zavrieť

odkiaľ

najskorší odlet

najneskorší odlet

dĺžka pobytu

Nevybrali ste miesto odletu!

Letenky Bratislava - Alghero

odlet 25. 10. - 23. 12. · 2 - 5 nocí · spiatočne · maximálne 1 prestup

upraviť vyhľadávanie

Najlepšie ponuky

Ut, 26. 10.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
1h 55m
priamy
4 noci v meste Alghero
So, 30. 10.
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
79 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 10.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
36 €
1h 55m
cesta späť
So, 30. 10.
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
1h 55m
Po, 25. 10.
18:15 Bratislava BTS
08:15 Alghero AHO
14h
1 prestup
4 noci v meste Alghero
So, 30. 10.
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
82 €
zobraziť
cesta tam
Po, 25. 10.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
Ut, 26. 10.
07:00 Bergamo BGY
08:15 Alghero AHO
Ryanair
17 €
1h 15m
cesta späť
So, 30. 10.
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
1h 55m
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
21:50 Alghero AHO
8h 25m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
So, 30. 10.
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
92 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
14:40 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
18:25 Londýn STN
21:50 Alghero AHO
Ryanair
25 €
2h 25m
cesta späť
So, 30. 10.
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
1h 55m
Ut, 26. 10.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
1h 55m
priamy
2 noci v meste Alghero
Št, 28. 10.
10:35 Alghero AHO
22:25 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
104 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 10.
12:30 Bratislava BTS
14:25 Alghero AHO
Ryanair
36 €
1h 55m
cesta späť
Št, 28. 10.
10:35 Alghero AHO
12:05 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 30m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 5m
Po, 25. 10.
18:15 Bratislava BTS
08:15 Alghero AHO
14h
1 prestup
2 noci v meste Alghero
Št, 28. 10.
10:35 Alghero AHO
22:25 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
107 €
zobraziť
cesta tam
Po, 25. 10.
18:15 Bratislava BTS
19:40 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
Ut, 26. 10.
07:00 Bergamo BGY
08:15 Alghero AHO
Ryanair
17 €
1h 15m
cesta späť
Št, 28. 10.
10:35 Alghero AHO
12:05 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 30m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 5m
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
21:50 Alghero AHO
8h 25m
1 prestup
2 noci v meste Alghero
Št, 28. 10.
10:35 Alghero AHO
22:25 Bratislava BTS
11h 50m
1 prestup
117 €
zobraziť
cesta tam
Ut, 26. 10.
13:25 Bratislava BTS
14:40 Londýn STN
Ryanair
24 €
2h 15m
18:25 Londýn STN
21:50 Alghero AHO
Ryanair
25 €
2h 25m
cesta späť
Št, 28. 10.
10:35 Alghero AHO
12:05 Londýn STN
Ryanair
43 €
2h 30m
19:20 Londýn STN
22:25 Bratislava BTS
Ryanair
25 €
2h 5m
St, 27. 10.
17:40 Bratislava BTS
10:00 Alghero AHO
16h 20m
1 prestup
2 noci v meste Alghero
So, 30. 10.
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
1h 55m
priamy
120 €
zobraziť
cesta tam
St, 27. 10.
17:40 Bratislava BTS
18:55 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 15m
Št, 28. 10.
06:35 Londýn STN
10:00 Alghero AHO
Ryanair
25 €
2h 25m
cesta späť
So, 30. 10.
14:30 Alghero AHO
16:25 Bratislava BTS
Ryanair
43 €
1h 55m
Pi, 29. 10.
21:50 Bratislava BTS
11:50 Alghero AHO
14h
1 prestup
2 noci v meste Alghero
Po, 01. 11.
08:55 Alghero AHO
12:55 Bratislava BTS
4h
1 prestup
131 €
zobraziť
cesta tam
Pi, 29. 10.
21:50 Bratislava BTS
23:15 Bergamo BGY
Ryanair
22 €
1h 25m
So, 30. 10.
10:35 Bergamo BGY
11:50 Alghero AHO
Ryanair
17 €
1h 15m
cesta späť
Po, 01. 11.
08:55 Alghero AHO
10:20 Bergamo BGY
Ryanair
26 €
1h 25m
11:30 Bergamo BGY
12:55 Bratislava BTS
Ryanair
66 €
1h 25m
Ne, 07. 11.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 12. 11.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 07. 11.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
Po, 08. 11.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
26 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 12. 11.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
32 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
1h 25m
Ne, 14. 11.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 19. 11.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 14. 11.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
Po, 15. 11.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
26 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 19. 11.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
32 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
1h 25m
Ne, 21. 11.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 26. 11.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
134 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 21. 11.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
Po, 22. 11.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
26 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 26. 11.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
32 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
38 €
1h 25m
So, 30. 10.
12:05 Bratislava BTS
14:00 Alghero AHO
1h 55m
priamy
2 noci v meste Alghero
Po, 01. 11.
08:55 Alghero AHO
12:55 Bratislava BTS
4h
1 prestup
135 €
zobraziť
cesta tam
So, 30. 10.
12:05 Bratislava BTS
14:00 Alghero AHO
Ryanair
43 €
1h 55m
cesta späť
Po, 01. 11.
08:55 Alghero AHO
10:20 Bergamo BGY
Ryanair
26 €
1h 25m
11:30 Bergamo BGY
12:55 Bratislava BTS
Ryanair
66 €
1h 25m
Ne, 28. 11.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 03. 12.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
157 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 28. 11.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
38 €
1h 30m
Po, 29. 11.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
26 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 03. 12.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
55 €
1h 25m
St, 27. 10.
17:40 Bratislava BTS
10:00 Alghero AHO
16h 20m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Po, 01. 11.
08:55 Alghero AHO
12:55 Bratislava BTS
4h
1 prestup
170 €
zobraziť
cesta tam
St, 27. 10.
17:40 Bratislava BTS
18:55 Londýn STN
Ryanair
52 €
2h 15m
Št, 28. 10.
06:35 Londýn STN
10:00 Alghero AHO
Ryanair
25 €
2h 25m
cesta späť
Po, 01. 11.
08:55 Alghero AHO
10:20 Bergamo BGY
Ryanair
26 €
1h 25m
11:30 Bergamo BGY
12:55 Bratislava BTS
Ryanair
66 €
1h 25m
Ne, 31. 10.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 05. 11.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
179 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 31. 10.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
55 €
1h 30m
Po, 01. 11.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
26 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 05. 11.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
32 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
66 €
1h 25m
Ne, 05. 12.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 10. 12.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
201 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 05. 12.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
Po, 06. 12.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 10. 12.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
67 €
1h 25m
Ne, 16. 01.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 21. 01.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
201 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 16. 01.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
Po, 17. 01.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 21. 01.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
67 €
1h 25m
Ne, 23. 01.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 28. 01.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
201 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 23. 01.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
Po, 24. 01.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 28. 01.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
67 €
1h 25m
Ne, 30. 01.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 04. 02.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
233 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 30. 01.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
Po, 31. 01.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 04. 02.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
99 €
1h 25m
Ne, 12. 12.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 17. 12.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
253 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 12. 12.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
67 €
1h 30m
Po, 13. 12.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 17. 12.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
119 €
1h 25m
Ne, 09. 01.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 14. 01.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
253 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 09. 01.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
119 €
1h 30m
Po, 10. 01.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 14. 01.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
67 €
1h 25m
Ne, 06. 02.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 11. 02.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
265 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 06. 02.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
99 €
1h 30m
Po, 07. 02.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 11. 02.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
99 €
1h 25m
Ne, 13. 02.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 18. 02.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
265 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 13. 02.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
99 €
1h 30m
Po, 14. 02.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 18. 02.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
99 €
1h 25m
Ne, 20. 02.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 25. 02.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
265 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 20. 02.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
99 €
1h 30m
Po, 21. 02.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 25. 02.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
99 €
1h 25m
Ne, 19. 12.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 24. 12.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
305 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 19. 12.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
119 €
1h 30m
Po, 20. 12.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 24. 12.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
119 €
1h 25m
Ne, 02. 01.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 07. 01.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
305 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 02. 01.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
119 €
1h 30m
Po, 03. 01.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
30 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 07. 01.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
37 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
119 €
1h 25m
Ne, 26. 12.
19:40 Bratislava BTS
08:30 Alghero AHO
12h 50m
1 prestup
4 noci v meste Alghero
Pi, 31. 12.
08:10 Alghero AHO
12:00 Bratislava BTS
3h 50m
1 prestup
320 €
zobraziť
cesta tam
Ne, 26. 12.
19:40 Bratislava BTS
21:10 Bergamo BGY
Ryanair
119 €
1h 30m
Po, 27. 12.
07:10 Bergamo BGY
08:30 Alghero AHO
Ryanair
37 €
1h 20m
cesta späť
Pi, 31. 12.
08:10 Alghero AHO
09:35 Bergamo BGY
Ryanair
45 €
1h 25m
10:35 Bergamo BGY
12:00 Bratislava BTS
Ryanair
119 €
1h 25m

V ktorom mesiaci je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Alghero?

Aktuálne najlacnejší mesiac pre spiatočné lety do mesta Alghero je máj s cenou v priemere 83 €, prípadne jún s cenou priemerne 88 €.

Naopak najdrahšie mesiace sú december priemerne za 176 € a marec priemerne za 159 €

V ktorom dni v týždni je najlacnejšie letieť Bratislava ⇋ Alghero?

Najlacnejší deň v týždni pre lety do mesta Alghero je Pondelok s cenou v priemere 49 €, prípadne Piatok s cenou priemerne 54 €.

Naopak najdrahšie dni v týždni sú Sobota priemerne za 78 € a Piatok priemerne za 54 €.