zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Praha - Pescara

odlet 24. 04. - 22. 06. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

Pá, 28. 05.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 31. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
518 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 28. 05.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 31. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Po, 17. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 21. 05.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
518 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 17. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 21. 05.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Po, 24. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 28. 05.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
518 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 24. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 28. 05.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Pá, 21. 05.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 24. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
518 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 21. 05.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 24. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Po, 31. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 04. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
648 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 31. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 04. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 40m
Po, 07. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 11. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
788 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 07. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
399 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 11. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 40m
Po, 31. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Čt, 03. 06.
22:50 Pescara PSR
11:35 Praha PRG
12h 45m
1 přestup
907 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 31. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 03. 06.
22:50 Pescara PSR
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
259 Kč
1h 5m
Pá, 04. 06.
10:15 Bergamo BGY
11:35 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 20m
Pá, 28. 05.
08:20 Praha PRG
22:40 Pescara PSR
14h 20m
1 přestup
3 noci ve městě Pescara
Po, 31. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
911 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 28. 05.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
259 Kč
1h 5m
20:55 Krakov KRK
22:40 Pescara PSR
Ryanair
393 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 31. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Pá, 21. 05.
08:20 Praha PRG
22:40 Pescara PSR
14h 20m
1 přestup
3 noci ve městě Pescara
Po, 24. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
911 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 21. 05.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
259 Kč
1h 5m
20:55 Krakov KRK
22:40 Pescara PSR
Ryanair
393 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 24. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Po, 07. 06.
13:10 Praha PRG
23:10 Pescara PSR
10h
1 přestup
4 noci ve městě Pescara
Pá, 11. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1047 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 07. 06.
13:10 Praha PRG
14:30 Bergamo BGY
Ryanair
399 Kč
1h 20m
22:05 Bergamo BGY
23:10 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
Pá, 11. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 40m
Po, 14. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Čt, 17. 06.
22:50 Pescara PSR
11:35 Praha PRG
12h 45m
1 přestup
1047 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 14. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
399 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 17. 06.
22:50 Pescara PSR
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
259 Kč
1h 5m
Pá, 18. 06.
10:15 Bergamo BGY
11:35 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 20m
Po, 14. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 18. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1047 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 14. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
399 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 18. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Po, 24. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Čt, 27. 05.
22:50 Pescara PSR
11:35 Praha PRG
12h 45m
1 přestup
1111 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 24. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 27. 05.
22:50 Pescara PSR
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
463 Kč
1h 5m
Pá, 28. 05.
10:15 Bergamo BGY
11:35 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 20m
Po, 17. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Čt, 20. 05.
22:50 Pescara PSR
11:35 Praha PRG
12h 45m
1 přestup
1111 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 17. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 20. 05.
22:50 Pescara PSR
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
463 Kč
1h 5m
Pá, 21. 05.
10:15 Bergamo BGY
11:35 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 20m
Po, 24. 05.
13:10 Praha PRG
23:10 Pescara PSR
10h
1 přestup
4 noci ve městě Pescara
Pá, 28. 05.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1121 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 24. 05.
13:10 Praha PRG
14:30 Bergamo BGY
Ryanair
399 Kč
1h 20m
22:05 Bergamo BGY
23:10 Pescara PSR
Ryanair
463 Kč
1h 5m
cesta zpět
Pá, 28. 05.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Pá, 28. 05.
12:00 Praha PRG
23:10 Pescara PSR
11h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Pescara
Po, 31. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1121 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 28. 05.
12:00 Praha PRG
13:20 Bergamo BGY
Ryanair
399 Kč
1h 20m
22:05 Bergamo BGY
23:10 Pescara PSR
Ryanair
463 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 31. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Pá, 21. 05.
12:00 Praha PRG
23:10 Pescara PSR
11h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Pescara
Po, 24. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1121 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 21. 05.
12:00 Praha PRG
13:20 Bergamo BGY
Ryanair
399 Kč
1h 20m
22:05 Bergamo BGY
23:10 Pescara PSR
Ryanair
463 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 24. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Po, 17. 05.
13:10 Praha PRG
23:10 Pescara PSR
10h
1 přestup
4 noci ve městě Pescara
Pá, 21. 05.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1121 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 17. 05.
13:10 Praha PRG
14:30 Bergamo BGY
Ryanair
399 Kč
1h 20m
22:05 Bergamo BGY
23:10 Pescara PSR
Ryanair
463 Kč
1h 5m
cesta zpět
Pá, 21. 05.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Pá, 11. 06.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 14. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1145 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 11. 06.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
757 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 14. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 40m
Po, 21. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 25. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1145 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
757 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 25. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 40m
Po, 28. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 02. 07.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1151 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
399 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 02. 07.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
752 Kč
1h 40m
Po, 24. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Čt, 27. 05.
10:55 Pescara PSR
16:20 Praha PRG
5h 25m
1 přestup
1207 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 24. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 27. 05.
10:55 Pescara PSR
12:25 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 30m
13:35 Londýn STN
16:20 Praha PRG
Ryanair
559 Kč
1h 45m
Po, 17. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Čt, 20. 05.
10:55 Pescara PSR
16:20 Praha PRG
5h 25m
1 přestup
1207 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 17. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 20. 05.
10:55 Pescara PSR
12:25 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 30m
13:35 Londýn STN
16:20 Praha PRG
Ryanair
559 Kč
1h 45m
Po, 31. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Čt, 03. 06.
10:55 Pescara PSR
16:20 Praha PRG
5h 25m
1 přestup
1209 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 31. 05.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 03. 06.
10:55 Pescara PSR
12:25 Londýn STN
Ryanair
440 Kč
2h 30m
13:35 Londýn STN
16:20 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
Po, 31. 05.
13:10 Praha PRG
23:10 Pescara PSR
10h
1 přestup
4 noci ve městě Pescara
Pá, 04. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1251 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 31. 05.
13:10 Praha PRG
14:30 Bergamo BGY
Ryanair
399 Kč
1h 20m
22:05 Bergamo BGY
23:10 Pescara PSR
Ryanair
463 Kč
1h 5m
cesta zpět
Pá, 04. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 40m
Pá, 11. 06.
08:20 Praha PRG
22:40 Pescara PSR
14h 20m
1 přestup
3 noci ve městě Pescara
Po, 14. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1255 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 11. 06.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
359 Kč
1h 5m
20:55 Krakov KRK
22:40 Pescara PSR
Ryanair
507 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 14. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 40m
Po, 21. 06.
13:10 Praha PRG
23:10 Pescara PSR
10h
1 přestup
4 noci ve městě Pescara
Pá, 25. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1269 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 06.
13:10 Praha PRG
14:30 Bergamo BGY
Ryanair
621 Kč
1h 20m
22:05 Bergamo BGY
23:10 Pescara PSR
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
Pá, 25. 06.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 40m
Po, 07. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Čt, 10. 06.
22:50 Pescara PSR
11:35 Praha PRG
12h 45m
1 přestup
1280 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 07. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
399 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 10. 06.
22:50 Pescara PSR
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
259 Kč
1h 5m
Pá, 11. 06.
10:15 Bergamo BGY
11:35 Praha PRG
Ryanair
622 Kč
1h 20m
Po, 12. 07.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 16. 07.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 12. 07.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 16. 07.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Po, 09. 08.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 13. 08.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 09. 08.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 13. 08.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Pá, 16. 07.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 19. 07.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 16. 07.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 19. 07.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Pá, 06. 08.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 09. 08.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 06. 08.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 09. 08.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Po, 02. 08.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 06. 08.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 02. 08.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 06. 08.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Pá, 20. 08.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 23. 08.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 20. 08.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 23. 08.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Pá, 13. 08.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 16. 08.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 13. 08.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 16. 08.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Pá, 09. 07.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 12. 07.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 09. 07.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 12. 07.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Po, 16. 08.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 20. 08.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 16. 08.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 20. 08.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Pá, 30. 07.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 02. 08.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 07.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 02. 08.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Pá, 04. 06.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 07. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 04. 06.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 07. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Pá, 23. 07.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 26. 07.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 23. 07.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 26. 07.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Po, 19. 07.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 23. 07.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 19. 07.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 23. 07.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Po, 26. 07.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Pescara
Pá, 30. 07.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1294 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 07.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
647 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 30. 07.
12:10 Pescara PSR
13:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Po, 28. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Čt, 01. 07.
22:50 Pescara PSR
11:35 Praha PRG
12h 45m
1 přestup
1305 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
399 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 01. 07.
22:50 Pescara PSR
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
517 Kč
1h 5m
Pá, 02. 07.
10:15 Bergamo BGY
11:35 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 20m
St, 26. 05.
20:40 Praha PRG
10:30 Pescara PSR
13h 50m
1 přestup
4 noci ve městě Pescara
Po, 31. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1343 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 26. 05.
20:40 Praha PRG
21:30 Londýn STN
Ryanair
549 Kč
1h 50m
Čt, 27. 05.
07:10 Londýn STN
10:30 Pescara PSR
Ryanair
535 Kč
2h 20m
cesta zpět
Po, 31. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
St, 19. 05.
20:40 Praha PRG
10:30 Pescara PSR
13h 50m
1 přestup
4 noci ve městě Pescara
Po, 24. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1343 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 19. 05.
20:40 Praha PRG
21:30 Londýn STN
Ryanair
549 Kč
1h 50m
Čt, 20. 05.
07:10 Londýn STN
10:30 Pescara PSR
Ryanair
535 Kč
2h 20m
cesta zpět
Po, 24. 05.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 40m
Po, 28. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
5 nocí ve městě Pescara
So, 03. 07.
07:55 Pescara PSR
13:05 Praha PRG
5h 10m
1 přestup
1358 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
399 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 03. 07.
07:55 Pescara PSR
09:00 Bergamo BGY
Ryanair
570 Kč
1h 5m
11:45 Bergamo BGY
13:05 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 20m
Pá, 25. 06.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 28. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1404 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 25. 06.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
757 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 28. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Pá, 18. 06.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Po, 21. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1404 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 18. 06.
10:00 Praha PRG
11:45 Pescara PSR
Ryanair
757 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 21. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 40m
Po, 14. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Pescara
Čt, 17. 06.
10:55 Pescara PSR
16:20 Praha PRG
5h 25m
1 přestup
1464 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 14. 06.
15:00 Praha PRG
16:45 Pescara PSR
Ryanair
399 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 17. 06.
10:55 Pescara PSR
12:25 Londýn STN
Ryanair
440 Kč
2h 30m
13:35 Londýn STN
16:20 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 45m
St, 09. 06.
20:40 Praha PRG
10:30 Pescara PSR
13h 50m
1 přestup
4 noci ve městě Pescara
Po, 14. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
1h 40m
přímý
1498 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 09. 06.
20:40 Praha PRG
21:30 Londýn STN
Ryanair
599 Kč
1h 50m
Čt, 10. 06.
07:10 Londýn STN
10:30 Pescara PSR
Ryanair
510 Kč
2h 20m
cesta zpět
Po, 14. 06.
17:10 Pescara PSR
18:50 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 40m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Praha ⇋ Pescara?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Pescara je květen s cenou v průměru 2775 Kč, případně červen s cenou průměrně 2831 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou leden průměrně za 3838 Kč a prosinec průměrně 3583 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Praha ⇋ Pescara?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Pescara je Čtvrtek s cenou v průměru 1335 Kč, případně Neděle s cenou průměrně 1363 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Pátek průměrně za 2402 Kč a Sobota průměrně za 1790 Kč.