zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Praha - Amsterodam

odlet 12. 08. - 10. 10. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

So, 15. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
St, 19. 10.
14:10 Amsterodam AMS
21:45 Praha PRG
7h 35m
1 přestup
2625 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 15. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
533 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
949 Kč
2h 5m
cesta zpět
St, 19. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
18:25 Dublin DUB
21:45 Praha PRG
Ryanair
730 Kč
2h 20m
So, 15. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
St, 19. 10.
10:05 Amsterodam AMS
21:45 Praha PRG
11h 40m
1 přestup
2625 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 15. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
533 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
949 Kč
2h 5m
cesta zpět
St, 19. 10.
10:05 Amsterodam AMS
10:40 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
18:25 Dublin DUB
21:45 Praha PRG
Ryanair
730 Kč
2h 20m
So, 15. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Amsterodam
Út, 18. 10.
10:05 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
10h 30m
1 přestup
2939 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 15. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
533 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
949 Kč
2h 5m
cesta zpět
Út, 18. 10.
10:05 Amsterodam AMS
10:40 Dublin DUB
Ryanair
584 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
874 Kč
2h 20m
Čt, 22. 09.
15:15 Praha PRG
21:35 Amsterodam AMS
6h 20m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Út, 27. 09.
14:10 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
6h 25m
1 přestup
2949 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 22. 09.
15:15 Praha PRG
16:40 Dublin DUB
Ryanair
1387 Kč
2h 25m
19:00 Dublin DUB
21:35 Amsterodam AMS
Ryanair
413 Kč
1h 35m
cesta zpět
Út, 27. 09.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
736 Kč
2h 20m
Čt, 06. 10.
20:20 Praha PRG
09:00 Amsterodam AMS
12h 40m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
St, 12. 10.
14:10 Amsterodam AMS
21:45 Praha PRG
7h 35m
1 přestup
3041 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 06. 10.
20:20 Praha PRG
22:15 Paříž ORY
Transavia
949 Kč
1h 55m
Pá, 07. 10.
07:35 Paříž ORY
09:00 Amsterodam AMS
Transavia
900 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 12. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
18:25 Dublin DUB
21:45 Praha PRG
Ryanair
778 Kč
2h 20m
So, 08. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
St, 12. 10.
14:10 Amsterodam AMS
21:45 Praha PRG
7h 35m
1 přestup
3102 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 08. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
815 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
1095 Kč
2h 5m
cesta zpět
St, 12. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
18:25 Dublin DUB
21:45 Praha PRG
Ryanair
778 Kč
2h 20m
Pá, 30. 09.
15:20 Praha PRG
21:35 Amsterodam AMS
6h 15m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
Út, 04. 10.
14:10 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
6h 25m
1 přestup
3152 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 09.
15:20 Praha PRG
16:45 Dublin DUB
Ryanair
908 Kč
2h 25m
19:00 Dublin DUB
21:35 Amsterodam AMS
Ryanair
663 Kč
1h 35m
cesta zpět
Út, 04. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
1168 Kč
2h 20m
Pá, 30. 09.
15:20 Praha PRG
21:35 Amsterodam AMS
6h 15m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
Út, 04. 10.
10:05 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
10h 30m
1 přestup
3152 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 09.
15:20 Praha PRG
16:45 Dublin DUB
Ryanair
908 Kč
2h 25m
19:00 Dublin DUB
21:35 Amsterodam AMS
Ryanair
663 Kč
1h 35m
cesta zpět
Út, 04. 10.
10:05 Amsterodam AMS
10:40 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
1168 Kč
2h 20m
Pá, 30. 09.
15:20 Praha PRG
21:35 Amsterodam AMS
6h 15m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
St, 05. 10.
14:10 Amsterodam AMS
21:45 Praha PRG
7h 35m
1 přestup
3164 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 09.
15:20 Praha PRG
16:45 Dublin DUB
Ryanair
908 Kč
2h 25m
19:00 Dublin DUB
21:35 Amsterodam AMS
Ryanair
663 Kč
1h 35m
cesta zpět
St, 05. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
18:25 Dublin DUB
21:45 Praha PRG
Ryanair
1180 Kč
2h 20m
Pá, 30. 09.
15:20 Praha PRG
21:35 Amsterodam AMS
6h 15m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
St, 05. 10.
10:05 Amsterodam AMS
21:45 Praha PRG
11h 40m
1 přestup
3164 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 09.
15:20 Praha PRG
16:45 Dublin DUB
Ryanair
908 Kč
2h 25m
19:00 Dublin DUB
21:35 Amsterodam AMS
Ryanair
663 Kč
1h 35m
cesta zpět
St, 05. 10.
10:05 Amsterodam AMS
10:40 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
18:25 Dublin DUB
21:45 Praha PRG
Ryanair
1180 Kč
2h 20m
So, 15. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Čt, 20. 10.
06:55 Amsterodam AMS
13:55 Praha PRG
7h
1 přestup
3212 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 15. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
533 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
949 Kč
2h 5m
cesta zpět
Čt, 20. 10.
06:55 Amsterodam AMS
10:10 Riga RIX
Transavia
1144 Kč
2h 15m
13:05 Riga RIX
13:55 Praha PRG
Ryanair
586 Kč
1h 50m
Út, 04. 10.
15:25 Praha PRG
21:35 Amsterodam AMS
6h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Amsterodam
Čt, 06. 10.
06:55 Amsterodam AMS
13:55 Praha PRG
7h
1 přestup
3272 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 04. 10.
15:25 Praha PRG
16:50 Dublin DUB
Ryanair
908 Kč
2h 25m
19:00 Dublin DUB
21:35 Amsterodam AMS
Ryanair
413 Kč
1h 35m
cesta zpět
Čt, 06. 10.
06:55 Amsterodam AMS
10:10 Riga RIX
Transavia
1144 Kč
2h 15m
13:05 Riga RIX
13:55 Praha PRG
Ryanair
808 Kč
1h 50m
Út, 22. 11.
14:45 Praha PRG
21:10 Amsterodam AMS
6h 25m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
So, 26. 11.
07:10 Amsterodam AMS
19:20 Praha PRG
12h 10m
1 přestup
3283 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 11.
14:45 Praha PRG
16:20 Dublin DUB
Ryanair
874 Kč
2h 35m
18:30 Dublin DUB
21:10 Amsterodam AMS
Ryanair
535 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 26. 11.
07:10 Amsterodam AMS
09:35 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
17:25 Neapol NAP
19:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Út, 22. 11.
14:45 Praha PRG
21:10 Amsterodam AMS
6h 25m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Ne, 27. 11.
07:00 Amsterodam AMS
13:55 Praha PRG
6h 55m
1 přestup
3283 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 11.
14:45 Praha PRG
16:20 Dublin DUB
Ryanair
874 Kč
2h 35m
18:30 Dublin DUB
21:10 Amsterodam AMS
Ryanair
535 Kč
1h 40m
cesta zpět
Ne, 27. 11.
07:00 Amsterodam AMS
09:25 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
12:00 Neapol NAP
13:55 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Čt, 06. 10.
20:20 Praha PRG
09:00 Amsterodam AMS
12h 40m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
Út, 11. 10.
14:10 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
6h 25m
1 přestup
3289 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 06. 10.
20:20 Praha PRG
22:15 Paříž ORY
Transavia
949 Kč
1h 55m
Pá, 07. 10.
07:35 Paříž ORY
09:00 Amsterodam AMS
Transavia
900 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 11. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
1027 Kč
2h 20m
St, 05. 10.
18:25 Praha PRG
09:00 Amsterodam AMS
14h 35m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Út, 11. 10.
14:10 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
6h 25m
1 přestup
3289 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 05. 10.
18:25 Praha PRG
20:20 Paříž ORY
Transavia
949 Kč
1h 55m
Čt, 06. 10.
07:35 Paříž ORY
09:00 Amsterodam AMS
Transavia
900 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 11. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
1027 Kč
2h 20m
So, 08. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Amsterodam
Út, 11. 10.
14:10 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
6h 25m
1 přestup
3350 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 08. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
815 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
1095 Kč
2h 5m
cesta zpět
Út, 11. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
1027 Kč
2h 20m
Út, 22. 11.
14:45 Praha PRG
21:10 Amsterodam AMS
6h 25m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Ne, 27. 11.
12:45 Amsterodam AMS
19:25 Praha PRG
6h 40m
1 přestup
3356 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 11.
14:45 Praha PRG
16:20 Dublin DUB
Ryanair
874 Kč
2h 35m
18:30 Dublin DUB
21:10 Amsterodam AMS
Ryanair
535 Kč
1h 40m
cesta zpět
Ne, 27. 11.
12:45 Amsterodam AMS
15:15 Bari BRI
Transavia
1460 Kč
2h 30m
17:30 Bari BRI
19:25 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Pá, 07. 10.
19:20 Praha PRG
09:00 Amsterodam AMS
13h 40m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
St, 12. 10.
14:10 Amsterodam AMS
21:45 Praha PRG
7h 35m
1 přestup
3357 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 07. 10.
19:20 Praha PRG
21:15 Paříž ORY
Transavia
1095 Kč
1h 55m
So, 08. 10.
07:35 Paříž ORY
09:00 Amsterodam AMS
Transavia
1071 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 12. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
18:25 Dublin DUB
21:45 Praha PRG
Ryanair
778 Kč
2h 20m
Čt, 13. 10.
15:15 Praha PRG
21:35 Amsterodam AMS
6h 20m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Út, 18. 10.
10:05 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
10h 30m
1 přestup
3358 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 13. 10.
15:15 Praha PRG
16:40 Dublin DUB
Ryanair
1171 Kč
2h 25m
19:00 Dublin DUB
21:35 Amsterodam AMS
Ryanair
730 Kč
1h 35m
cesta zpět
Út, 18. 10.
10:05 Amsterodam AMS
10:40 Dublin DUB
Ryanair
584 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
874 Kč
2h 20m
Út, 18. 10.
06:10 Praha PRG
18:20 Amsterodam AMS
12h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Amsterodam
Čt, 20. 10.
06:55 Amsterodam AMS
13:55 Praha PRG
7h
1 přestup
3387 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 18. 10.
06:10 Praha PRG
09:00 Riga RIX
Ryanair
587 Kč
1h 50m
16:55 Riga RIX
18:20 Amsterodam AMS
Transavia
1071 Kč
2h 25m
cesta zpět
Čt, 20. 10.
06:55 Amsterodam AMS
10:10 Riga RIX
Transavia
1144 Kč
2h 15m
13:05 Riga RIX
13:55 Praha PRG
Ryanair
586 Kč
1h 50m
Út, 29. 11.
07:00 Praha PRG
20:10 Amsterodam AMS
13h 10m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
So, 03. 12.
07:10 Amsterodam AMS
19:20 Praha PRG
12h 10m
1 přestup
3401 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 29. 11.
07:00 Praha PRG
09:20 Barcelona BCN
Ryanair
579 Kč
2h 20m
17:40 Barcelona BCN
20:10 Amsterodam AMS
Transavia
949 Kč
2h 30m
cesta zpět
So, 03. 12.
07:10 Amsterodam AMS
09:35 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
17:25 Neapol NAP
19:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
St, 05. 10.
21:55 Praha PRG
11:20 Amsterodam AMS
13h 25m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Út, 11. 10.
14:10 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
6h 25m
1 přestup
3443 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 05. 10.
21:55 Praha PRG
00:15 Barcelona BCN
Ryanair
811 Kč
2h 20m
Čt, 06. 10.
08:55 Barcelona BCN
11:20 Amsterodam AMS
Transavia
1192 Kč
2h 25m
cesta zpět
Út, 11. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
1027 Kč
2h 20m
Po, 28. 11.
07:35 Praha PRG
16:15 Amsterodam AMS
8h 40m
1 přestup
2 noci ve městě Amsterodam
St, 30. 11.
12:40 Amsterodam AMS
18:25 Praha PRG
5h 45m
1 přestup
3457 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 11.
07:35 Praha PRG
09:30 Neapol NAP
Ryanair
587 Kč
1h 55m
13:30 Neapol NAP
16:15 Amsterodam AMS
Transavia
1046 Kč
2h 45m
cesta zpět
St, 30. 11.
12:40 Amsterodam AMS
13:25 Dublin DUB
Ryanair
535 Kč
1h 45m
15:05 Dublin DUB
18:25 Praha PRG
Ryanair
1289 Kč
2h 20m
Po, 07. 11.
07:35 Praha PRG
16:15 Amsterodam AMS
8h 40m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
So, 12. 11.
07:10 Amsterodam AMS
19:20 Praha PRG
12h 10m
1 přestup
3467 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 07. 11.
07:35 Praha PRG
09:30 Neapol NAP
Ryanair
596 Kč
1h 55m
13:30 Neapol NAP
16:15 Amsterodam AMS
Transavia
998 Kč
2h 45m
cesta zpět
So, 12. 11.
07:10 Amsterodam AMS
09:35 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
17:25 Neapol NAP
19:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Po, 21. 11.
07:35 Praha PRG
16:15 Amsterodam AMS
8h 40m
1 přestup
2 noci ve městě Amsterodam
St, 23. 11.
12:40 Amsterodam AMS
18:25 Praha PRG
5h 45m
1 přestup
3491 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 11.
07:35 Praha PRG
09:30 Neapol NAP
Ryanair
596 Kč
1h 55m
13:30 Neapol NAP
16:15 Amsterodam AMS
Transavia
1363 Kč
2h 45m
cesta zpět
St, 23. 11.
12:40 Amsterodam AMS
13:25 Dublin DUB
Ryanair
535 Kč
1h 45m
15:05 Dublin DUB
18:25 Praha PRG
Ryanair
997 Kč
2h 20m
Čt, 06. 10.
20:20 Praha PRG
09:00 Amsterodam AMS
12h 40m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
Út, 11. 10.
06:25 Amsterodam AMS
16:35 Praha PRG
10h 10m
1 přestup
3503 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 06. 10.
20:20 Praha PRG
22:15 Paříž ORY
Transavia
949 Kč
1h 55m
Pá, 07. 10.
07:35 Paříž ORY
09:00 Amsterodam AMS
Transavia
900 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 11. 10.
06:25 Amsterodam AMS
08:45 Neapol NAP
Transavia
1071 Kč
2h 20m
14:40 Neapol NAP
16:35 Praha PRG
Ryanair
583 Kč
1h 55m
St, 05. 10.
18:25 Praha PRG
09:00 Amsterodam AMS
14h 35m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Út, 11. 10.
06:25 Amsterodam AMS
16:35 Praha PRG
10h 10m
1 přestup
3503 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 05. 10.
18:25 Praha PRG
20:20 Paříž ORY
Transavia
949 Kč
1h 55m
Čt, 06. 10.
07:35 Paříž ORY
09:00 Amsterodam AMS
Transavia
900 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 11. 10.
06:25 Amsterodam AMS
08:45 Neapol NAP
Transavia
1071 Kč
2h 20m
14:40 Neapol NAP
16:35 Praha PRG
Ryanair
583 Kč
1h 55m
Út, 15. 11.
14:45 Praha PRG
21:10 Amsterodam AMS
6h 25m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Ne, 20. 11.
07:00 Amsterodam AMS
13:55 Praha PRG
6h 55m
1 přestup
3505 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 15. 11.
14:45 Praha PRG
16:20 Dublin DUB
Ryanair
1048 Kč
2h 35m
18:30 Dublin DUB
21:10 Amsterodam AMS
Ryanair
535 Kč
1h 40m
cesta zpět
Ne, 20. 11.
07:00 Amsterodam AMS
09:25 Neapol NAP
Transavia
1436 Kč
2h 25m
12:00 Neapol NAP
13:55 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Po, 28. 11.
07:35 Praha PRG
16:15 Amsterodam AMS
8h 40m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
So, 03. 12.
07:10 Amsterodam AMS
19:20 Praha PRG
12h 10m
1 přestup
3506 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 11.
07:35 Praha PRG
09:30 Neapol NAP
Ryanair
587 Kč
1h 55m
13:30 Neapol NAP
16:15 Amsterodam AMS
Transavia
1046 Kč
2h 45m
cesta zpět
So, 03. 12.
07:10 Amsterodam AMS
09:35 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
17:25 Neapol NAP
19:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
So, 15. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Amsterodam
Út, 18. 10.
06:25 Amsterodam AMS
16:35 Praha PRG
10h 10m
1 přestup
3511 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 15. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
533 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
949 Kč
2h 5m
cesta zpět
Út, 18. 10.
06:25 Amsterodam AMS
08:45 Neapol NAP
Transavia
1338 Kč
2h 20m
14:40 Neapol NAP
16:35 Praha PRG
Ryanair
691 Kč
1h 55m
Út, 22. 11.
07:00 Praha PRG
20:10 Amsterodam AMS
13h 10m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Ne, 27. 11.
07:00 Amsterodam AMS
13:55 Praha PRG
6h 55m
1 přestup
3523 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 11.
07:00 Praha PRG
09:20 Barcelona BCN
Ryanair
701 Kč
2h 20m
17:40 Barcelona BCN
20:10 Amsterodam AMS
Transavia
949 Kč
2h 30m
cesta zpět
Ne, 27. 11.
07:00 Amsterodam AMS
09:25 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
12:00 Neapol NAP
13:55 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Út, 22. 11.
07:00 Praha PRG
20:10 Amsterodam AMS
13h 10m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
So, 26. 11.
07:10 Amsterodam AMS
19:20 Praha PRG
12h 10m
1 přestup
3523 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 11.
07:00 Praha PRG
09:20 Barcelona BCN
Ryanair
701 Kč
2h 20m
17:40 Barcelona BCN
20:10 Amsterodam AMS
Transavia
949 Kč
2h 30m
cesta zpět
So, 26. 11.
07:10 Amsterodam AMS
09:35 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
17:25 Neapol NAP
19:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Út, 11. 10.
06:10 Praha PRG
18:20 Amsterodam AMS
12h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Amsterodam
Čt, 13. 10.
06:55 Amsterodam AMS
13:55 Praha PRG
7h
1 přestup
3531 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 11. 10.
06:10 Praha PRG
09:00 Riga RIX
Ryanair
509 Kč
1h 50m
16:55 Riga RIX
18:20 Amsterodam AMS
Transavia
1071 Kč
2h 25m
cesta zpět
Čt, 13. 10.
06:55 Amsterodam AMS
10:10 Riga RIX
Transavia
1144 Kč
2h 15m
13:05 Riga RIX
13:55 Praha PRG
Ryanair
808 Kč
1h 50m
So, 08. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Amsterodam
Út, 11. 10.
06:25 Amsterodam AMS
16:35 Praha PRG
10h 10m
1 přestup
3564 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 08. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
815 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
1095 Kč
2h 5m
cesta zpět
Út, 11. 10.
06:25 Amsterodam AMS
08:45 Neapol NAP
Transavia
1071 Kč
2h 20m
14:40 Neapol NAP
16:35 Praha PRG
Ryanair
583 Kč
1h 55m
So, 01. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Amsterodam
Út, 04. 10.
14:10 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
6h 25m
1 přestup
3574 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 01. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
509 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
1484 Kč
2h 5m
cesta zpět
Út, 04. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
1168 Kč
2h 20m
So, 01. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
3 noci ve městě Amsterodam
Út, 04. 10.
10:05 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
10h 30m
1 přestup
3574 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 01. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
509 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
1484 Kč
2h 5m
cesta zpět
Út, 04. 10.
10:05 Amsterodam AMS
10:40 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
1168 Kč
2h 20m
Čt, 01. 12.
10:50 Praha PRG
18:30 Amsterodam AMS
7h 40m
1 přestup
2 noci ve městě Amsterodam
So, 03. 12.
07:10 Amsterodam AMS
19:20 Praha PRG
12h 10m
1 přestup
3578 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 01. 12.
10:50 Praha PRG
12:25 Dublin DUB
Ryanair
1048 Kč
2h 35m
15:50 Dublin DUB
18:30 Amsterodam AMS
Ryanair
657 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 03. 12.
07:10 Amsterodam AMS
09:35 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
17:25 Neapol NAP
19:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
St, 05. 10.
16:25 Praha PRG
21:35 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Po, 10. 10.
09:45 Amsterodam AMS
19:35 Praha PRG
9h 50m
1 přestup
3579 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 05. 10.
16:25 Praha PRG
17:50 Dublin DUB
Ryanair
659 Kč
2h 25m
19:00 Dublin DUB
21:35 Amsterodam AMS
Ryanair
413 Kč
1h 35m
cesta zpět
Po, 10. 10.
09:45 Amsterodam AMS
11:10 Paříž ORY
Transavia
1144 Kč
1h 25m
17:50 Paříž ORY
19:35 Praha PRG
Transavia
1363 Kč
1h 45m
So, 01. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
St, 05. 10.
10:05 Amsterodam AMS
21:45 Praha PRG
11h 40m
1 přestup
3586 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 01. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
509 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
1484 Kč
2h 5m
cesta zpět
St, 05. 10.
10:05 Amsterodam AMS
10:40 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
18:25 Dublin DUB
21:45 Praha PRG
Ryanair
1180 Kč
2h 20m
So, 01. 10.
18:30 Praha PRG
23:40 Amsterodam AMS
5h 10m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
St, 05. 10.
14:10 Amsterodam AMS
21:45 Praha PRG
7h 35m
1 přestup
3586 Kč
zobrazit
cesta tam
So, 01. 10.
18:30 Praha PRG
20:00 Pisa PSA
Ryanair
509 Kč
1h 30m
21:35 Pisa PSA
23:40 Amsterodam AMS
Transavia
1484 Kč
2h 5m
cesta zpět
St, 05. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
18:25 Dublin DUB
21:45 Praha PRG
Ryanair
1180 Kč
2h 20m
Čt, 10. 11.
10:50 Praha PRG
18:30 Amsterodam AMS
7h 40m
1 přestup
2 noci ve městě Amsterodam
So, 12. 11.
07:10 Amsterodam AMS
19:20 Praha PRG
12h 10m
1 přestup
3589 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 10. 11.
10:50 Praha PRG
12:25 Dublin DUB
Ryanair
1023 Kč
2h 35m
15:50 Dublin DUB
18:30 Amsterodam AMS
Ryanair
693 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 12. 11.
07:10 Amsterodam AMS
09:35 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
17:25 Neapol NAP
19:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Čt, 10. 11.
10:50 Praha PRG
18:30 Amsterodam AMS
7h 40m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
Po, 14. 11.
09:10 Amsterodam AMS
18:05 Praha PRG
8h 55m
1 přestup
3589 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 10. 11.
10:50 Praha PRG
12:25 Dublin DUB
Ryanair
1023 Kč
2h 35m
15:50 Dublin DUB
18:30 Amsterodam AMS
Ryanair
693 Kč
1h 40m
cesta zpět
Po, 14. 11.
09:10 Amsterodam AMS
11:40 Bari BRI
Transavia
1387 Kč
2h 30m
16:10 Bari BRI
18:05 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Út, 22. 11.
07:00 Praha PRG
20:10 Amsterodam AMS
13h 10m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Ne, 27. 11.
12:45 Amsterodam AMS
19:25 Praha PRG
6h 40m
1 přestup
3596 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 11.
07:00 Praha PRG
09:20 Barcelona BCN
Ryanair
701 Kč
2h 20m
17:40 Barcelona BCN
20:10 Amsterodam AMS
Transavia
949 Kč
2h 30m
cesta zpět
Ne, 27. 11.
12:45 Amsterodam AMS
15:15 Bari BRI
Transavia
1460 Kč
2h 30m
17:30 Bari BRI
19:25 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Čt, 24. 11.
10:50 Praha PRG
18:30 Amsterodam AMS
7h 40m
1 přestup
2 noci ve městě Amsterodam
So, 26. 11.
07:10 Amsterodam AMS
19:20 Praha PRG
12h 10m
1 přestup
3597 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 11.
10:50 Praha PRG
12:25 Dublin DUB
Ryanair
1023 Kč
2h 35m
15:50 Dublin DUB
18:30 Amsterodam AMS
Ryanair
701 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 26. 11.
07:10 Amsterodam AMS
09:35 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
17:25 Neapol NAP
19:20 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Čt, 24. 11.
10:50 Praha PRG
18:30 Amsterodam AMS
7h 40m
1 přestup
3 noci ve městě Amsterodam
Ne, 27. 11.
07:00 Amsterodam AMS
13:55 Praha PRG
6h 55m
1 přestup
3597 Kč
zobrazit
cesta tam
Čt, 24. 11.
10:50 Praha PRG
12:25 Dublin DUB
Ryanair
1023 Kč
2h 35m
15:50 Dublin DUB
18:30 Amsterodam AMS
Ryanair
701 Kč
1h 40m
cesta zpět
Ne, 27. 11.
07:00 Amsterodam AMS
09:25 Neapol NAP
Transavia
1387 Kč
2h 25m
12:00 Neapol NAP
13:55 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Út, 15. 11.
14:45 Praha PRG
21:10 Amsterodam AMS
6h 25m
1 přestup
5 nocí ve městě Amsterodam
Ne, 20. 11.
12:45 Amsterodam AMS
19:25 Praha PRG
6h 40m
1 přestup
3602 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 15. 11.
14:45 Praha PRG
16:20 Dublin DUB
Ryanair
1048 Kč
2h 35m
18:30 Dublin DUB
21:10 Amsterodam AMS
Ryanair
535 Kč
1h 40m
cesta zpět
Ne, 20. 11.
12:45 Amsterodam AMS
15:15 Bari BRI
Transavia
1533 Kč
2h 30m
17:30 Bari BRI
19:25 Praha PRG
Ryanair
486 Kč
1h 55m
Út, 04. 10.
06:10 Praha PRG
18:20 Amsterodam AMS
12h 10m
1 přestup
2 noci ve městě Amsterodam
Čt, 06. 10.
06:55 Amsterodam AMS
13:55 Praha PRG
7h
1 přestup
3604 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 04. 10.
06:10 Praha PRG
09:00 Riga RIX
Ryanair
509 Kč
1h 50m
16:55 Riga RIX
18:20 Amsterodam AMS
Transavia
1144 Kč
2h 25m
cesta zpět
Čt, 06. 10.
06:55 Amsterodam AMS
10:10 Riga RIX
Transavia
1144 Kč
2h 15m
13:05 Riga RIX
13:55 Praha PRG
Ryanair
808 Kč
1h 50m
Pá, 07. 10.
19:20 Praha PRG
09:00 Amsterodam AMS
13h 40m
1 přestup
3 noci ve městě Amsterodam
Út, 11. 10.
14:10 Amsterodam AMS
20:35 Praha PRG
6h 25m
1 přestup
3605 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 07. 10.
19:20 Praha PRG
21:15 Paříž ORY
Transavia
1095 Kč
1h 55m
So, 08. 10.
07:35 Paříž ORY
09:00 Amsterodam AMS
Transavia
1071 Kč
1h 25m
cesta zpět
Út, 11. 10.
14:10 Amsterodam AMS
14:45 Dublin DUB
Ryanair
413 Kč
1h 35m
17:15 Dublin DUB
20:35 Praha PRG
Ryanair
1027 Kč
2h 20m
Út, 22. 11.
14:45 Praha PRG
21:10 Amsterodam AMS
6h 25m
1 přestup
4 noci ve městě Amsterodam
So, 26. 11.
07:00 Amsterodam AMS
19:15 Praha PRG
12h 15m
1 přestup
3623 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 22. 11.
14:45 Praha PRG
16:20 Dublin DUB
Ryanair
874 Kč
2h 35m
18:30 Dublin DUB
21:10 Amsterodam AMS
Ryanair
535 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 26. 11.
07:00 Amsterodam AMS
09:15 Barcelona BCN
Transavia
1387 Kč
2h 15m
16:45 Barcelona BCN
19:15 Praha PRG
Ryanair
827 Kč
2h 30m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Praha ⇋ Amsterodam?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Amsterodam je září s cenou v průměru 4071 Kč, případně únor s cenou průměrně 4354 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou prosinec průměrně za 4928 Kč a červen průměrně 4793 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Praha ⇋ Amsterodam?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Amsterodam je Úterý s cenou v průměru 1960 Kč, případně Středa s cenou průměrně 1978 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Sobota průměrně za 2860 Kč a Pátek průměrně za 2339 Kč.