zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Praha - Kodaň

odlet 26. 09. - 24. 11. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

Pá, 01. 10.
06:30 Praha PRG
07:50 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
St, 06. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
1h 20m
přímý
1471 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 01. 10.
06:30 Praha PRG
07:50 Kodaň CPH
Ryanair
672 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 06. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Po, 27. 09.
06:00 Praha PRG
07:20 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
St, 29. 09.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
1h 20m
přímý
1471 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 27. 09.
06:00 Praha PRG
07:20 Kodaň CPH
Ryanair
672 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 29. 09.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Pá, 01. 10.
06:30 Praha PRG
07:50 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
Ne, 03. 10.
12:05 Kodaň CPH
13:25 Praha PRG
1h 20m
přímý
1471 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 01. 10.
06:30 Praha PRG
07:50 Kodaň CPH
Ryanair
672 Kč
1h 20m
cesta zpět
Ne, 03. 10.
12:05 Kodaň CPH
13:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Po, 27. 09.
06:00 Praha PRG
07:20 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
So, 02. 10.
16:50 Kodaň CPH
18:10 Praha PRG
1h 20m
přímý
1471 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 27. 09.
06:00 Praha PRG
07:20 Kodaň CPH
Ryanair
672 Kč
1h 20m
cesta zpět
So, 02. 10.
16:50 Kodaň CPH
18:10 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Pá, 01. 10.
06:30 Praha PRG
07:50 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Kodaň
Po, 04. 10.
07:45 Kodaň CPH
09:05 Praha PRG
1h 20m
přímý
1471 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 01. 10.
06:30 Praha PRG
07:50 Kodaň CPH
Ryanair
672 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 04. 10.
07:45 Kodaň CPH
09:05 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
St, 12. 01.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
Po, 17. 01.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 12. 01.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 17. 01.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Ne, 03. 10.
10:20 Praha PRG
11:40 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Kodaň
St, 06. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
1h 20m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 03. 10.
10:20 Praha PRG
11:40 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 06. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
St, 01. 12.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
Po, 06. 12.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 01. 12.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 06. 12.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Po, 17. 01.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
St, 19. 01.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 17. 01.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 19. 01.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 01. 12.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Kodaň
Ne, 05. 12.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 01. 12.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Ne, 05. 12.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Po, 04. 10.
06:00 Praha PRG
07:20 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
St, 06. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
1h 20m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 04. 10.
06:00 Praha PRG
07:20 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 06. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Pá, 12. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
Ne, 14. 11.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 12. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Ne, 14. 11.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Pá, 12. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
St, 17. 11.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 12. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 17. 11.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Pá, 12. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Kodaň
Po, 15. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 12. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 15. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Pá, 21. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
Ne, 23. 01.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 21. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Ne, 23. 01.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
So, 02. 10.
15:05 Praha PRG
16:25 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Kodaň
St, 06. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
1h 20m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 02. 10.
15:05 Praha PRG
16:25 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 06. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Pá, 14. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
St, 19. 01.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 14. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 19. 01.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Pá, 26. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
St, 01. 12.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 26. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 01. 12.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Pá, 21. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
St, 26. 01.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 21. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 26. 01.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Pá, 26. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Kodaň
Po, 29. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 26. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 29. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 12. 01.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Kodaň
Ne, 16. 01.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 12. 01.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Ne, 16. 01.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 10. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Kodaň
Ne, 14. 11.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 10. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Ne, 14. 11.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 10. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
Po, 15. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 10. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 15. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 19. 01.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
Po, 24. 01.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 19. 01.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 24. 01.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Pá, 05. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Kodaň
Po, 08. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 05. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 08. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Pá, 05. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
St, 10. 11.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 05. 11.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 10. 11.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 19. 01.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Kodaň
Ne, 23. 01.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 19. 01.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Ne, 23. 01.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 08. 12.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
Po, 13. 12.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 08. 12.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 13. 12.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 03. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
Po, 08. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 03. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 08. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 29. 09.
06:35 Praha PRG
07:55 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
Po, 04. 10.
07:45 Kodaň CPH
09:05 Praha PRG
1h 20m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 29. 09.
06:35 Praha PRG
07:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 04. 10.
07:45 Kodaň CPH
09:05 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
St, 29. 09.
06:35 Praha PRG
07:55 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Kodaň
Ne, 03. 10.
12:05 Kodaň CPH
13:25 Praha PRG
1h 20m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 29. 09.
06:35 Praha PRG
07:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 20m
cesta zpět
Ne, 03. 10.
12:05 Kodaň CPH
13:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Pá, 14. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Kodaň
Po, 17. 01.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 14. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 17. 01.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 29. 09.
06:35 Praha PRG
07:55 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Kodaň
So, 02. 10.
16:50 Kodaň CPH
18:10 Praha PRG
1h 20m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 29. 09.
06:35 Praha PRG
07:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 20m
cesta zpět
So, 02. 10.
16:50 Kodaň CPH
18:10 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Po, 06. 12.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
St, 08. 12.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 06. 12.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 08. 12.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Po, 01. 11.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
St, 03. 11.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 01. 11.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 03. 11.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Po, 13. 12.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
St, 15. 12.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 13. 12.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 15. 12.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Po, 13. 12.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Kodaň
Pá, 17. 12.
09:40 Kodaň CPH
11:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 13. 12.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 17. 12.
09:40 Kodaň CPH
11:05 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 15. 12.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
Pá, 17. 12.
09:40 Kodaň CPH
11:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 15. 12.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 17. 12.
09:40 Kodaň CPH
11:05 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
So, 02. 10.
15:05 Praha PRG
16:25 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
Po, 04. 10.
07:45 Kodaň CPH
09:05 Praha PRG
1h 20m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 02. 10.
15:05 Praha PRG
16:25 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 04. 10.
07:45 Kodaň CPH
09:05 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Pá, 08. 10.
06:30 Praha PRG
07:50 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
St, 13. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
1h 20m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 08. 10.
06:30 Praha PRG
07:50 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 13. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Pá, 21. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Kodaň
Po, 24. 01.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 21. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 24. 01.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Pá, 07. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
Ne, 09. 01.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 07. 01.
07:50 Praha PRG
09:15 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Ne, 09. 01.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Po, 22. 11.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
St, 24. 11.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 22. 11.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 24. 11.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 17. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
Po, 22. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 17. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 22. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Po, 11. 10.
06:00 Praha PRG
07:20 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
St, 13. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
1h 20m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 10.
06:00 Praha PRG
07:20 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 13. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
St, 17. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Kodaň
Ne, 21. 11.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 17. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Ne, 21. 11.
13:25 Kodaň CPH
14:50 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Ne, 10. 10.
10:20 Praha PRG
11:40 Kodaň CPH
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Kodaň
St, 13. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
1h 20m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 10. 10.
10:20 Praha PRG
11:40 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 13. 10.
08:20 Kodaň CPH
09:40 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 20m
Po, 10. 01.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kodaň
St, 12. 01.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 10. 01.
11:10 Praha PRG
12:35 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 12. 01.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
St, 24. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kodaň
Po, 29. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 24. 11.
07:30 Praha PRG
08:55 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 29. 11.
13:00 Kodaň CPH
14:25 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m
Ne, 09. 01.
11:35 Praha PRG
13:00 Kodaň CPH
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Kodaň
St, 12. 01.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
1h 25m
přímý
1575 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 09. 01.
11:35 Praha PRG
13:00 Kodaň CPH
Ryanair
776 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 12. 01.
09:20 Kodaň CPH
10:45 Praha PRG
Ryanair
798 Kč
1h 25m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Praha ⇋ Kodaň?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Kodaň je červen s cenou v průměru 1574 Kč, případně květen s cenou průměrně 1603 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou prosinec průměrně za 2674 Kč a leden průměrně 2489 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Praha ⇋ Kodaň?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Kodaň je Úterý s cenou v průměru 730 Kč, případně Čtvrtek s cenou průměrně 730 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Sobota průměrně za 1444 Kč a Pondělí průměrně za 1005 Kč.