zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Praha - Eindhoven

odlet 23. 10. - 21. 12. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Pá, 30. 10.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
551 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Pá, 30. 10.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
2 noci ve městě Eindhoven
Pá, 30. 10.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
551 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Pá, 30. 10.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
2 noci ve městě Eindhoven
St, 28. 10.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
551 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
St, 28. 10.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
5 nocí ve městě Eindhoven
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
17:35 Praha PRG
4h 45m
1 přestup
768 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
217 Kč
1h 35m
16:10 Bergamo BGY
17:35 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
20:50 Praha PRG
8h
1 přestup
768 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
217 Kč
1h 35m
19:25 Bergamo BGY
20:50 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
5 nocí ve městě Eindhoven
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
20:50 Praha PRG
8h
1 přestup
768 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
217 Kč
1h 35m
19:25 Bergamo BGY
20:50 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
17:35 Praha PRG
4h 45m
1 přestup
768 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
217 Kč
1h 35m
16:10 Bergamo BGY
17:35 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Čt, 29. 10.
08:45 Eindhoven EIN
21:05 Praha PRG
12h 20m
1 přestup
848 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Čt, 29. 10.
08:45 Eindhoven EIN
08:50 Londýn STN
Ryanair
272 Kč
1h 5m
18:15 Londýn STN
21:05 Praha PRG
Ryanair
297 Kč
1h 50m
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
2 noci ve městě Eindhoven
St, 28. 10.
09:25 Eindhoven EIN
18:40 Praha PRG
9h 15m
1 přestup
848 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
St, 28. 10.
09:25 Eindhoven EIN
09:30 Londýn STN
Ryanair
272 Kč
1h 5m
15:50 Londýn STN
18:40 Praha PRG
Ryanair
297 Kč
1h 50m
Čt, 29. 10.
07:30 Praha PRG
18:15 Eindhoven EIN
10h 45m
1 přestup
2 noci ve městě Eindhoven
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
20:50 Praha PRG
8h
1 přestup
985 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 29. 10.
07:30 Praha PRG
08:55 Bergamo BGY
Ryanair
279 Kč
1h 25m
16:30 Bergamo BGY
18:15 Eindhoven EIN
Ryanair
217 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
217 Kč
1h 35m
19:25 Bergamo BGY
20:50 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
Čt, 29. 10.
07:30 Praha PRG
18:15 Eindhoven EIN
10h 45m
1 přestup
2 noci ve městě Eindhoven
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
17:35 Praha PRG
4h 45m
1 přestup
985 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 29. 10.
07:30 Praha PRG
08:55 Bergamo BGY
Ryanair
279 Kč
1h 25m
16:30 Bergamo BGY
18:15 Eindhoven EIN
Ryanair
217 Kč
1h 45m
cesta zpět
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
217 Kč
1h 35m
16:10 Bergamo BGY
17:35 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
St, 28. 10.
19:05 Praha PRG
08:20 Eindhoven EIN
13h 15m
1 přestup
2 noci ve městě Eindhoven
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
17:35 Praha PRG
4h 45m
1 přestup
1065 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 10.
19:05 Praha PRG
20:05 Londýn STN
Ryanair
279 Kč
2h
Čt, 29. 10.
06:10 Londýn STN
08:20 Eindhoven EIN
Ryanair
297 Kč
1h 10m
cesta zpět
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
217 Kč
1h 35m
16:10 Bergamo BGY
17:35 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
St, 28. 10.
19:05 Praha PRG
08:20 Eindhoven EIN
13h 15m
1 přestup
2 noci ve městě Eindhoven
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
20:50 Praha PRG
8h
1 přestup
1065 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 10.
19:05 Praha PRG
20:05 Londýn STN
Ryanair
279 Kč
2h
Čt, 29. 10.
06:10 Londýn STN
08:20 Eindhoven EIN
Ryanair
297 Kč
1h 10m
cesta zpět
So, 31. 10.
12:50 Eindhoven EIN
14:25 Bergamo BGY
Ryanair
217 Kč
1h 35m
19:25 Bergamo BGY
20:50 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
5 nocí ve městě Eindhoven
Po, 02. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1067 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Po, 02. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
788 Kč
1h 25m
Pá, 30. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Po, 02. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1067 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Po, 02. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
788 Kč
1h 25m
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Ne, 01. 11.
12:55 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
6h 5m
1 přestup
1085 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Ne, 01. 11.
12:55 Eindhoven EIN
14:45 Krakov KRK
Ryanair
272 Kč
1h 50m
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
534 Kč
1h 5m
Pá, 30. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
2 noci ve městě Eindhoven
Ne, 01. 11.
12:55 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
6h 5m
1 přestup
1085 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Ne, 01. 11.
12:55 Eindhoven EIN
14:45 Krakov KRK
Ryanair
272 Kč
1h 50m
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
534 Kč
1h 5m
Pá, 23. 10.
18:25 Praha PRG
08:35 Eindhoven EIN
14h 10m
1 přestup
4 noci ve městě Eindhoven
St, 28. 10.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1089 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 23. 10.
18:25 Praha PRG
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
279 Kč
1h 25m
So, 24. 10.
07:00 Bergamo BGY
08:35 Eindhoven EIN
Ryanair
538 Kč
1h 35m
cesta zpět
St, 28. 10.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
Pá, 23. 10.
18:25 Praha PRG
08:35 Eindhoven EIN
14h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Eindhoven
Po, 26. 10.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1089 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 23. 10.
18:25 Praha PRG
19:50 Bergamo BGY
Ryanair
279 Kč
1h 25m
So, 24. 10.
07:00 Bergamo BGY
08:35 Eindhoven EIN
Ryanair
538 Kč
1h 35m
cesta zpět
Po, 26. 10.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
272 Kč
1h 25m
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Čt, 29. 10.
07:00 Eindhoven EIN
17:20 Praha PRG
10h 20m
1 přestup
1162 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Čt, 29. 10.
07:00 Eindhoven EIN
08:50 Krakov KRK
Transavia
680 Kč
1h 50m
16:15 Krakov KRK
17:20 Praha PRG
Ryanair
204 Kč
1h 5m
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Čt, 29. 10.
07:00 Eindhoven EIN
17:15 Praha PRG
10h 15m
1 přestup
1162 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Čt, 29. 10.
07:00 Eindhoven EIN
08:50 Krakov KRK
Transavia
680 Kč
1h 50m
16:10 Krakov KRK
17:15 Praha PRG
Ryanair
204 Kč
1h 5m
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Ne, 01. 11.
22:00 Eindhoven EIN
11:50 Praha PRG
13h 50m
1 přestup
1247 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Ne, 01. 11.
22:00 Eindhoven EIN
22:05 Londýn STN
Ryanair
462 Kč
1h 5m
Po, 02. 11.
09:00 Londýn STN
11:50 Praha PRG
Ryanair
506 Kč
1h 50m
Pá, 30. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
5 nocí ve městě Eindhoven
St, 04. 11.
09:25 Eindhoven EIN
18:40 Praha PRG
9h 15m
1 přestup
1247 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
St, 04. 11.
09:25 Eindhoven EIN
09:30 Londýn STN
Ryanair
462 Kč
1h 5m
15:50 Londýn STN
18:40 Praha PRG
Ryanair
506 Kč
1h 50m
Pá, 30. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
2 noci ve městě Eindhoven
Ne, 01. 11.
22:00 Eindhoven EIN
11:50 Praha PRG
13h 50m
1 přestup
1247 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
279 Kč
1h 30m
cesta zpět
Ne, 01. 11.
22:00 Eindhoven EIN
22:05 Londýn STN
Ryanair
462 Kč
1h 5m
Po, 02. 11.
09:00 Londýn STN
11:50 Praha PRG
Ryanair
506 Kč
1h 50m
Pá, 27. 11.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Po, 30. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1254 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 27. 11.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
629 Kč
1h 30m
cesta zpět
Po, 30. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Pá, 20. 11.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Po, 23. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1254 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 20. 11.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
629 Kč
1h 30m
cesta zpět
Po, 23. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Po, 11. 01.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Pá, 15. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1254 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 01.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
629 Kč
1h 30m
cesta zpět
Pá, 15. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Po, 16. 11.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Pá, 20. 11.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1254 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 16. 11.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
629 Kč
1h 30m
cesta zpět
Pá, 20. 11.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Pá, 13. 11.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Po, 16. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1254 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 13. 11.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
629 Kč
1h 30m
cesta zpět
Po, 16. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Pá, 11. 12.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Po, 14. 12.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1254 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 11. 12.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
629 Kč
1h 30m
cesta zpět
Po, 14. 12.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Pá, 06. 11.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Po, 09. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1254 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 06. 11.
11:35 Praha PRG
13:05 Eindhoven EIN
Ryanair
629 Kč
1h 30m
cesta zpět
Po, 09. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Po, 23. 11.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Pá, 27. 11.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1254 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 23. 11.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
629 Kč
1h 30m
cesta zpět
Pá, 27. 11.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Čt, 29. 10.
07:30 Praha PRG
18:15 Eindhoven EIN
10h 45m
1 přestup
4 noci ve městě Eindhoven
Po, 02. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1284 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 29. 10.
07:30 Praha PRG
08:55 Bergamo BGY
Ryanair
279 Kč
1h 25m
16:30 Bergamo BGY
18:15 Eindhoven EIN
Ryanair
217 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 02. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
788 Kč
1h 25m
Čt, 29. 10.
22:30 Praha PRG
12:25 Eindhoven EIN
13h 55m
1 přestup
3 noci ve městě Eindhoven
Po, 02. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1284 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 29. 10.
22:30 Praha PRG
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
279 Kč
1h 25m
Pá, 30. 10.
10:40 Bergamo BGY
12:25 Eindhoven EIN
Ryanair
217 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 02. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
788 Kč
1h 25m
Pá, 30. 10.
07:30 Praha PRG
12:25 Eindhoven EIN
4h 55m
1 přestup
3 noci ve městě Eindhoven
Po, 02. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1284 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
07:30 Praha PRG
08:55 Bergamo BGY
Ryanair
279 Kč
1h 25m
10:40 Bergamo BGY
12:25 Eindhoven EIN
Ryanair
217 Kč
1h 45m
cesta zpět
Po, 02. 11.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
788 Kč
1h 25m
Pá, 30. 10.
07:30 Praha PRG
12:25 Eindhoven EIN
4h 55m
1 přestup
2 noci ve městě Eindhoven
Ne, 01. 11.
12:55 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
6h 5m
1 přestup
1302 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
07:30 Praha PRG
08:55 Bergamo BGY
Ryanair
279 Kč
1h 25m
10:40 Bergamo BGY
12:25 Eindhoven EIN
Ryanair
217 Kč
1h 45m
cesta zpět
Ne, 01. 11.
12:55 Eindhoven EIN
14:45 Krakov KRK
Ryanair
272 Kč
1h 50m
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
534 Kč
1h 5m
Čt, 29. 10.
07:30 Praha PRG
18:15 Eindhoven EIN
10h 45m
1 přestup
3 noci ve městě Eindhoven
Ne, 01. 11.
12:55 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
6h 5m
1 přestup
1302 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 29. 10.
07:30 Praha PRG
08:55 Bergamo BGY
Ryanair
279 Kč
1h 25m
16:30 Bergamo BGY
18:15 Eindhoven EIN
Ryanair
217 Kč
1h 45m
cesta zpět
Ne, 01. 11.
12:55 Eindhoven EIN
14:45 Krakov KRK
Ryanair
272 Kč
1h 50m
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
534 Kč
1h 5m
Čt, 29. 10.
22:30 Praha PRG
12:25 Eindhoven EIN
13h 55m
1 přestup
2 noci ve městě Eindhoven
Ne, 01. 11.
12:55 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
6h 5m
1 přestup
1302 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 29. 10.
22:30 Praha PRG
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
279 Kč
1h 25m
Pá, 30. 10.
10:40 Bergamo BGY
12:25 Eindhoven EIN
Ryanair
217 Kč
1h 45m
cesta zpět
Ne, 01. 11.
12:55 Eindhoven EIN
14:45 Krakov KRK
Ryanair
272 Kč
1h 50m
17:55 Krakov KRK
19:00 Praha PRG
Ryanair
534 Kč
1h 5m
Ne, 10. 01.
21:10 Praha PRG
22:35 Eindhoven EIN
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Eindhoven
Pá, 15. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1304 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 10. 01.
21:10 Praha PRG
22:35 Eindhoven EIN
Transavia
680 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 15. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Ne, 17. 01.
15:00 Praha PRG
16:25 Eindhoven EIN
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Eindhoven
Pá, 22. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1304 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 17. 01.
15:00 Praha PRG
16:25 Eindhoven EIN
Transavia
680 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 22. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Čt, 07. 01.
14:25 Praha PRG
15:50 Eindhoven EIN
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Po, 11. 01.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1304 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 07. 01.
14:25 Praha PRG
15:50 Eindhoven EIN
Transavia
680 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 11. 01.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Po, 01. 02.
09:00 Praha PRG
10:25 Eindhoven EIN
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Pá, 05. 02.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1304 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 01. 02.
09:00 Praha PRG
10:25 Eindhoven EIN
Transavia
680 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 05. 02.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Pá, 15. 01.
21:00 Praha PRG
22:25 Eindhoven EIN
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Po, 18. 01.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1304 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 15. 01.
21:00 Praha PRG
22:25 Eindhoven EIN
Transavia
680 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 18. 01.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Po, 25. 01.
09:00 Praha PRG
10:25 Eindhoven EIN
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Pá, 29. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1304 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 25. 01.
09:00 Praha PRG
10:25 Eindhoven EIN
Transavia
680 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 29. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Po, 18. 01.
09:00 Praha PRG
10:25 Eindhoven EIN
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Pá, 22. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1304 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 18. 01.
09:00 Praha PRG
10:25 Eindhoven EIN
Transavia
680 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 22. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Po, 11. 01.
09:00 Praha PRG
10:25 Eindhoven EIN
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Pá, 15. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1304 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 01.
09:00 Praha PRG
10:25 Eindhoven EIN
Transavia
680 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 15. 01.
13:30 Eindhoven EIN
14:55 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Čt, 14. 01.
14:25 Praha PRG
15:50 Eindhoven EIN
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Po, 18. 01.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
1h 25m
přímý
1304 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 14. 01.
14:25 Praha PRG
15:50 Eindhoven EIN
Transavia
680 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 18. 01.
17:35 Eindhoven EIN
19:00 Praha PRG
Ryanair
625 Kč
1h 25m
Po, 11. 01.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
4 noci ve městě Eindhoven
Pá, 15. 01.
19:00 Eindhoven EIN
20:20 Praha PRG
1h 20m
přímý
1309 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 01.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
629 Kč
1h 30m
cesta zpět
Pá, 15. 01.
19:00 Eindhoven EIN
20:20 Praha PRG
Transavia
680 Kč
1h 20m
Po, 11. 01.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
1h 30m
přímý
3 noci ve městě Eindhoven
Čt, 14. 01.
12:25 Eindhoven EIN
13:45 Praha PRG
1h 20m
přímý
1309 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 01.
15:40 Praha PRG
17:10 Eindhoven EIN
Ryanair
629 Kč
1h 30m
cesta zpět
Čt, 14. 01.
12:25 Eindhoven EIN
13:45 Praha PRG
Transavia
680 Kč
1h 20m
So, 26. 12.
15:50 Praha PRG
17:15 Eindhoven EIN
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Eindhoven
Čt, 31. 12.
12:25 Eindhoven EIN
13:45 Praha PRG
1h 20m
přímý
1359 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 26. 12.
15:50 Praha PRG
17:15 Eindhoven EIN
Transavia
680 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 31. 12.
12:25 Eindhoven EIN
13:45 Praha PRG
Transavia
680 Kč
1h 20m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Praha ⇋ Eindhoven?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Eindhoven je květen s cenou v průměru 2144 Kč, případně únor s cenou průměrně 2361 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou prosinec průměrně za 2882 Kč a červenec průměrně 2678 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Praha ⇋ Eindhoven?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Eindhoven je Čtvrtek s cenou v průměru 872 Kč, případně Úterý s cenou průměrně 893 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Pátek průměrně za 1974 Kč a Pondělí průměrně za 1919 Kč.