zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Praha - Stockholm

odlet 29. 10. - 27. 12. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

Pá, 29. 10.
15:45 Praha PRG
17:30 Stockholm NYO
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Stockholm
Po, 01. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4022 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 29. 10.
15:45 Praha PRG
17:30 Stockholm NYO
Ryanair
757 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 01. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1711 Kč
3h 35m
Út, 02. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1555 Kč
2h 30m
Pá, 29. 10.
15:45 Praha PRG
17:30 Stockholm NYO
1h 45m
přímý
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 31. 10.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4035 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 29. 10.
15:45 Praha PRG
17:30 Stockholm NYO
Ryanair
757 Kč
1h 45m
cesta zpět
Ne, 31. 10.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1983 Kč
3h 35m
Po, 01. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1296 Kč
2h 30m
Čt, 20. 01.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 24. 01.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4081 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 20. 01.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 21. 01.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
959 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 24. 01.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1309 Kč
3h 35m
Út, 25. 01.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
907 Kč
2h 30m
Čt, 13. 01.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 16. 01.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4211 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 13. 01.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1036 Kč
2h 30m
Pá, 14. 01.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
959 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 16. 01.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1309 Kč
3h 35m
Po, 17. 01.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
907 Kč
2h 30m
Čt, 13. 01.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 17. 01.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4211 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 13. 01.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1036 Kč
2h 30m
Pá, 14. 01.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
959 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 17. 01.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1309 Kč
3h 35m
Út, 18. 01.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
907 Kč
2h 30m
Čt, 17. 02.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 21. 02.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4212 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 17. 02.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 18. 02.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
959 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 21. 02.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1439 Kč
3h 35m
Út, 22. 02.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 18. 02.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Po, 21. 02.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4341 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 18. 02.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1037 Kč
2h 30m
So, 19. 02.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
959 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 21. 02.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1439 Kč
3h 35m
Út, 22. 02.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
907 Kč
2h 30m
Čt, 11. 11.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 14. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4562 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 11. 11.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 12. 11.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1322 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 14. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1166 Kč
3h 35m
Po, 15. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Čt, 03. 02.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 07. 02.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4575 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 03. 02.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 04. 02.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1322 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 07. 02.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1309 Kč
3h 35m
Út, 08. 02.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1037 Kč
2h 30m
Čt, 25. 11.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 29. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4769 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 25. 11.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 26. 11.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1607 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 29. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
959 Kč
3h 35m
Út, 30. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1296 Kč
2h 30m
Čt, 03. 02.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 06. 02.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4834 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 03. 02.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 04. 02.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1322 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 06. 02.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1439 Kč
3h 35m
Po, 07. 02.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Čt, 11. 11.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 15. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4834 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 11. 11.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 12. 11.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1322 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 15. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1309 Kč
3h 35m
Út, 16. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1296 Kč
2h 30m
Čt, 10. 02.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 14. 02.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4847 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 10. 02.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1296 Kč
2h 30m
Pá, 11. 02.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1464 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 14. 02.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1309 Kč
3h 35m
Út, 15. 02.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
777 Kč
2h 30m
Pá, 19. 11.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Po, 22. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4847 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 19. 11.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
So, 20. 11.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1464 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 22. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1309 Kč
3h 35m
Út, 23. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Čt, 06. 01.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 10. 01.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4885 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 06. 01.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1684 Kč
2h 30m
Pá, 07. 01.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1464 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 10. 01.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
959 Kč
3h 35m
Út, 11. 01.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
777 Kč
2h 30m
Čt, 06. 01.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 09. 01.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4885 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 06. 01.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1684 Kč
2h 30m
Pá, 07. 01.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1464 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 09. 01.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
959 Kč
3h 35m
Po, 10. 01.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
777 Kč
2h 30m
Čt, 27. 01.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 31. 01.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4950 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 27. 01.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Pá, 28. 01.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1918 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 31. 01.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
959 Kč
3h 35m
Út, 01. 02.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
907 Kč
2h 30m
Čt, 18. 11.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 22. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4976 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 18. 11.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1037 Kč
2h 30m
Pá, 19. 11.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1464 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 22. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1309 Kč
3h 35m
Út, 23. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Čt, 18. 11.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 21. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
4976 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 18. 11.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1037 Kč
2h 30m
Pá, 19. 11.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1464 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 21. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1309 Kč
3h 35m
Po, 22. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Čt, 09. 12.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 13. 12.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
5002 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 09. 12.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1296 Kč
2h 30m
Pá, 10. 12.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
959 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 13. 12.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1711 Kč
3h 35m
Út, 14. 12.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1037 Kč
2h 30m
Čt, 25. 11.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 28. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
5028 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 25. 11.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 26. 11.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1607 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 28. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
959 Kč
3h 35m
Po, 29. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1555 Kč
2h 30m
Pá, 29. 10.
08:20 Praha PRG
21:05 Stockholm NYO
12h 45m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 01. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
5094 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 29. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
1287 Kč
1h 5m
19:20 Krakov KRK
21:05 Stockholm NYO
Ryanair
542 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 01. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1711 Kč
3h 35m
Út, 02. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1555 Kč
2h 30m
Pá, 29. 10.
09:05 Praha PRG
15:40 Stockholm NYO
6h 35m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 01. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
5106 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 29. 10.
09:05 Praha PRG
09:55 Londýn STN
Ryanair
820 Kč
1h 50m
12:35 Londýn STN
15:40 Stockholm NYO
Ryanair
1020 Kč
2h 5m
cesta zpět
Po, 01. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1711 Kč
3h 35m
Út, 02. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1555 Kč
2h 30m
Čt, 10. 02.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 13. 02.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
5106 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 10. 02.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1296 Kč
2h 30m
Pá, 11. 02.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1464 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 13. 02.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1309 Kč
3h 35m
Po, 14. 02.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1037 Kč
2h 30m
Pá, 29. 10.
08:20 Praha PRG
21:05 Stockholm NYO
12h 45m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 31. 10.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
5107 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 29. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
1287 Kč
1h 5m
19:20 Krakov KRK
21:05 Stockholm NYO
Ryanair
542 Kč
1h 45m
cesta zpět
Ne, 31. 10.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1983 Kč
3h 35m
Po, 01. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1296 Kč
2h 30m
Pá, 29. 10.
09:05 Praha PRG
15:40 Stockholm NYO
6h 35m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 31. 10.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
5119 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 29. 10.
09:05 Praha PRG
09:55 Londýn STN
Ryanair
820 Kč
1h 50m
12:35 Londýn STN
15:40 Stockholm NYO
Ryanair
1020 Kč
2h 5m
cesta zpět
Ne, 31. 10.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1983 Kč
3h 35m
Po, 01. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1296 Kč
2h 30m
Čt, 09. 12.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 12. 12.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
5132 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 09. 12.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1296 Kč
2h 30m
Pá, 10. 12.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
959 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 12. 12.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1711 Kč
3h 35m
Po, 13. 12.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Čt, 02. 12.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 05. 12.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
5806 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 02. 12.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Pá, 03. 12.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1763 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 05. 12.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1711 Kč
3h 35m
Po, 06. 12.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Čt, 27. 01.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 30. 01.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
6078 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 27. 01.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Pá, 28. 01.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
1918 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 30. 01.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1439 Kč
3h 35m
Po, 31. 01.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1555 Kč
2h 30m
Čt, 17. 02.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 20. 02.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
6752 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 17. 02.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 18. 02.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
959 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 20. 02.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
3720 Kč
3h 35m
Po, 21. 02.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1166 Kč
2h 30m
Čt, 20. 01.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 23. 01.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
7231 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 20. 01.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 21. 01.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
959 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 23. 01.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
4459 Kč
3h 35m
Po, 24. 01.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
907 Kč
2h 30m
Čt, 04. 11.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 08. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
7854 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 04. 11.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 05. 11.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
4433 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 08. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
959 Kč
3h 35m
Út, 09. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1555 Kč
2h 30m
Čt, 04. 11.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 07. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
8074 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 04. 11.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 05. 11.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
4433 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 07. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
1439 Kč
3h 35m
Po, 08. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1296 Kč
2h 30m
Čt, 24. 02.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Stockholm
Po, 28. 02.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
8813 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 02.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1037 Kč
2h 30m
Pá, 25. 02.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
3720 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 28. 02.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
3150 Kč
3h 35m
Út, 01. 03.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
907 Kč
2h 30m
Pá, 05. 11.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Po, 08. 11.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
8878 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 05. 11.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1037 Kč
2h 30m
So, 06. 11.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
5327 Kč
3h 45m
cesta zpět
Po, 08. 11.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
959 Kč
3h 35m
Út, 09. 11.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1555 Kč
2h 30m
Čt, 24. 02.
21:25 Praha PRG
15:35 Stockholm ARN
18h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Stockholm
Ne, 27. 02.
16:15 Stockholm ARN
10:10 Praha PRG
17h 55m
1 přestup
9461 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 02.
21:25 Praha PRG
23:55 Barcelona BCN
Vueling
1037 Kč
2h 30m
Pá, 25. 02.
11:50 Barcelona BCN
15:35 Stockholm ARN
Vueling
3720 Kč
3h 45m
cesta zpět
Ne, 27. 02.
16:15 Stockholm ARN
19:50 Barcelona BCN
Vueling
3409 Kč
3h 35m
Po, 28. 02.
07:40 Barcelona BCN
10:10 Praha PRG
Vueling
1296 Kč
2h 30m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Praha ⇋ Stockholm?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Stockholm je květen s cenou v průměru 1797 Kč, případně únor s cenou průměrně 2630 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou prosinec průměrně za 3293 Kč a září průměrně 3170 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Praha ⇋ Stockholm?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Stockholm je Čtvrtek s cenou v průměru 983 Kč, případně Úterý s cenou průměrně 1063 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Pátek průměrně za 2479 Kč a Pondělí průměrně za 1938 Kč.