zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Praha - Bologna

odlet 23. 04. - 21. 06. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

So, 22. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Út, 25. 05.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
518 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 22. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 25. 05.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 25m
Út, 25. 05.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
So, 29. 05.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
518 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 25. 05.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 29. 05.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 25m
Út, 18. 05.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
So, 22. 05.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
518 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 18. 05.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 22. 05.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 25m
So, 29. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Út, 01. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
648 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 01. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 25m
Út, 08. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
So, 12. 06.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
788 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 08. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
399 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 12. 06.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 25m
So, 19. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Út, 22. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
788 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 19. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
399 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 22. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 25m
So, 05. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Út, 08. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
788 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 05. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
399 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 08. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 25m
So, 22. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
Po, 24. 05.
19:20 Bologna BLQ
10:00 Praha PRG
14h 40m
1 přestup
933 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 22. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 24. 05.
19:20 Bologna BLQ
21:45 Madrid MAD
Ryanair
337 Kč
2h 25m
Út, 25. 05.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
337 Kč
2h 45m
Út, 01. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
So, 05. 06.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
952 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 01. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 05. 06.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 25m
Út, 29. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
Čt, 01. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
962 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 29. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
399 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 01. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
So, 12. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Út, 15. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
962 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 12. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
399 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 15. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Ne, 23. 05.
10:20 Praha PRG
16:40 Bologna BLQ
6h 20m
1 přestup
2 noci ve městě Bologna
Út, 25. 05.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 23. 05.
10:20 Praha PRG
11:40 Kodaň CPH
Ryanair
359 Kč
1h 20m
14:35 Kodaň CPH
16:40 Bologna BLQ
Ryanair
390 Kč
2h 5m
cesta zpět
Út, 25. 05.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
259 Kč
1h 25m
So, 26. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Út, 29. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1010 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 26. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
621 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 29. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 25m
Út, 29. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
So, 03. 07.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
1021 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 29. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
399 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 03. 07.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
622 Kč
1h 25m
Út, 15. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
So, 19. 06.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
1021 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 15. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
399 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 19. 06.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
622 Kč
1h 25m
Út, 18. 05.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Pá, 21. 05.
10:20 Bologna BLQ
21:10 Praha PRG
10h 50m
1 přestup
1046 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 18. 05.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 21. 05.
10:20 Bologna BLQ
11:35 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 15m
18:25 Londýn STN
21:10 Praha PRG
Ryanair
450 Kč
1h 45m
So, 22. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
St, 26. 05.
10:20 Bologna BLQ
20:15 Praha PRG
9h 55m
1 přestup
1046 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 22. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 26. 05.
10:20 Bologna BLQ
11:35 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 15m
17:30 Londýn STN
20:15 Praha PRG
Ryanair
450 Kč
1h 45m
Út, 13. 07.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
Čt, 15. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1126 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 13. 07.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 15. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Čt, 08. 07.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Út, 13. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1126 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 08. 07.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 13. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Čt, 15. 07.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Út, 20. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1126 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 15. 07.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 20. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Út, 03. 08.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
Čt, 05. 08.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1126 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 03. 08.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 05. 08.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Čt, 22. 07.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Út, 27. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1126 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 22. 07.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 27. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Út, 10. 08.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
Čt, 12. 08.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1126 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 10. 08.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 12. 08.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Út, 20. 07.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
Čt, 22. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1126 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 20. 07.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 22. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Čt, 19. 08.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Út, 24. 08.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1126 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 19. 08.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 24. 08.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Út, 06. 07.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
Čt, 08. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1126 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 06. 07.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 08. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Ne, 30. 05.
10:20 Praha PRG
16:40 Bologna BLQ
6h 20m
1 přestup
2 noci ve městě Bologna
Út, 01. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1138 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 30. 05.
10:20 Praha PRG
11:40 Kodaň CPH
Ryanair
359 Kč
1h 20m
14:35 Kodaň CPH
16:40 Bologna BLQ
Ryanair
390 Kč
2h 5m
cesta zpět
Út, 01. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 25m
Út, 25. 05.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Pá, 28. 05.
10:20 Bologna BLQ
21:10 Praha PRG
10h 50m
1 přestup
1155 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 25. 05.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 28. 05.
10:20 Bologna BLQ
11:35 Londýn STN
Ryanair
337 Kč
2h 15m
18:25 Londýn STN
21:10 Praha PRG
Ryanair
559 Kč
1h 45m
So, 29. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
St, 02. 06.
10:20 Bologna BLQ
20:15 Praha PRG
9h 55m
1 přestup
1158 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 02. 06.
10:20 Bologna BLQ
11:35 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 15m
17:30 Londýn STN
20:15 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
So, 29. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Čt, 03. 06.
10:20 Bologna BLQ
16:20 Praha PRG
6h
1 přestup
1158 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 03. 06.
10:20 Bologna BLQ
11:35 Londýn STN
Ryanair
389 Kč
2h 15m
13:35 Londýn STN
16:20 Praha PRG
Ryanair
510 Kč
1h 45m
So, 29. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Čt, 03. 06.
21:00 Bologna BLQ
10:15 Praha PRG
13h 15m
1 přestup
1166 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 29. 05.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
259 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 03. 06.
21:00 Bologna BLQ
22:15 Bari BRI
Ryanair
259 Kč
1h 15m
Pá, 04. 06.
08:25 Bari BRI
10:15 Praha PRG
Ryanair
648 Kč
1h 50m
Čt, 24. 06.
19:45 Praha PRG
11:00 Bologna BLQ
15h 15m
1 přestup
4 noci ve městě Bologna
Út, 29. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1176 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 06.
19:45 Praha PRG
21:55 Bordeaux BOD
Ryanair
399 Kč
2h 10m
Pá, 25. 06.
09:15 Bordeaux BOD
11:00 Bologna BLQ
Ryanair
389 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 29. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 25m
So, 19. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
Po, 21. 06.
19:20 Bologna BLQ
10:00 Praha PRG
14h 40m
1 přestup
1176 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 19. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
399 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 21. 06.
19:20 Bologna BLQ
21:45 Madrid MAD
Ryanair
389 Kč
2h 25m
Út, 22. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
2h 45m
So, 05. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
Po, 07. 06.
19:20 Bologna BLQ
10:00 Praha PRG
14h 40m
1 přestup
1176 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 05. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
399 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 07. 06.
19:20 Bologna BLQ
21:45 Madrid MAD
Ryanair
389 Kč
2h 25m
Út, 08. 06.
07:15 Madrid MAD
10:00 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
2h 45m
Čt, 17. 06.
19:45 Praha PRG
11:00 Bologna BLQ
15h 15m
1 přestup
4 noci ve městě Bologna
Út, 22. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1176 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 17. 06.
19:45 Praha PRG
21:55 Bordeaux BOD
Ryanair
399 Kč
2h 10m
Pá, 18. 06.
09:15 Bordeaux BOD
11:00 Bologna BLQ
Ryanair
389 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 22. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 25m
Čt, 03. 06.
19:45 Praha PRG
11:00 Bologna BLQ
15h 15m
1 přestup
4 noci ve městě Bologna
Út, 08. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1176 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 03. 06.
19:45 Praha PRG
21:55 Bordeaux BOD
Ryanair
399 Kč
2h 10m
Pá, 04. 06.
09:15 Bordeaux BOD
11:00 Bologna BLQ
Ryanair
389 Kč
1h 45m
cesta zpět
Út, 08. 06.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
389 Kč
1h 25m
So, 31. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Čt, 05. 08.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 31. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
621 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 05. 08.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
So, 07. 08.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Čt, 12. 08.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 07. 08.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
621 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 12. 08.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
So, 10. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Čt, 15. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 10. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
621 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 15. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
So, 24. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Út, 27. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 24. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
621 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 27. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
So, 17. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Čt, 22. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 17. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
621 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 22. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
So, 17. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Út, 20. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 17. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
621 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 20. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
So, 26. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Bologna
Čt, 01. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 26. 06.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
621 Kč
1h 25m
cesta zpět
Čt, 01. 07.
19:25 Bologna BLQ
20:50 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
So, 10. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Bologna
Út, 13. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 10. 07.
18:30 Praha PRG
19:55 Bologna BLQ
Ryanair
621 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 13. 07.
10:30 Bologna BLQ
11:55 Praha PRG
Ryanair
563 Kč
1h 25m
Čt, 08. 07.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
So, 10. 07.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 08. 07.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 10. 07.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
622 Kč
1h 25m
Čt, 19. 08.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
So, 21. 08.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 19. 08.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 21. 08.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
622 Kč
1h 25m
Út, 06. 07.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
So, 10. 07.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 06. 07.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 10. 07.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
622 Kč
1h 25m
Út, 22. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
So, 26. 06.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 06.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 26. 06.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
622 Kč
1h 25m
Út, 13. 07.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Bologna
So, 17. 07.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 13. 07.
12:20 Praha PRG
13:45 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 17. 07.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
622 Kč
1h 25m
Čt, 22. 07.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Bologna
So, 24. 07.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
1h 25m
přímý
1185 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 22. 07.
21:15 Praha PRG
22:40 Bologna BLQ
Ryanair
563 Kč
1h 25m
cesta zpět
So, 24. 07.
16:40 Bologna BLQ
18:05 Praha PRG
Ryanair
622 Kč
1h 25m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Praha ⇋ Bologna?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Bologna je červen s cenou v průměru 1923 Kč, případně květen s cenou průměrně 1937 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou prosinec průměrně za 3727 Kč a březen průměrně 2913 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Praha ⇋ Bologna?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Bologna je Úterý s cenou v průměru 977 Kč, případně Pondělí s cenou průměrně 1179 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Neděle průměrně za 2021 Kč a Čtvrtek průměrně za 1847 Kč.