zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Praha - Madrid

odlet 24. 04. - 22. 06. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Út, 25. 05.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Út, 25. 05.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
2h 45m
So, 05. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Út, 08. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
788 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 05. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
399 Kč
2h 55m
cesta zpět
Út, 08. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
2h 45m
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
5 nocí ve městě Madrid
Ne, 30. 05.
06:05 Madrid MAD
13:30 Praha PRG
7h 25m
1 přestup
881 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Ne, 30. 05.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
3h 5m
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
263 Kč
1h 15m
Út, 18. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
4 noci ve městě Madrid
So, 22. 05.
16:55 Madrid MAD
19:40 Praha PRG
2h 45m
přímý
985 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 18. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
648 Kč
2h 55m
cesta zpět
So, 22. 05.
16:55 Madrid MAD
19:40 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
2h 45m
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
4 noci ve městě Madrid
So, 29. 05.
09:05 Madrid MAD
23:40 Praha PRG
14h 35m
1 přestup
1033 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
So, 29. 05.
09:05 Madrid MAD
11:10 Pisa PSA
Ryanair
337 Kč
2h 5m
22:10 Pisa PSA
23:40 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 30m
Po, 17. 05.
09:55 Praha PRG
00:35 Madrid MAD
14h 40m
1 přestup
4 noci ve městě Madrid
So, 22. 05.
16:55 Madrid MAD
19:40 Praha PRG
2h 45m
přímý
1036 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 17. 05.
09:55 Praha PRG
11:55 Marseille MRS
Ryanair
259 Kč
2h
22:50 Marseille MRS
00:35 Madrid MAD
Ryanair
440 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 22. 05.
16:55 Madrid MAD
19:40 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
2h 45m
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Pá, 28. 05.
06:50 Madrid MAD
14:55 Praha PRG
8h 5m
1 přestup
1058 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Pá, 28. 05.
06:50 Madrid MAD
08:30 Marseille MRS
Ryanair
440 Kč
1h 40m
13:05 Marseille MRS
14:55 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 50m
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Út, 01. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1085 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Út, 01. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
726 Kč
2h 45m
So, 12. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Út, 15. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1125 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 12. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
399 Kč
2h 55m
cesta zpět
Út, 15. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
726 Kč
2h 45m
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Út, 25. 05.
07:05 Madrid MAD
21:20 Praha PRG
14h 15m
1 přestup
1146 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Út, 25. 05.
07:05 Madrid MAD
08:25 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 20m
18:35 Londýn STN
21:20 Praha PRG
Ryanair
450 Kč
1h 45m
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
4 noci ve městě Madrid
St, 26. 05.
06:45 Madrid MAD
20:15 Praha PRG
13h 30m
1 přestup
1146 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
St, 26. 05.
06:45 Madrid MAD
08:05 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 20m
17:30 Londýn STN
20:15 Praha PRG
Ryanair
450 Kč
1h 45m
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
2 noci ve městě Madrid
Po, 24. 05.
06:30 Madrid MAD
14:30 Praha PRG
8h
1 přestup
1146 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Po, 24. 05.
06:30 Madrid MAD
07:50 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 20m
11:45 Londýn STN
14:30 Praha PRG
Ryanair
450 Kč
1h 45m
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
2 noci ve městě Madrid
Po, 31. 05.
06:30 Madrid MAD
14:30 Praha PRG
8h
1 přestup
1146 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Po, 31. 05.
06:30 Madrid MAD
07:50 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 20m
11:45 Londýn STN
14:30 Praha PRG
Ryanair
450 Kč
1h 45m
Út, 18. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
5 nocí ve městě Madrid
Ne, 23. 05.
06:05 Madrid MAD
13:30 Praha PRG
7h 25m
1 přestup
1170 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 18. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
648 Kč
2h 55m
cesta zpět
Ne, 23. 05.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
3h 5m
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
263 Kč
1h 15m
Pá, 18. 06.
10:40 Praha PRG
16:40 Madrid MAD
6h
1 přestup
4 noci ve městě Madrid
Út, 22. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1176 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 18. 06.
10:40 Praha PRG
12:40 Marseille MRS
Ryanair
399 Kč
2h
14:55 Marseille MRS
16:40 Madrid MAD
Ryanair
389 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 22. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
2h 45m
Pá, 25. 06.
10:40 Praha PRG
16:40 Madrid MAD
6h
1 přestup
4 noci ve městě Madrid
Út, 29. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1176 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 25. 06.
10:40 Praha PRG
12:40 Marseille MRS
Ryanair
399 Kč
2h
14:55 Marseille MRS
16:40 Madrid MAD
Ryanair
389 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 29. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
2h 45m
So, 26. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Út, 29. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1189 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 26. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
800 Kč
2h 55m
cesta zpět
Út, 29. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
2h 45m
So, 19. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Út, 22. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1189 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 19. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
800 Kč
2h 55m
cesta zpět
Út, 22. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
2h 45m
Po, 24. 05.
09:55 Praha PRG
00:35 Madrid MAD
14h 40m
1 přestup
5 nocí ve městě Madrid
Ne, 30. 05.
06:05 Madrid MAD
13:30 Praha PRG
7h 25m
1 přestup
1222 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 24. 05.
09:55 Praha PRG
11:55 Marseille MRS
Ryanair
259 Kč
2h
22:50 Marseille MRS
00:35 Madrid MAD
Ryanair
440 Kč
1h 45m
cesta zpět
Ne, 30. 05.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
3h 5m
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
263 Kč
1h 15m
Po, 17. 05.
09:55 Praha PRG
00:35 Madrid MAD
14h 40m
1 přestup
5 nocí ve městě Madrid
Ne, 23. 05.
06:05 Madrid MAD
13:30 Praha PRG
7h 25m
1 přestup
1222 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 17. 05.
09:55 Praha PRG
11:55 Marseille MRS
Ryanair
259 Kč
2h
22:50 Marseille MRS
00:35 Madrid MAD
Ryanair
440 Kč
1h 45m
cesta zpět
Ne, 23. 05.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
3h 5m
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
263 Kč
1h 15m
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
5 nocí ve městě Madrid
Ne, 30. 05.
06:15 Madrid MAD
12:20 Praha PRG
6h 5m
1 přestup
1255 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Ne, 30. 05.
06:15 Madrid MAD
07:35 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 20m
09:35 Londýn STN
12:20 Praha PRG
Ryanair
559 Kč
1h 45m
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Pá, 28. 05.
06:15 Madrid MAD
21:10 Praha PRG
14h 55m
1 přestup
1255 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Pá, 28. 05.
06:15 Madrid MAD
07:35 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 20m
18:25 Londýn STN
21:10 Praha PRG
Ryanair
559 Kč
1h 45m
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
2 noci ve městě Madrid
Čt, 27. 05.
06:15 Madrid MAD
16:20 Praha PRG
10h 5m
1 přestup
1255 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Čt, 27. 05.
06:15 Madrid MAD
07:35 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:20 Praha PRG
Ryanair
559 Kč
1h 45m
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
5 nocí ve městě Madrid
Čt, 27. 05.
06:15 Madrid MAD
16:20 Praha PRG
10h 5m
1 přestup
1255 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Čt, 27. 05.
06:15 Madrid MAD
07:35 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:20 Praha PRG
Ryanair
559 Kč
1h 45m
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
5 nocí ve městě Madrid
Čt, 03. 06.
18:55 Madrid MAD
08:40 Praha PRG
13h 45m
1 přestup
1258 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Čt, 03. 06.
18:55 Madrid MAD
20:15 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 20m
Pá, 04. 06.
05:55 Londýn STN
08:40 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
5 nocí ve městě Madrid
Čt, 03. 06.
06:15 Madrid MAD
16:20 Praha PRG
10h 5m
1 přestup
1258 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Čt, 03. 06.
06:15 Madrid MAD
07:35 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 20m
13:35 Londýn STN
16:20 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Út, 01. 06.
07:05 Madrid MAD
21:20 Praha PRG
14h 15m
1 přestup
1258 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Út, 01. 06.
07:05 Madrid MAD
08:25 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 20m
18:35 Londýn STN
21:20 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
4 noci ve městě Madrid
St, 02. 06.
06:45 Madrid MAD
20:15 Praha PRG
13h 30m
1 přestup
1258 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
St, 02. 06.
06:45 Madrid MAD
08:05 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 20m
17:30 Londýn STN
20:15 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
Pá, 21. 05.
21:35 Praha PRG
11:45 Madrid MAD
14h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Madrid
Út, 25. 05.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1276 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 21. 05.
21:35 Praha PRG
22:25 Londýn STN
Ryanair
549 Kč
1h 50m
So, 22. 05.
08:25 Londýn STN
11:45 Madrid MAD
Ryanair
390 Kč
2h 20m
cesta zpět
Út, 25. 05.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
2h 45m
St, 19. 05.
20:40 Praha PRG
11:45 Madrid MAD
15h 5m
1 přestup
5 nocí ve městě Madrid
Út, 25. 05.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1276 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 19. 05.
20:40 Praha PRG
21:30 Londýn STN
Ryanair
549 Kč
1h 50m
Čt, 20. 05.
08:25 Londýn STN
11:45 Madrid MAD
Ryanair
390 Kč
2h 20m
cesta zpět
Út, 25. 05.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
2h 45m
Út, 18. 05.
21:45 Praha PRG
12:15 Madrid MAD
14h 30m
1 přestup
3 noci ve městě Madrid
So, 22. 05.
16:55 Madrid MAD
19:40 Praha PRG
2h 45m
přímý
1276 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 18. 05.
21:45 Praha PRG
22:35 Londýn STN
Ryanair
549 Kč
1h 50m
St, 19. 05.
08:55 Londýn STN
12:15 Madrid MAD
Ryanair
390 Kč
2h 20m
cesta zpět
So, 22. 05.
16:55 Madrid MAD
19:40 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
2h 45m
St, 19. 05.
20:40 Praha PRG
11:45 Madrid MAD
15h 5m
1 přestup
2 noci ve městě Madrid
So, 22. 05.
16:55 Madrid MAD
19:40 Praha PRG
2h 45m
přímý
1276 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 19. 05.
20:40 Praha PRG
21:30 Londýn STN
Ryanair
549 Kč
1h 50m
Čt, 20. 05.
08:25 Londýn STN
11:45 Madrid MAD
Ryanair
390 Kč
2h 20m
cesta zpět
So, 22. 05.
16:55 Madrid MAD
19:40 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
2h 45m
So, 05. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
5 nocí ve městě Madrid
Čt, 10. 06.
18:55 Madrid MAD
08:40 Praha PRG
13h 45m
1 přestup
1298 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 05. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
399 Kč
2h 55m
cesta zpět
Čt, 10. 06.
18:55 Madrid MAD
20:15 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 20m
Pá, 11. 06.
05:55 Londýn STN
08:40 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
So, 05. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
4 noci ve městě Madrid
St, 09. 06.
06:45 Madrid MAD
20:15 Praha PRG
13h 30m
1 přestup
1298 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 05. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
399 Kč
2h 55m
cesta zpět
St, 09. 06.
06:45 Madrid MAD
08:05 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 20m
17:30 Londýn STN
20:15 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
So, 05. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Út, 08. 06.
07:05 Madrid MAD
21:20 Praha PRG
14h 15m
1 přestup
1298 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 05. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
399 Kč
2h 55m
cesta zpět
Út, 08. 06.
07:05 Madrid MAD
08:25 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 20m
18:35 Londýn STN
21:20 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
So, 12. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
3 noci ve městě Madrid
Út, 15. 06.
07:05 Madrid MAD
21:20 Praha PRG
14h 15m
1 přestup
1298 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 12. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
399 Kč
2h 55m
cesta zpět
Út, 15. 06.
07:05 Madrid MAD
08:25 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 20m
18:35 Londýn STN
21:20 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
4 noci ve městě Madrid
So, 29. 05.
16:55 Madrid MAD
19:40 Praha PRG
2h 45m
přímý
1312 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
So, 29. 05.
16:55 Madrid MAD
19:40 Praha PRG
Ryanair
953 Kč
2h 45m
Út, 18. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
4 noci ve městě Madrid
So, 22. 05.
09:05 Madrid MAD
23:40 Praha PRG
14h 35m
1 přestup
1321 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 18. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
648 Kč
2h 55m
cesta zpět
So, 22. 05.
09:05 Madrid MAD
11:10 Pisa PSA
Ryanair
337 Kč
2h 5m
22:10 Pisa PSA
23:40 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 30m
Ne, 06. 06.
06:40 Praha PRG
12:15 Madrid MAD
5h 35m
1 přestup
2 noci ve městě Madrid
Út, 08. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1370 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 06. 06.
06:40 Praha PRG
08:05 Brusel CRL
Ryanair
359 Kč
1h 25m
09:55 Brusel CRL
12:15 Madrid MAD
Ryanair
622 Kč
2h 20m
cesta zpět
Út, 08. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
2h 45m
Po, 24. 05.
09:55 Praha PRG
00:35 Madrid MAD
14h 40m
1 přestup
4 noci ve městě Madrid
So, 29. 05.
09:05 Madrid MAD
23:40 Praha PRG
14h 35m
1 přestup
1373 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 24. 05.
09:55 Praha PRG
11:55 Marseille MRS
Ryanair
259 Kč
2h
22:50 Marseille MRS
00:35 Madrid MAD
Ryanair
440 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 29. 05.
09:05 Madrid MAD
11:10 Pisa PSA
Ryanair
337 Kč
2h 5m
22:10 Pisa PSA
23:40 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 30m
Po, 17. 05.
09:55 Praha PRG
00:35 Madrid MAD
14h 40m
1 přestup
4 noci ve městě Madrid
So, 22. 05.
09:05 Madrid MAD
23:40 Praha PRG
14h 35m
1 přestup
1373 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 17. 05.
09:55 Praha PRG
11:55 Marseille MRS
Ryanair
259 Kč
2h
22:50 Marseille MRS
00:35 Madrid MAD
Ryanair
440 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 22. 05.
09:05 Madrid MAD
11:10 Pisa PSA
Ryanair
337 Kč
2h 5m
22:10 Pisa PSA
23:40 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 30m
Pá, 28. 05.
10:40 Praha PRG
16:40 Madrid MAD
6h
1 přestup
2 noci ve městě Madrid
Ne, 30. 05.
06:05 Madrid MAD
13:30 Praha PRG
7h 25m
1 přestup
1381 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 28. 05.
10:40 Praha PRG
12:40 Marseille MRS
Ryanair
259 Kč
2h
14:55 Marseille MRS
16:40 Madrid MAD
Ryanair
600 Kč
1h 45m
cesta zpět
Ne, 30. 05.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
3h 5m
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
263 Kč
1h 15m
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
5 nocí ve městě Madrid
Ne, 30. 05.
06:45 Madrid MAD
13:00 Praha PRG
6h 15m
1 přestup
1391 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 25. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
cesta zpět
Ne, 30. 05.
06:45 Madrid MAD
09:00 Řím CIA
Ryanair
389 Kč
2h 15m
11:15 Řím CIA
13:00 Praha PRG
Ryanair
644 Kč
1h 45m
Po, 24. 05.
09:55 Praha PRG
00:35 Madrid MAD
14h 40m
1 přestup
3 noci ve městě Madrid
Pá, 28. 05.
06:50 Madrid MAD
14:55 Praha PRG
8h 5m
1 přestup
1399 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 24. 05.
09:55 Praha PRG
11:55 Marseille MRS
Ryanair
259 Kč
2h
22:50 Marseille MRS
00:35 Madrid MAD
Ryanair
440 Kč
1h 45m
cesta zpět
Pá, 28. 05.
06:50 Madrid MAD
08:30 Marseille MRS
Ryanair
440 Kč
1h 40m
13:05 Marseille MRS
14:55 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 50m
So, 12. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
2h 55m
přímý
4 noci ve městě Madrid
St, 16. 06.
06:45 Madrid MAD
20:15 Praha PRG
13h 30m
1 přestup
1412 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 12. 06.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
399 Kč
2h 55m
cesta zpět
St, 16. 06.
06:45 Madrid MAD
08:05 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 20m
17:30 Londýn STN
20:15 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 45m
Čt, 24. 06.
16:50 Praha PRG
00:20 Madrid MAD
7h 30m
1 přestup
4 noci ve městě Madrid
Út, 29. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1424 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 06.
16:50 Praha PRG
17:40 Londýn STN
Ryanair
586 Kč
1h 50m
21:00 Londýn STN
00:20 Madrid MAD
Ryanair
450 Kč
2h 20m
cesta zpět
Út, 29. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
2h 45m
Čt, 17. 06.
16:50 Praha PRG
00:20 Madrid MAD
7h 30m
1 přestup
4 noci ve městě Madrid
Út, 22. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
2h 45m
přímý
1424 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 17. 06.
16:50 Praha PRG
17:40 Londýn STN
Ryanair
586 Kč
1h 50m
21:00 Londýn STN
00:20 Madrid MAD
Ryanair
450 Kč
2h 20m
cesta zpět
Út, 22. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
2h 45m
Út, 18. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
5 nocí ve městě Madrid
Ne, 23. 05.
06:45 Madrid MAD
13:00 Praha PRG
6h 15m
1 přestup
1425 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 18. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
648 Kč
2h 55m
cesta zpět
Ne, 23. 05.
06:45 Madrid MAD
09:00 Řím CIA
Ryanair
389 Kč
2h 15m
11:15 Řím CIA
13:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 45m
Po, 31. 05.
09:55 Praha PRG
00:35 Madrid MAD
14h 40m
1 přestup
5 nocí ve městě Madrid
Ne, 06. 06.
06:05 Madrid MAD
13:30 Praha PRG
7h 25m
1 přestup
1425 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 31. 05.
09:55 Praha PRG
11:55 Marseille MRS
Ryanair
259 Kč
2h
22:50 Marseille MRS
00:35 Madrid MAD
Ryanair
440 Kč
1h 45m
cesta zpět
Ne, 06. 06.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
389 Kč
3h 5m
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Út, 18. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
2h 55m
přímý
4 noci ve městě Madrid
So, 22. 05.
06:15 Madrid MAD
16:40 Praha PRG
10h 25m
1 přestup
1435 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 18. 05.
10:40 Praha PRG
13:35 Madrid MAD
Ryanair
648 Kč
2h 55m
cesta zpět
So, 22. 05.
06:15 Madrid MAD
07:35 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 20m
13:55 Londýn STN
16:40 Praha PRG
Ryanair
450 Kč
1h 45m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Praha ⇋ Madrid?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Madrid je květen s cenou v průměru 2450 Kč, případně říjen s cenou průměrně 2753 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou červenec průměrně za 3441 Kč a červen průměrně 3355 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Praha ⇋ Madrid?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Madrid je Středa s cenou v průměru 1406 Kč, případně Čtvrtek s cenou průměrně 1411 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Pondělí průměrně za 1531 Kč a Pátek průměrně za 1522 Kč.