zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Praha - Paříž

odlet 12. 08. - 10. 10. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

So, 26. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Paříž
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1081 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 26. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
Ryanair
509 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
So, 19. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Paříž
Út, 22. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1082 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 19. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 22. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Út, 08. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Paříž
So, 12. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1082 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 08. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 12. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Út, 22. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Paříž
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1082 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
So, 12. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Paříž
Út, 15. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1168 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 12. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 15. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
Út, 15. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Paříž
So, 19. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1168 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 15. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 19. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
Pá, 07. 10.
08:35 Praha PRG
18:10 Paříž BVA
9h 35m
1 přestup
5 nocí ve městě Paříž
St, 12. 10.
09:30 Paříž BVA
20:50 Praha PRG
11h 20m
1 přestup
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 07. 10.
08:35 Praha PRG
10:35 Marseille MRS
Ryanair
270 Kč
2h
16:40 Marseille MRS
18:10 Paříž BVA
Ryanair
267 Kč
1h 30m
cesta zpět
St, 12. 10.
09:30 Paříž BVA
11:40 Budapešť BUD
Ryanair
316 Kč
2h 10m
19:40 Budapešť BUD
20:50 Praha PRG
Ryanair
331 Kč
1h 10m
Pá, 07. 10.
08:35 Praha PRG
18:10 Paříž BVA
9h 35m
1 přestup
5 nocí ve městě Paříž
St, 12. 10.
13:20 Paříž BVA
17:05 Praha PRG
3h 45m
1 přestup
1267 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 07. 10.
08:35 Praha PRG
10:35 Marseille MRS
Ryanair
270 Kč
2h
16:40 Marseille MRS
18:10 Paříž BVA
Ryanair
267 Kč
1h 30m
cesta zpět
St, 12. 10.
13:20 Paříž BVA
14:45 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
15:45 Bergamo BGY
17:05 Praha PRG
Ryanair
365 Kč
1h 20m
Čt, 10. 11.
10:10 Praha PRG
16:45 Paříž BVA
6h 35m
1 přestup
2 noci ve městě Paříž
So, 12. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1280 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 10. 11.
10:10 Praha PRG
11:20 Treviso TSF
Ryanair
429 Kč
1h 10m
15:00 Treviso TSF
16:45 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 12. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Út, 22. 11.
11:45 Praha PRG
18:50 Paříž BVA
7h 5m
1 přestup
4 noci ve městě Paříž
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1280 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 11.
11:45 Praha PRG
12:55 Treviso TSF
Ryanair
429 Kč
1h 10m
17:05 Treviso TSF
18:50 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
So, 19. 11.
11:40 Praha PRG
17:50 Paříž BVA
6h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Paříž
Út, 22. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1280 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 19. 11.
11:40 Praha PRG
12:50 Treviso TSF
Ryanair
429 Kč
1h 10m
16:05 Treviso TSF
17:50 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 22. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Čt, 24. 11.
06:35 Praha PRG
16:50 Paříž BVA
10h 15m
1 přestup
2 noci ve městě Paříž
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1280 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 11.
06:35 Praha PRG
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
429 Kč
1h 20m
15:10 Bergamo BGY
16:50 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Čt, 24. 11.
10:10 Praha PRG
16:45 Paříž BVA
6h 35m
1 přestup
2 noci ve městě Paříž
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1280 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 11.
10:10 Praha PRG
11:20 Treviso TSF
Ryanair
429 Kč
1h 10m
15:00 Treviso TSF
16:45 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Po, 21. 11.
09:30 Praha PRG
22:05 Paříž BVA
12h 35m
1 přestup
5 nocí ve městě Paříž
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1280 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 11.
09:30 Praha PRG
10:50 Bergamo BGY
Ryanair
429 Kč
1h 20m
20:25 Bergamo BGY
22:05 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Út, 22. 11.
13:40 Praha PRG
17:50 Paříž BVA
4h 10m
1 přestup
4 noci ve městě Paříž
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1280 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 11.
13:40 Praha PRG
15:00 Bergamo BGY
Ryanair
429 Kč
1h 20m
16:10 Bergamo BGY
17:50 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Út, 29. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Paříž
So, 03. 12.
14:10 Paříž BVA
18:00 Praha PRG
3h 50m
1 přestup
1287 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 29. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
Ryanair
509 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 03. 12.
14:10 Paříž BVA
15:35 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
16:35 Bergamo BGY
18:00 Praha PRG
Ryanair
413 Kč
1h 25m
Út, 29. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
1h 45m
přímý
2 noci ve městě Paříž
Čt, 01. 12.
17:15 Paříž BVA
21:05 Praha PRG
3h 50m
1 přestup
1287 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 29. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
Ryanair
509 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 01. 12.
17:15 Paříž BVA
18:40 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
19:40 Bergamo BGY
21:05 Praha PRG
Ryanair
413 Kč
1h 25m
So, 26. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
1h 45m
přímý
5 nocí ve městě Paříž
Čt, 01. 12.
17:15 Paříž BVA
21:05 Praha PRG
3h 50m
1 přestup
1287 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 26. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
Ryanair
509 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 01. 12.
17:15 Paříž BVA
18:40 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
19:40 Bergamo BGY
21:05 Praha PRG
Ryanair
413 Kč
1h 25m
So, 26. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Paříž
Út, 29. 11.
08:25 Paříž BVA
13:15 Praha PRG
4h 50m
1 přestup
1287 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 26. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
Ryanair
509 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 29. 11.
08:25 Paříž BVA
09:50 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
11:50 Bergamo BGY
13:15 Praha PRG
Ryanair
413 Kč
1h 25m
Pá, 07. 10.
08:35 Praha PRG
18:10 Paříž BVA
9h 35m
1 přestup
5 nocí ve městě Paříž
St, 12. 10.
15:45 Paříž BVA
17:30 Praha PRG
1h 45m
přímý
1298 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 07. 10.
08:35 Praha PRG
10:35 Marseille MRS
Ryanair
270 Kč
2h
16:40 Marseille MRS
18:10 Paříž BVA
Ryanair
267 Kč
1h 30m
cesta zpět
St, 12. 10.
15:45 Paříž BVA
17:30 Praha PRG
Ryanair
760 Kč
1h 45m
Čt, 24. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
1h 55m
přímý
2 noci ve městě Paříž
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1314 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
Transavia
827 Kč
1h 55m
cesta zpět
So, 26. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Út, 08. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
1h 55m
přímý
4 noci ve městě Paříž
So, 12. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1314 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 08. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
Transavia
827 Kč
1h 55m
cesta zpět
So, 12. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Čt, 17. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
1h 55m
přímý
5 nocí ve městě Paříž
Út, 22. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1314 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 17. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
Transavia
827 Kč
1h 55m
cesta zpět
Út, 22. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Pá, 18. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
1h 55m
přímý
4 noci ve městě Paříž
Út, 22. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1314 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 18. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
Transavia
827 Kč
1h 55m
cesta zpět
Út, 22. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Pá, 21. 10.
08:35 Praha PRG
18:10 Paříž BVA
9h 35m
1 přestup
5 nocí ve městě Paříž
St, 26. 10.
13:20 Paříž BVA
17:05 Praha PRG
3h 45m
1 přestup
1314 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 21. 10.
08:35 Praha PRG
10:35 Marseille MRS
Ryanair
270 Kč
2h
16:40 Marseille MRS
18:10 Paříž BVA
Ryanair
314 Kč
1h 30m
cesta zpět
St, 26. 10.
13:20 Paříž BVA
14:45 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
15:45 Bergamo BGY
17:05 Praha PRG
Ryanair
365 Kč
1h 20m
Pá, 07. 10.
08:35 Praha PRG
18:10 Paříž BVA
9h 35m
1 přestup
4 noci ve městě Paříž
Út, 11. 10.
15:20 Paříž BVA
00:35 Praha PRG
9h 15m
1 přestup
1316 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 07. 10.
08:35 Praha PRG
10:35 Marseille MRS
Ryanair
270 Kč
2h
16:40 Marseille MRS
18:10 Paříž BVA
Ryanair
267 Kč
1h 30m
cesta zpět
Út, 11. 10.
15:20 Paříž BVA
16:45 Torino TRN
Ryanair
462 Kč
1h 25m
23:00 Torino TRN
00:35 Praha PRG
Ryanair
316 Kč
1h 35m
Ne, 23. 10.
11:25 Praha PRG
13:10 Paříž BVA
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Paříž
St, 26. 10.
13:20 Paříž BVA
17:05 Praha PRG
3h 45m
1 přestup
1333 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 23. 10.
11:25 Praha PRG
13:10 Paříž BVA
Ryanair
603 Kč
1h 45m
cesta zpět
St, 26. 10.
13:20 Paříž BVA
14:45 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
15:45 Bergamo BGY
17:05 Praha PRG
Ryanair
365 Kč
1h 20m
Pá, 07. 10.
08:35 Praha PRG
18:10 Paříž BVA
9h 35m
1 přestup
3 noci ve městě Paříž
Po, 10. 10.
20:10 Paříž BVA
21:55 Praha PRG
1h 45m
přímý
1338 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 07. 10.
08:35 Praha PRG
10:35 Marseille MRS
Ryanair
270 Kč
2h
16:40 Marseille MRS
18:10 Paříž BVA
Ryanair
267 Kč
1h 30m
cesta zpět
Po, 10. 10.
20:10 Paříž BVA
21:55 Praha PRG
Ryanair
801 Kč
1h 45m
Ne, 02. 10.
11:25 Praha PRG
13:10 Paříž BVA
1h 45m
přímý
2 noci ve městě Paříž
Út, 04. 10.
15:20 Paříž BVA
00:35 Praha PRG
9h 15m
1 přestup
1344 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 02. 10.
11:25 Praha PRG
13:10 Paříž BVA
Ryanair
712 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 04. 10.
15:20 Paříž BVA
16:45 Torino TRN
Ryanair
316 Kč
1h 25m
23:00 Torino TRN
00:35 Praha PRG
Ryanair
316 Kč
1h 35m
Ne, 06. 11.
13:00 Praha PRG
22:05 Paříž BVA
9h 5m
1 přestup
2 noci ve městě Paříž
Út, 08. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1356 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 06. 11.
13:00 Praha PRG
14:20 Bergamo BGY
Ryanair
429 Kč
1h 20m
20:30 Bergamo BGY
22:05 Paříž BVA
Ryanair
441 Kč
1h 35m
cesta zpět
Út, 08. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Pá, 18. 11.
07:40 Praha PRG
22:25 Paříž BVA
14h 45m
1 přestup
4 noci ve městě Paříž
Út, 22. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1356 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 18. 11.
07:40 Praha PRG
09:00 Bergamo BGY
Ryanair
429 Kč
1h 20m
20:45 Bergamo BGY
22:25 Paříž BVA
Ryanair
441 Kč
1h 40m
cesta zpět
Út, 22. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Čt, 10. 11.
06:35 Praha PRG
16:50 Paříž BVA
10h 15m
1 přestup
2 noci ve městě Paříž
So, 12. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1356 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 10. 11.
06:35 Praha PRG
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
429 Kč
1h 20m
15:10 Bergamo BGY
16:50 Paříž BVA
Ryanair
441 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 12. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Čt, 24. 11.
06:35 Praha PRG
16:50 Paříž BVA
10h 15m
1 přestup
5 nocí ve městě Paříž
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1365 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 11.
06:35 Praha PRG
07:55 Bergamo BGY
Ryanair
429 Kč
1h 20m
15:10 Bergamo BGY
16:50 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 40m
cesta zpět
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
Ne, 27. 11.
11:20 Praha PRG
17:30 Paříž BVA
6h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Paříž
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1365 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 27. 11.
11:20 Praha PRG
12:30 Treviso TSF
Ryanair
429 Kč
1h 10m
15:45 Treviso TSF
17:30 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
Út, 15. 11.
11:45 Praha PRG
18:50 Paříž BVA
7h 5m
1 přestup
4 noci ve městě Paříž
So, 19. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1365 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 15. 11.
11:45 Praha PRG
12:55 Treviso TSF
Ryanair
429 Kč
1h 10m
17:05 Treviso TSF
18:50 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 19. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
Čt, 10. 11.
10:10 Praha PRG
16:45 Paříž BVA
6h 35m
1 přestup
5 nocí ve městě Paříž
Út, 15. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1365 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 10. 11.
10:10 Praha PRG
11:20 Treviso TSF
Ryanair
429 Kč
1h 10m
15:00 Treviso TSF
16:45 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 15. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
Čt, 24. 11.
10:10 Praha PRG
16:45 Paříž BVA
6h 35m
1 přestup
5 nocí ve městě Paříž
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1365 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 11.
10:10 Praha PRG
11:20 Treviso TSF
Ryanair
429 Kč
1h 10m
15:00 Treviso TSF
16:45 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
Po, 31. 10.
13:40 Praha PRG
21:25 Paříž BVA
7h 45m
1 přestup
5 nocí ve městě Paříž
So, 05. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1371 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 31. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
Ryanair
259 Kč
1h 5m
19:10 Krakov KRK
21:25 Paříž BVA
Ryanair
626 Kč
2h 15m
cesta zpět
So, 05. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 45m
Út, 15. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
1h 45m
přímý
2 noci ve městě Paříž
Čt, 17. 11.
17:15 Paříž BVA
21:05 Praha PRG
3h 50m
1 přestup
1374 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 15. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 17. 11.
17:15 Paříž BVA
18:40 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
19:40 Bergamo BGY
21:05 Praha PRG
Ryanair
413 Kč
1h 25m
So, 19. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Paříž
Út, 22. 11.
08:25 Paříž BVA
13:15 Praha PRG
4h 50m
1 přestup
1374 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 19. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 22. 11.
08:25 Paříž BVA
09:50 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
11:50 Bergamo BGY
13:15 Praha PRG
Ryanair
413 Kč
1h 25m
So, 12. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
1h 45m
přímý
5 nocí ve městě Paříž
Čt, 17. 11.
17:15 Paříž BVA
21:05 Praha PRG
3h 50m
1 přestup
1374 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 12. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
Čt, 17. 11.
17:15 Paříž BVA
18:40 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
19:40 Bergamo BGY
21:05 Praha PRG
Ryanair
413 Kč
1h 25m
So, 12. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
1h 45m
přímý
3 noci ve městě Paříž
Út, 15. 11.
08:25 Paříž BVA
13:15 Praha PRG
4h 50m
1 přestup
1374 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 12. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 15. 11.
08:25 Paříž BVA
09:50 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
11:50 Bergamo BGY
13:15 Praha PRG
Ryanair
413 Kč
1h 25m
Út, 08. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Paříž
So, 12. 11.
14:10 Paříž BVA
18:00 Praha PRG
3h 50m
1 přestup
1374 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 08. 11.
07:25 Praha PRG
09:10 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 12. 11.
14:10 Paříž BVA
15:35 Bergamo BGY
Ryanair
365 Kč
1h 25m
16:35 Bergamo BGY
18:00 Praha PRG
Ryanair
413 Kč
1h 25m
Pá, 21. 10.
08:35 Praha PRG
18:10 Paříž BVA
9h 35m
1 přestup
4 noci ve městě Paříž
Út, 25. 10.
15:20 Paříž BVA
00:35 Praha PRG
9h 15m
1 přestup
1387 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 21. 10.
08:35 Praha PRG
10:35 Marseille MRS
Ryanair
270 Kč
2h
16:40 Marseille MRS
18:10 Paříž BVA
Ryanair
314 Kč
1h 30m
cesta zpět
Út, 25. 10.
15:20 Paříž BVA
16:45 Torino TRN
Ryanair
486 Kč
1h 25m
23:00 Torino TRN
00:35 Praha PRG
Ryanair
316 Kč
1h 35m
Pá, 21. 10.
08:35 Praha PRG
18:10 Paříž BVA
9h 35m
1 přestup
5 nocí ve městě Paříž
St, 26. 10.
15:45 Paříž BVA
17:30 Praha PRG
1h 45m
přímý
1387 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 21. 10.
08:35 Praha PRG
10:35 Marseille MRS
Ryanair
270 Kč
2h
16:40 Marseille MRS
18:10 Paříž BVA
Ryanair
314 Kč
1h 30m
cesta zpět
St, 26. 10.
15:45 Paříž BVA
17:30 Praha PRG
Ryanair
803 Kč
1h 45m
So, 26. 11.
11:40 Praha PRG
17:50 Paříž BVA
6h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Paříž
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1389 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 26. 11.
11:40 Praha PRG
12:50 Treviso TSF
Ryanair
453 Kč
1h 10m
16:05 Treviso TSF
17:50 Paříž BVA
Ryanair
365 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
So, 12. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
1h 45m
přímý
4 noci ve městě Paříž
St, 16. 11.
17:10 Paříž BVA
21:20 Praha PRG
4h 10m
1 přestup
1394 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 12. 11.
14:35 Praha PRG
16:20 Paříž BVA
Ryanair
596 Kč
1h 45m
cesta zpět
St, 16. 11.
17:10 Paříž BVA
18:35 Bergamo BGY
Ryanair
384 Kč
1h 25m
19:55 Bergamo BGY
21:20 Praha PRG
Ryanair
413 Kč
1h 25m
Pá, 25. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
1h 55m
přímý
4 noci ve městě Paříž
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1399 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 25. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
Transavia
827 Kč
1h 55m
cesta zpět
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
Čt, 24. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
1h 55m
přímý
5 nocí ve městě Paříž
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
1h 45m
přímý
1399 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
Transavia
827 Kč
1h 55m
cesta zpět
Út, 29. 11.
09:35 Paříž BVA
11:20 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m
Čt, 17. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
1h 55m
přímý
2 noci ve městě Paříž
So, 19. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
1h 45m
přímý
1399 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 17. 11.
20:55 Praha PRG
22:50 Paříž ORY
Transavia
827 Kč
1h 55m
cesta zpět
So, 19. 11.
12:25 Paříž BVA
14:10 Praha PRG
Ryanair
572 Kč
1h 45m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Praha ⇋ Paříž?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Paříž je květen s cenou v průměru 2320 Kč, případně září s cenou průměrně 2671 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou červen průměrně za 5255 Kč a prosinec průměrně 4454 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Praha ⇋ Paříž?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Paříž je Středa s cenou v průměru 1178 Kč, případně Pondělí s cenou průměrně 1495 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Pátek průměrně za 1971 Kč a Čtvrtek průměrně za 1651 Kč.