zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Praha - Krakov

odlet 29. 09. - 27. 11. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

Pá, 08. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Po, 11. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 08. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 11. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Ne, 21. 11.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 25. 11.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 21. 11.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 25. 11.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Ne, 16. 01.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 20. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 16. 01.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 20. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Čt, 18. 11.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
1h 10m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Ne, 21. 11.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 18. 11.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Ne, 21. 11.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Čt, 06. 01.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
1h 10m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Ne, 09. 01.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 06. 01.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Ne, 09. 01.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Čt, 16. 12.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
1h 10m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Ne, 19. 12.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 16. 12.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Ne, 19. 12.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Čt, 25. 11.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
1h 10m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Ne, 28. 11.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 25. 11.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Ne, 28. 11.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Ne, 14. 11.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 18. 11.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 14. 11.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 18. 11.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Po, 11. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Pá, 15. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Pá, 15. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Čt, 13. 01.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
1h 10m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Ne, 16. 01.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 13. 01.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Ne, 16. 01.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Pá, 01. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Po, 04. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 01. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 04. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Čt, 20. 01.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
1h 10m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Ne, 23. 01.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 20. 01.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Ne, 23. 01.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Ne, 23. 01.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 27. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 23. 01.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 27. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Po, 04. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Pá, 08. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 04. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Pá, 08. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Čt, 04. 11.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
1h 10m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Ne, 07. 11.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 04. 11.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Ne, 07. 11.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Čt, 11. 11.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
1h 10m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Ne, 14. 11.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 11. 11.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Ne, 14. 11.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Ne, 05. 12.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 09. 12.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 05. 12.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 09. 12.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Ne, 09. 01.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 13. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 09. 01.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 13. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Ne, 12. 12.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 16. 12.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 12. 12.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 16. 12.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Ne, 28. 11.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 02. 12.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1422 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 28. 11.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 02. 12.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Pá, 15. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Po, 18. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
1h 5m
přímý
1570 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 15. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 18. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
Ryanair
844 Kč
1h 5m
Čt, 09. 12.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
1h 10m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Ne, 12. 12.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
1h 5m
přímý
1570 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 09. 12.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Ne, 12. 12.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
844 Kč
1h 5m
Čt, 02. 12.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
1h 10m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Ne, 05. 12.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
1h 5m
přímý
1570 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 02. 12.
17:45 Praha PRG
18:55 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Ne, 05. 12.
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
844 Kč
1h 5m
Ne, 31. 10.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 04. 11.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1570 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 31. 10.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 04. 11.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
844 Kč
1h 5m
Ne, 07. 11.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 11. 11.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1572 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 07. 11.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
877 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 11. 11.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Ne, 02. 01.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
1h 10m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Čt, 06. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1572 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 02. 01.
16:20 Praha PRG
17:30 Krakov KRK
Ryanair
877 Kč
1h 10m
cesta zpět
Čt, 06. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Po, 18. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Pá, 22. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
1h 5m
přímý
1720 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 18. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
Ryanair
877 Kč
1h 5m
cesta zpět
Pá, 22. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
Ryanair
844 Kč
1h 5m
Pá, 08. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Út, 12. 10.
09:15 Krakov KRK
19:45 Praha PRG
10h 30m
1 přestup
1792 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 08. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Út, 12. 10.
09:15 Krakov KRK
11:00 Billund BLL
Ryanair
542 Kč
1h 45m
18:20 Billund BLL
19:45 Praha PRG
Ryanair
524 Kč
1h 25m
Pá, 15. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Út, 19. 10.
09:15 Krakov KRK
19:45 Praha PRG
10h 30m
1 přestup
1792 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 15. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Út, 19. 10.
09:15 Krakov KRK
11:00 Billund BLL
Ryanair
542 Kč
1h 45m
18:20 Billund BLL
19:45 Praha PRG
Ryanair
524 Kč
1h 25m
Pá, 01. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Út, 05. 10.
09:15 Krakov KRK
19:45 Praha PRG
10h 30m
1 přestup
1792 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 01. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Út, 05. 10.
09:15 Krakov KRK
11:00 Billund BLL
Ryanair
542 Kč
1h 45m
18:20 Billund BLL
19:45 Praha PRG
Ryanair
524 Kč
1h 25m
St, 06. 10.
08:30 Praha PRG
15:30 Krakov KRK
7h
1 přestup
5 nocí ve městě Krakov
Po, 11. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
1h 5m
přímý
1797 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 06. 10.
08:30 Praha PRG
09:55 Brusel CRL
Ryanair
586 Kč
1h 25m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
516 Kč
1h 55m
cesta zpět
Po, 11. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
St, 06. 10.
08:30 Praha PRG
15:30 Krakov KRK
7h
1 přestup
2 noci ve městě Krakov
Pá, 08. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
1h 5m
přímý
1797 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 06. 10.
08:30 Praha PRG
09:55 Brusel CRL
Ryanair
586 Kč
1h 25m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
516 Kč
1h 55m
cesta zpět
Pá, 08. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
St, 29. 09.
08:30 Praha PRG
15:30 Krakov KRK
7h
1 přestup
2 noci ve městě Krakov
Pá, 01. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
1h 5m
přímý
1797 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 29. 09.
08:30 Praha PRG
09:55 Brusel CRL
Ryanair
586 Kč
1h 25m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
516 Kč
1h 55m
cesta zpět
Pá, 01. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
St, 29. 09.
08:30 Praha PRG
15:30 Krakov KRK
7h
1 přestup
5 nocí ve městě Krakov
Po, 04. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
1h 5m
přímý
1797 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 29. 09.
08:30 Praha PRG
09:55 Brusel CRL
Ryanair
586 Kč
1h 25m
13:35 Brusel CRL
15:30 Krakov KRK
Ryanair
516 Kč
1h 55m
cesta zpět
Po, 04. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Pá, 08. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Út, 12. 10.
19:35 Krakov KRK
08:30 Praha PRG
12h 55m
1 přestup
1829 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 08. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Út, 12. 10.
19:35 Krakov KRK
21:30 Řím CIA
Ryanair
516 Kč
1h 55m
St, 13. 10.
06:45 Řím CIA
08:30 Praha PRG
Ryanair
586 Kč
1h 45m
Pá, 15. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Út, 19. 10.
19:35 Krakov KRK
08:30 Praha PRG
12h 55m
1 přestup
1829 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 15. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Út, 19. 10.
19:35 Krakov KRK
21:30 Řím CIA
Ryanair
516 Kč
1h 55m
St, 20. 10.
06:45 Řím CIA
08:30 Praha PRG
Ryanair
586 Kč
1h 45m
Pá, 01. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Út, 05. 10.
19:35 Krakov KRK
08:30 Praha PRG
12h 55m
1 přestup
1829 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 01. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Út, 05. 10.
19:35 Krakov KRK
21:30 Řím CIA
Ryanair
516 Kč
1h 55m
St, 06. 10.
06:45 Řím CIA
08:30 Praha PRG
Ryanair
586 Kč
1h 45m
So, 02. 10.
11:00 Praha PRG
20:00 Krakov KRK
9h
1 přestup
2 noci ve městě Krakov
Po, 04. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
1h 5m
přímý
1912 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 02. 10.
11:00 Praha PRG
12:25 Brusel CRL
Ryanair
647 Kč
1h 25m
18:05 Brusel CRL
20:00 Krakov KRK
Ryanair
570 Kč
1h 55m
cesta zpět
Po, 04. 10.
12:10 Krakov KRK
13:15 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Po, 04. 10.
06:15 Praha PRG
14:50 Krakov KRK
8h 35m
1 přestup
4 noci ve městě Krakov
Pá, 08. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
1h 5m
přímý
1912 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 04. 10.
06:15 Praha PRG
07:40 Brusel CRL
Ryanair
647 Kč
1h 25m
12:55 Brusel CRL
14:50 Krakov KRK
Ryanair
570 Kč
1h 55m
cesta zpět
Pá, 08. 10.
06:50 Krakov KRK
07:55 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Po, 10. 01.
09:00 Praha PRG
21:45 Krakov KRK
12h 45m
1 přestup
3 noci ve městě Krakov
Čt, 13. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1914 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 10. 01.
09:00 Praha PRG
10:25 Eindhoven EIN
Transavia
752 Kč
1h 25m
19:55 Eindhoven EIN
21:45 Krakov KRK
Ryanair
466 Kč
1h 50m
cesta zpět
Čt, 13. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Po, 10. 01.
15:40 Praha PRG
21:45 Krakov KRK
6h 5m
1 přestup
3 noci ve městě Krakov
Čt, 13. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1918 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 10. 01.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
757 Kč
1h 30m
19:55 Eindhoven EIN
21:45 Krakov KRK
Ryanair
466 Kč
1h 50m
cesta zpět
Čt, 13. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Po, 10. 01.
07:30 Praha PRG
16:25 Krakov KRK
8h 55m
1 přestup
3 noci ve městě Krakov
Čt, 13. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
1h 5m
přímý
1939 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 10. 01.
07:30 Praha PRG
08:55 Bergamo BGY
Ryanair
621 Kč
1h 25m
14:35 Bergamo BGY
16:25 Krakov KRK
Ryanair
622 Kč
1h 50m
cesta zpět
Čt, 13. 01.
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
695 Kč
1h 5m
Pá, 22. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Krakov
Út, 26. 10.
09:15 Krakov KRK
19:45 Praha PRG
10h 30m
1 přestup
1942 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 22. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
877 Kč
1h 5m
cesta zpět
Út, 26. 10.
09:15 Krakov KRK
11:00 Billund BLL
Ryanair
542 Kč
1h 45m
18:20 Billund BLL
19:45 Praha PRG
Ryanair
524 Kč
1h 25m
Po, 11. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Krakov
St, 13. 10.
13:55 Krakov KRK
17:55 Praha PRG
4h
1 přestup
1945 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 13. 10.
13:55 Krakov KRK
15:30 Treviso TSF
Ryanair
656 Kč
1h 35m
16:35 Treviso TSF
17:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 20m
Po, 04. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Krakov
St, 06. 10.
13:55 Krakov KRK
17:55 Praha PRG
4h
1 přestup
1945 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 04. 10.
13:40 Praha PRG
14:45 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 06. 10.
13:55 Krakov KRK
15:30 Treviso TSF
Ryanair
656 Kč
1h 35m
16:35 Treviso TSF
17:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 20m
Pá, 08. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
5 nocí ve městě Krakov
St, 13. 10.
13:55 Krakov KRK
17:55 Praha PRG
4h
1 přestup
1945 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 08. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 13. 10.
13:55 Krakov KRK
15:30 Treviso TSF
Ryanair
656 Kč
1h 35m
16:35 Treviso TSF
17:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 20m
Pá, 01. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
5 nocí ve městě Krakov
St, 06. 10.
13:55 Krakov KRK
17:55 Praha PRG
4h
1 přestup
1945 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 01. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 06. 10.
13:55 Krakov KRK
15:30 Treviso TSF
Ryanair
656 Kč
1h 35m
16:35 Treviso TSF
17:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 20m
Pá, 15. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
5 nocí ve městě Krakov
St, 20. 10.
13:55 Krakov KRK
17:55 Praha PRG
4h
1 přestup
1945 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 15. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 20. 10.
13:55 Krakov KRK
15:30 Treviso TSF
Ryanair
656 Kč
1h 35m
16:35 Treviso TSF
17:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 20m
Pá, 01. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Po, 04. 10.
06:35 Krakov KRK
13:25 Praha PRG
6h 50m
1 přestup
1952 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 01. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 04. 10.
06:35 Krakov KRK
08:20 Stockholm NYO
Ryanair
542 Kč
1h 45m
11:40 Stockholm NYO
13:25 Praha PRG
Ryanair
684 Kč
1h 45m
Pá, 15. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Krakov
Po, 18. 10.
06:35 Krakov KRK
13:25 Praha PRG
6h 50m
1 přestup
1952 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 15. 10.
08:20 Praha PRG
09:25 Krakov KRK
Ryanair
726 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 18. 10.
06:35 Krakov KRK
08:20 Stockholm NYO
Ryanair
542 Kč
1h 45m
11:40 Stockholm NYO
13:25 Praha PRG
Ryanair
684 Kč
1h 45m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Praha ⇋ Krakov?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Krakov je červenec s cenou v průměru 2110 Kč, případně květen s cenou průměrně 2190 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou prosinec průměrně za 2871 Kč a říjen průměrně 2596 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Praha ⇋ Krakov?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Krakov je Úterý s cenou v průměru 1079 Kč, případně Čtvrtek s cenou průměrně 1083 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Pátek průměrně za 2196 Kč a Pondělí průměrně za 1409 Kč.