zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Praha - Budapešť

odlet 23. 04. - 21. 06. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

Ne, 23. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
St, 26. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
522 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 23. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 26. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
263 Kč
1h 15m
St, 19. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Budapešť
Ne, 23. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
přímý
522 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 19. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
Ne, 23. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
263 Kč
1h 15m
St, 26. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Budapešť
Ne, 30. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
přímý
522 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 26. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
Ne, 30. 05.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
263 Kč
1h 15m
Ne, 30. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Budapešť
Čt, 03. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
596 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 30. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
Čt, 03. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Ne, 30. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
St, 02. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
596 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 30. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 02. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Po, 07. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
St, 09. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 07. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 09. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 17. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
Ne, 20. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 17. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Ne, 20. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
St, 16. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
5 nocí ve městě Budapešť
Po, 21. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 16. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 21. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
St, 16. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Budapešť
Ne, 20. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 16. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Ne, 20. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Po, 28. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
St, 30. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 30. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Po, 14. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
Čt, 17. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 14. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Čt, 17. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Po, 14. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
St, 16. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 14. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 16. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Ne, 13. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Budapešť
Čt, 17. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 13. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Čt, 17. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Ne, 13. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
St, 16. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 13. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 16. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 03. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
Ne, 06. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 03. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Ne, 06. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 17. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
5 nocí ve městě Budapešť
St, 23. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 17. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 23. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
St, 09. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
5 nocí ve městě Budapešť
Po, 14. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 09. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 14. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
St, 09. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Budapešť
Ne, 13. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 09. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Ne, 13. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Po, 07. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
Čt, 10. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 07. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Čt, 10. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Ne, 06. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Budapešť
Čt, 10. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 06. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Čt, 10. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Ne, 06. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
St, 09. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 06. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 09. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
St, 02. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Budapešť
Ne, 06. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 02. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Ne, 06. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
St, 02. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
5 nocí ve městě Budapešť
Po, 07. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 02. 06.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 07. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 03. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
5 nocí ve městě Budapešť
St, 09. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 03. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 09. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 17. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
Po, 21. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 17. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 21. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 03. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
Po, 07. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 03. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 07. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Po, 21. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
St, 23. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 23. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Ne, 20. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
St, 23. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
696 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 20. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 23. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
St, 19. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
So, 22. 05.
22:10 Budapešť BUD
07:40 Praha PRG
9h 30m
1 přestup
776 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 19. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
So, 22. 05.
22:10 Budapešť BUD
00:15 Gothenburg GOT
Ryanair
263 Kč
2h 5m
Ne, 23. 05.
06:05 Gothenburg GOT
07:40 Praha PRG
Ryanair
254 Kč
1h 35m
St, 26. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
So, 29. 05.
22:10 Budapešť BUD
07:40 Praha PRG
9h 30m
1 přestup
776 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 26. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
So, 29. 05.
22:10 Budapešť BUD
00:15 Gothenburg GOT
Ryanair
263 Kč
2h 5m
Ne, 30. 05.
06:05 Gothenburg GOT
07:40 Praha PRG
Ryanair
254 Kč
1h 35m
Ne, 23. 05.
06:40 Praha PRG
19:55 Budapešť BUD
13h 15m
1 přestup
3 noci ve městě Budapešť
St, 26. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
781 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 23. 05.
06:40 Praha PRG
08:05 Brusel CRL
Ryanair
259 Kč
1h 25m
18:00 Brusel CRL
19:55 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 55m
cesta zpět
St, 26. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
263 Kč
1h 15m
St, 19. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
So, 22. 05.
06:20 Budapešť BUD
18:55 Praha PRG
12h 35m
1 přestup
858 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 19. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
So, 22. 05.
06:20 Budapešť BUD
08:20 Billund BLL
Ryanair
337 Kč
2h
17:30 Billund BLL
18:55 Praha PRG
Ryanair
261 Kč
1h 25m
Ne, 23. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
Út, 25. 05.
06:10 Budapešť BUD
19:45 Praha PRG
13h 35m
1 přestup
858 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 23. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
Út, 25. 05.
06:10 Budapešť BUD
08:10 Billund BLL
Ryanair
337 Kč
2h
18:20 Billund BLL
19:45 Praha PRG
Ryanair
261 Kč
1h 25m
St, 26. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
So, 29. 05.
06:20 Budapešť BUD
18:55 Praha PRG
12h 35m
1 přestup
858 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 26. 05.
13:40 Praha PRG
14:45 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
So, 29. 05.
06:20 Budapešť BUD
08:20 Billund BLL
Ryanair
337 Kč
2h
17:30 Billund BLL
18:55 Praha PRG
Ryanair
261 Kč
1h 25m
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
09:10 Budapešť BUD
13h 5m
1 přestup
3 noci ve městě Budapešť
St, 26. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
881 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 22. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
Ne, 23. 05.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
3h 5m
cesta zpět
St, 26. 05.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
263 Kč
1h 15m
Ne, 20. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
4 noci ve městě Budapešť
Čt, 24. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
919 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 20. 06.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Čt, 24. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
560 Kč
1h 15m
Po, 28. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
Čt, 01. 07.
21:10 Budapešť BUD
22:25 Praha PRG
1h 15m
přímý
919 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Čt, 01. 07.
21:10 Budapešť BUD
22:25 Praha PRG
Ryanair
560 Kč
1h 15m
Po, 21. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
Čt, 24. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
919 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 06.
12:00 Praha PRG
13:05 Budapešť BUD
Ryanair
359 Kč
1h 5m
cesta zpět
Čt, 24. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
560 Kč
1h 15m
Čt, 24. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
5 nocí ve městě Budapešť
St, 30. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
923 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
586 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 30. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 24. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
Po, 28. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
923 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
586 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 28. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 10. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
5 nocí ve městě Budapešť
St, 16. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
923 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 10. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
586 Kč
1h 5m
cesta zpět
St, 16. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 10. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
3 noci ve městě Budapešť
Po, 14. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
923 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 10. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
586 Kč
1h 5m
cesta zpět
Po, 14. 06.
10:20 Budapešť BUD
11:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 24. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
Ne, 27. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
přímý
923 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
586 Kč
1h 5m
cesta zpět
Ne, 27. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Čt, 10. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
Ne, 13. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
1h 15m
přímý
923 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 10. 06.
23:00 Praha PRG
00:05 Budapešť BUD
Ryanair
586 Kč
1h 5m
cesta zpět
Ne, 13. 06.
12:15 Budapešť BUD
13:30 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Ne, 30. 05.
06:40 Praha PRG
19:55 Budapešť BUD
13h 15m
1 přestup
3 noci ve městě Budapešť
St, 02. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
934 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 30. 05.
06:40 Praha PRG
08:05 Brusel CRL
Ryanair
259 Kč
1h 25m
18:00 Brusel CRL
19:55 Budapešť BUD
Ryanair
338 Kč
1h 55m
cesta zpět
St, 02. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Ne, 30. 05.
06:40 Praha PRG
19:55 Budapešť BUD
13h 15m
1 přestup
4 noci ve městě Budapešť
Čt, 03. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
934 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 30. 05.
06:40 Praha PRG
08:05 Brusel CRL
Ryanair
259 Kč
1h 25m
18:00 Brusel CRL
19:55 Budapešť BUD
Ryanair
338 Kč
1h 55m
cesta zpět
Čt, 03. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
Ne, 30. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
Út, 01. 06.
06:10 Budapešť BUD
19:45 Praha PRG
13h 35m
1 přestup
941 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 30. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
Út, 01. 06.
06:10 Budapešť BUD
08:10 Billund BLL
Ryanair
337 Kč
2h
18:20 Billund BLL
19:45 Praha PRG
Ryanair
345 Kč
1h 25m
Ne, 23. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
1h 5m
přímý
2 noci ve městě Budapešť
Út, 25. 05.
17:50 Budapešť BUD
10:35 Praha PRG
16h 45m
1 přestup
945 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 23. 05.
13:55 Praha PRG
15:00 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
1h 5m
cesta zpět
Út, 25. 05.
17:50 Budapešť BUD
19:45 Edinburgh EDI
Ryanair
386 Kč
2h 55m
St, 26. 05.
07:25 Edinburgh EDI
10:35 Praha PRG
Ryanair
300 Kč
2h 10m
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
09:10 Budapešť BUD
13h 5m
1 přestup
4 noci ve městě Budapešť
Čt, 03. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
1h 15m
přímý
955 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
Ne, 30. 05.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
3h 5m
cesta zpět
Čt, 03. 06.
21:20 Budapešť BUD
22:35 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
09:10 Budapešť BUD
13h 5m
1 přestup
3 noci ve městě Budapešť
St, 02. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
1h 15m
přímý
955 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
20:05 Praha PRG
23:00 Madrid MAD
Ryanair
359 Kč
2h 55m
Ne, 30. 05.
06:05 Madrid MAD
09:10 Budapešť BUD
Ryanair
259 Kč
3h 5m
cesta zpět
St, 02. 06.
12:00 Budapešť BUD
13:15 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
1h 15m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Praha ⇋ Budapešť?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Budapešť je květen s cenou v průměru 1646 Kč, případně červen s cenou průměrně 1903 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou prosinec průměrně za 2189 Kč a srpen průměrně 2189 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Praha ⇋ Budapešť?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Budapešť je Neděle s cenou v průměru 790 Kč, případně Čtvrtek s cenou průměrně 795 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Středa průměrně za 1337 Kč a Pátek průměrně za 1011 Kč.