zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Londýn - Kerry

odlet 20. 06. - 18. 08. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

Po, 21. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
St, 23. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
1h 20m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 23. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
Ryanair
259 Kč
1h 20m
Po, 28. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
St, 30. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
1h 20m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 30. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
Ryanair
259 Kč
1h 20m
Pá, 25. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Kerry
Po, 28. 06.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
1h 25m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 25. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 28. 06.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
Ryanair
259 Kč
1h 25m
St, 23. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 25. 06.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 23. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 25. 06.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
259 Kč
1h 25m
Pá, 25. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Kerry
Po, 28. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 25. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 28. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
259 Kč
1h 20m
Po, 21. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Kerry
Pá, 25. 06.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 25. 06.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
259 Kč
1h 25m
Po, 21. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
St, 23. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
1h 20m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 23. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
Ryanair
259 Kč
1h 20m
Pá, 25. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
St, 30. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
1h 20m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 25. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 30. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
Ryanair
259 Kč
1h 20m
St, 23. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 28. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 23. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 28. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
259 Kč
1h 20m
St, 23. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 28. 06.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
1h 25m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 23. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 28. 06.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
Ryanair
259 Kč
1h 25m
Po, 28. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
St, 30. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
1h 20m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 30. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
Ryanair
259 Kč
1h 20m
Po, 21. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Kerry
Pá, 25. 06.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
559 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 25. 06.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
259 Kč
1h 25m
Po, 28. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Kerry
Pá, 02. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
818 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 02. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 30. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 02. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
818 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 30. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 02. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
Po, 28. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Kerry
Pá, 02. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
818 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 02. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
Pá, 25. 06.
13:15 Londýn STN
14:40 Kerry KIR
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Kerry
Po, 28. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
919 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 25. 06.
13:15 Londýn STN
14:40 Kerry KIR
Ryanair
660 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 28. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
259 Kč
1h 20m
Pá, 25. 06.
13:15 Londýn STN
14:40 Kerry KIR
1h 25m
přímý
3 noci ve městě Kerry
Po, 28. 06.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
1h 25m
přímý
919 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 25. 06.
13:15 Londýn STN
14:40 Kerry KIR
Ryanair
660 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 28. 06.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
Ryanair
259 Kč
1h 25m
Pá, 25. 06.
13:15 Londýn STN
14:40 Kerry KIR
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
St, 30. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
1h 20m
přímý
919 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 25. 06.
13:15 Londýn STN
14:40 Kerry KIR
Ryanair
660 Kč
1h 25m
cesta zpět
St, 30. 06.
11:35 Kerry KIR
12:55 Londýn LTN
Ryanair
259 Kč
1h 20m
St, 30. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 02. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
922 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 30. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 02. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
622 Kč
1h 25m
Po, 28. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Kerry
Pá, 02. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
922 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 02. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
622 Kč
1h 25m
St, 23. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 25. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
922 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 23. 06.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 25. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
622 Kč
1h 20m
Po, 28. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Kerry
Pá, 02. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
922 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 28. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 02. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
622 Kč
1h 25m
Po, 21. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Kerry
Pá, 25. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
922 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 06.
15:15 Londýn LTN
16:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 25. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
622 Kč
1h 20m
Po, 21. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
4 noci ve městě Kerry
Pá, 25. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
922 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 21. 06.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
300 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 25. 06.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
622 Kč
1h 20m
St, 25. 08.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 27. 08.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 25. 08.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 27. 08.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 28. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 30. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 30. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 21. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 23. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 21. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 23. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 28. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 02. 08.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 02. 08.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 28. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 30. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 30. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 28. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 30. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 30. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 28. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 30. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 30. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 21. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 23. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 21. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 23. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 28. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 02. 08.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 28. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 02. 08.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 21. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 23. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 21. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 23. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 14. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 19. 07.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 14. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 19. 07.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 14. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 19. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 14. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 19. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 14. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 19. 07.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 14. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 19. 07.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 14. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 16. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 14. 07.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 16. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 14. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 19. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 14. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 19. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 11. 08.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 13. 08.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 11. 08.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 13. 08.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 14. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 16. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 14. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 16. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 14. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 16. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 14. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 16. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 25. 08.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 27. 08.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 25. 08.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 27. 08.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 07. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 12. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 07. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 12. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 07. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 12. 07.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 07. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 12. 07.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 07. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 09. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
1h 20m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 07. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 09. 07.
17:00 Kerry KIR
18:20 Londýn LTN
Ryanair
518 Kč
1h 20m
St, 07. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 09. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 07. 07.
09:50 Londýn LTN
11:10 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 09. 07.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 18. 08.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
2 noci ve městě Kerry
Pá, 20. 08.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 18. 08.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Pá, 20. 08.
15:05 Kerry KIR
16:30 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 18. 08.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 23. 08.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 18. 08.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 23. 08.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 22. 09.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
1h 25m
přímý
5 nocí ve městě Kerry
Po, 27. 09.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
1h 25m
přímý
1008 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 22. 09.
14:10 Londýn STN
15:35 Kerry KIR
Ryanair
490 Kč
1h 25m
cesta zpět
Po, 27. 09.
16:10 Kerry KIR
17:35 Londýn STN
Ryanair
518 Kč
1h 25m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Londýn ⇋ Kerry?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Kerry je únor s cenou v průměru 1423 Kč, případně listopad s cenou průměrně 1503 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou srpen průměrně za 2585 Kč a prosinec průměrně 2423 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Londýn ⇋ Kerry?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Kerry je Úterý s cenou v průměru 841 Kč, případně Pondělí s cenou průměrně 844 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Čtvrtek průměrně za 1233 Kč a Středa průměrně za 1212 Kč.