.
07:10 Bratislava BTS
09:00 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
14:00 Brusel CRL
15:50 Ancona AOI
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Št, 27. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 10m
Pi, 11. 11.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Ut, 15. 11.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
98 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 11.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
15 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
34 €
1h 50m
cesta späť
Ut, 15. 11.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 10m
Pi, 25. 11.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Ut, 29. 11.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
99 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 11.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
15 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
27 €
1h 50m
cesta späť
Ut, 29. 11.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
40 €
2h 10m
Pi, 04. 11.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 07. 11.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 11.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
24 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
24 €
1h 50m
cesta späť
Po, 07. 11.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
31 €
2h 10m
So, 15. 10.
06:35 Bratislava BTS
22:35 Ancona AOI
16h
1 prestup
5 nocí v meste Ancona
Št, 20. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
105 €
zobraziť
cesta tam
So, 15. 10.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
19:25 Londýn STN
22:35 Ancona AOI
Ryanair
15 €
2h 10m
cesta späť
Št, 20. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
2h 10m
Pi, 04. 11.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Ut, 08. 11.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
109 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 04. 11.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
24 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
24 €
1h 50m
cesta späť
Ut, 08. 11.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
31 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
30 €
2h 10m
Ne, 13. 11.
13:55 Bratislava BTS
21:40 Ancona AOI
7h 45m
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Ut, 15. 11.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
113 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 11.
13:55 Bratislava BTS
15:15 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 20m
18:30 Londýn STN
21:40 Ancona AOI
Ryanair
28 €
2h 10m
cesta späť
Ut, 15. 11.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
17 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 10m
Pi, 27. 01.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Ut, 31. 01.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
114 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 27. 01.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
22 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Ut, 31. 01.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
2h 10m
Ne, 20. 11.
19:40 Bratislava BTS
08:20 Ancona AOI
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Št, 24. 11.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
115 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 11.
19:40 Bratislava BTS
21:30 Brusel CRL
Ryanair
34 €
1h 50m
Po, 21. 11.
06:30 Brusel CRL
08:20 Ancona AOI
Ryanair
21 €
1h 50m
cesta späť
Št, 24. 11.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
37 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 30. 10.
19:40 Bratislava BTS
08:20 Ancona AOI
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Št, 03. 11.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
115 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 30. 10.
19:40 Bratislava BTS
21:30 Brusel CRL
Ryanair
10 €
1h 50m
Po, 31. 10.
06:30 Brusel CRL
08:20 Ancona AOI
Ryanair
13 €
1h 50m
cesta späť
Št, 03. 11.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
58 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
2h 10m
Po, 07. 11.
17:25 Bratislava BTS
09:45 Ancona AOI
16h 20m
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Št, 10. 11.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
116 €
zobraziť
cesta tam
Po, 07. 11.
17:25 Bratislava BTS
18:45 Londýn STN
Ryanair
31 €
2h 20m
Ut, 08. 11.
06:35 Londýn STN
09:45 Ancona AOI
Ryanair
27 €
2h 10m
cesta späť
Št, 10. 11.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
30 €
2h 10m
So, 08. 10.
06:35 Bratislava BTS
22:35 Ancona AOI
16h
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Po, 10. 10.
22:10 Ancona AOI
11:20 Bratislava BTS
13h 10m
1 prestup
116 €
zobraziť
cesta tam
So, 08. 10.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
51 €
2h 15m
19:25 Londýn STN
22:35 Ancona AOI
Ryanair
15 €
2h 10m
cesta späť
Po, 10. 10.
22:10 Ancona AOI
23:25 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 15m
Ut, 11. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
29 €
2h 10m
Po, 21. 11.
17:25 Bratislava BTS
09:45 Ancona AOI
16h 20m
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Št, 24. 11.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
117 €
zobraziť
cesta tam
Po, 21. 11.
17:25 Bratislava BTS
18:45 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 20m
Ut, 22. 11.
06:35 Londýn STN
09:45 Ancona AOI
Ryanair
36 €
2h 10m
cesta späť
Št, 24. 11.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
37 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Pi, 18. 11.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 21. 11.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
117 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 18. 11.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
15 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
23 €
1h 50m
cesta späť
Po, 21. 11.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
40 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
39 €
2h 10m
Pi, 11. 11.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 14. 11.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
120 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 11. 11.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
15 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
34 €
1h 50m
cesta späť
Po, 14. 11.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
35 €
2h 10m
Št, 20. 10.
22:55 Bratislava BTS
09:35 Ancona AOI
10h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 24. 10.
22:10 Ancona AOI
11:20 Bratislava BTS
13h 10m
1 prestup
120 €
zobraziť
cesta tam
Št, 20. 10.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
26 €
2h 15m
Pi, 21. 10.
06:25 Londýn STN
09:35 Ancona AOI
Ryanair
48 €
2h 10m
cesta späť
Po, 24. 10.
22:10 Ancona AOI
23:25 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
Ut, 25. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 10m
Pi, 03. 02.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Ut, 07. 02.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
120 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 02.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
22 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
31 €
1h 50m
cesta späť
Ut, 07. 02.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
2h 10m
Ne, 06. 11.
13:55 Bratislava BTS
21:40 Ancona AOI
7h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Št, 10. 11.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
124 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 11.
13:55 Bratislava BTS
15:15 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 20m
18:30 Londýn STN
21:40 Ancona AOI
Ryanair
39 €
2h 10m
cesta späť
Št, 10. 11.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
30 €
2h 10m
Ne, 06. 11.
13:55 Bratislava BTS
21:40 Ancona AOI
7h 45m
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Ut, 08. 11.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
128 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 11.
13:55 Bratislava BTS
15:15 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 20m
18:30 Londýn STN
21:40 Ancona AOI
Ryanair
39 €
2h 10m
cesta späť
Ut, 08. 11.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
31 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
30 €
2h 10m
Po, 16. 01.
17:25 Bratislava BTS
09:45 Ancona AOI
16h 20m
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Št, 19. 01.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
Po, 16. 01.
17:25 Bratislava BTS
18:45 Londýn STN
Ryanair
30 €
2h 20m
Ut, 17. 01.
06:35 Londýn STN
09:45 Ancona AOI
Ryanair
42 €
2h 10m
cesta späť
Št, 19. 01.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 10m
So, 22. 10.
06:35 Bratislava BTS
22:35 Ancona AOI
16h
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Po, 24. 10.
22:10 Ancona AOI
11:20 Bratislava BTS
13h 10m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 10.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 15m
19:25 Londýn STN
22:35 Ancona AOI
Ryanair
43 €
2h 10m
cesta späť
Po, 24. 10.
22:10 Ancona AOI
23:25 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
Ut, 25. 10.
08:10 Londýn STN
11:20 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 10m
Pi, 20. 01.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Ut, 24. 01.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
132 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 20. 01.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
22 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
28 €
1h 50m
cesta späť
Ut, 24. 01.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
29 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
53 €
2h 10m
Ut, 25. 10.
06:30 Bratislava BTS
16:15 Ancona AOI
9h 45m
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Št, 27. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
135 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 25. 10.
06:30 Bratislava BTS
07:45 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
13:05 Londýn STN
16:15 Ancona AOI
Ryanair
45 €
2h 10m
cesta späť
Št, 27. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 10m
Pi, 09. 12.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Ut, 13. 12.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
135 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 09. 12.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
21 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
33 €
1h 50m
cesta späť
Ut, 13. 12.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
45 €
2h 10m
Pi, 13. 01.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Ut, 17. 01.
10:10 Ancona AOI
16:45 Bratislava BTS
6h 35m
1 prestup
136 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 13. 01.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
22 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
28 €
1h 50m
cesta späť
Ut, 17. 01.
10:10 Ancona AOI
11:30 Londýn STN
Ryanair
33 €
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:45 Bratislava BTS
Ryanair
53 €
2h 10m
Ne, 08. 01.
19:40 Bratislava BTS
08:20 Ancona AOI
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Št, 12. 01.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
138 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 08. 01.
19:40 Bratislava BTS
21:30 Brusel CRL
Ryanair
24 €
1h 50m
Po, 09. 01.
06:30 Brusel CRL
08:20 Ancona AOI
Ryanair
26 €
1h 50m
cesta späť
Št, 12. 01.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
56 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 10m
Ne, 15. 01.
19:40 Bratislava BTS
08:20 Ancona AOI
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Št, 19. 01.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
138 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 15. 01.
19:40 Bratislava BTS
21:30 Brusel CRL
Ryanair
50 €
1h 50m
Po, 16. 01.
06:30 Brusel CRL
08:20 Ancona AOI
Ryanair
28 €
1h 50m
cesta späť
Št, 19. 01.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 10m
Pi, 27. 01.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 30. 01.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
141 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 27. 01.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
22 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
25 €
1h 50m
cesta späť
Po, 30. 01.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
60 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
2h 10m
Pi, 13. 01.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 16. 01.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
142 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 13. 01.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
22 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
28 €
1h 50m
cesta späť
Po, 16. 01.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
60 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 10m
Ne, 06. 11.
19:40 Bratislava BTS
08:20 Ancona AOI
12h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Št, 10. 11.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
143 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 11.
19:40 Bratislava BTS
21:30 Brusel CRL
Ryanair
67 €
1h 50m
Po, 07. 11.
06:30 Brusel CRL
08:20 Ancona AOI
Ryanair
20 €
1h 50m
cesta späť
Št, 10. 11.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
30 €
2h 10m
Pi, 20. 01.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 23. 01.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
144 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 20. 01.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
22 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
28 €
1h 50m
cesta späť
Po, 23. 01.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
60 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
2h 10m
Pi, 03. 02.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 06. 02.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
147 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 03. 02.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
22 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
31 €
1h 50m
cesta späť
Po, 06. 02.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
60 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
34 €
2h 10m
Pi, 25. 11.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 28. 11.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
148 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 25. 11.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
15 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
27 €
1h 50m
cesta späť
Po, 28. 11.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
44 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
62 €
2h 10m
So, 22. 10.
06:35 Bratislava BTS
22:35 Ancona AOI
16h
1 prestup
5 nocí v meste Ancona
Št, 27. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
149 €
zobraziť
cesta tam
So, 22. 10.
06:35 Bratislava BTS
07:50 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 15m
19:25 Londýn STN
22:35 Ancona AOI
Ryanair
43 €
2h 10m
cesta späť
Št, 27. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
34 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
28 €
2h 10m
Št, 27. 10.
22:55 Bratislava BTS
09:35 Ancona AOI
10h 40m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 31. 10.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
149 €
zobraziť
cesta tam
Št, 27. 10.
22:55 Bratislava BTS
00:10 Londýn STN
Ryanair
57 €
2h 15m
Pi, 28. 10.
06:25 Londýn STN
09:35 Ancona AOI
Ryanair
15 €
2h 10m
cesta späť
Po, 31. 10.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
36 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
41 €
2h 10m
Po, 14. 11.
17:25 Bratislava BTS
09:45 Ancona AOI
16h 20m
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Št, 17. 11.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
152 €
zobraziť
cesta tam
Po, 14. 11.
17:25 Bratislava BTS
18:45 Londýn STN
Ryanair
20 €
2h 20m
Ut, 15. 11.
06:35 Londýn STN
09:45 Ancona AOI
Ryanair
33 €
2h 10m
cesta späť
Št, 17. 11.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
76 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
24 €
2h 10m
Ne, 15. 01.
13:55 Bratislava BTS
21:40 Ancona AOI
7h 45m
1 prestup
4 noci v meste Ancona
Št, 19. 01.
10:00 Ancona AOI
16:30 Bratislava BTS
6h 30m
1 prestup
156 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 15. 01.
13:55 Bratislava BTS
15:15 Londýn STN
Ryanair
48 €
2h 20m
18:30 Londýn STN
21:40 Ancona AOI
Ryanair
48 €
2h 10m
cesta späť
Št, 19. 01.
10:00 Ancona AOI
11:20 Londýn STN
Ryanair
28 €
2h 20m
13:20 Londýn STN
16:30 Bratislava BTS
Ryanair
32 €
2h 10m
Pi, 06. 01.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 09. 01.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
161 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 06. 01.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
34 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
36 €
1h 50m
cesta späť
Po, 09. 01.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
58 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
33 €
2h 10m
Pi, 02. 12.
06:50 Bratislava BTS
19:35 Ancona AOI
12h 45m
1 prestup
3 noci v meste Ancona
Po, 05. 12.
10:35 Ancona AOI
22:20 Bratislava BTS
11h 45m
1 prestup
161 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 02. 12.
06:50 Bratislava BTS
08:40 Brusel CRL
Ryanair
32 €
1h 50m
17:45 Brusel CRL
19:35 Ancona AOI
Ryanair
29 €
1h 50m
cesta späť
Po, 05. 12.
10:35 Ancona AOI
11:55 Londýn STN
Ryanair
47 €
2h 20m
19:10 Londýn STN
22:20 Bratislava BTS
Ryanair
53 €
2h 10m
Ut, 18. 10.
06:30 Bratislava BTS
16:15 Ancona AOI
9h 45m
1 prestup
2 noci v meste Ancona
Št, 20. 10.
10:10 Ancona AOI
22:30 Bratislava BTS
12h 20m
1 prestup
162 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 18. 10.
06:30 Bratislava BTS
07:45 Londýn STN
Ryanair
27 €
2h 15m
13:05 Londýn STN
16:15 Ancona AOI
Ryanair
72 €
2h 10m
cesta späť
Št, 20. 10.
10:10 Ancona AOI
11:25 Londýn STN
Ryanair
13 €
2h 15m
19:20 Londýn STN
22:30 Bratislava BTS
Ryanair
50 €
2h 10m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Ancona?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Ancona je máj s cenou v priemere 103 €, prípadne január s cenou priemerne 161 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 279 € a august priemerne za 236 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Ancona?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Ancona je Pondelok s cenou v priemere 77 €, prípadne Streda s cenou priemerne 86 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 150 € a Štvrtok priemerne za 93 €.

Created by CoevoApps.com