zavřít

odkud

kam

nejdřívější odlet

nejpozdejší odlet

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Brno - Bergamo

odlet 29. 09. - 27. 11. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

Po, 04. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Bergamo
Pá, 08. 10.
11:30 Bergamo BGY
12:55 Brno BRQ
1h 25m
přímý
830 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 04. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 08. 10.
11:30 Bergamo BGY
12:55 Brno BRQ
Ryanair
415 Kč
1h 25m
Po, 18. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Bergamo
Pá, 22. 10.
11:30 Bergamo BGY
12:55 Brno BRQ
1h 25m
přímý
830 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 18. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 22. 10.
11:30 Bergamo BGY
12:55 Brno BRQ
Ryanair
415 Kč
1h 25m
Pá, 01. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Bergamo
Po, 04. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
1h 25m
přímý
830 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 01. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 04. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
Ryanair
415 Kč
1h 25m
Pá, 08. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Bergamo
Po, 11. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
1h 25m
přímý
830 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 08. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 11. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
Ryanair
415 Kč
1h 25m
Po, 11. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Bergamo
Pá, 15. 10.
11:30 Bergamo BGY
12:55 Brno BRQ
1h 25m
přímý
830 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 15. 10.
11:30 Bergamo BGY
12:55 Brno BRQ
Ryanair
415 Kč
1h 25m
Pá, 15. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Bergamo
Po, 18. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
1h 25m
přímý
830 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 15. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 18. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
Ryanair
415 Kč
1h 25m
Pá, 22. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Bergamo
Po, 25. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
1h 25m
přímý
934 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 22. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 25. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
Ryanair
518 Kč
1h 25m
Po, 25. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Bergamo
Pá, 29. 10.
11:30 Bergamo BGY
12:55 Brno BRQ
1h 25m
přímý
1045 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 25. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
527 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 29. 10.
11:30 Bergamo BGY
12:55 Brno BRQ
Ryanair
518 Kč
1h 25m
Po, 18. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Bergamo
St, 20. 10.
12:00 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
5h
1 přestup
1403 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 18. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 20. 10.
12:00 Bergamo BGY
13:00 Londýn STN
Ryanair
207 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
780 Kč
2h
Pá, 15. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Bergamo
St, 20. 10.
12:00 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
5h
1 přestup
1403 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 15. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 20. 10.
12:00 Bergamo BGY
13:00 Londýn STN
Ryanair
207 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
780 Kč
2h
Po, 18. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Bergamo
St, 20. 10.
06:40 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
10h 20m
1 přestup
1502 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 18. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 20. 10.
06:40 Bergamo BGY
07:40 Londýn STN
Ryanair
306 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
780 Kč
2h
Pá, 15. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Bergamo
St, 20. 10.
06:40 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
10h 20m
1 přestup
1502 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 15. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 20. 10.
06:40 Bergamo BGY
07:40 Londýn STN
Ryanair
306 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
780 Kč
2h
St, 13. 10.
17:30 Brno BRQ
00:25 Bergamo BGY
6h 55m
1 přestup
4 noci ve městě Bergamo
Po, 18. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
1h 25m
přímý
1526 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 13. 10.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
757 Kč
2h 5m
21:35 Londýn STN
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
355 Kč
1h 50m
cesta zpět
Po, 18. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
Ryanair
415 Kč
1h 25m
St, 29. 09.
17:30 Brno BRQ
00:25 Bergamo BGY
6h 55m
1 přestup
4 noci ve městě Bergamo
Po, 04. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
1h 25m
přímý
1526 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 29. 09.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
757 Kč
2h 5m
21:35 Londýn STN
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
355 Kč
1h 50m
cesta zpět
Po, 04. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
Ryanair
415 Kč
1h 25m
St, 06. 10.
17:30 Brno BRQ
00:25 Bergamo BGY
6h 55m
1 přestup
4 noci ve městě Bergamo
Po, 11. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
1h 25m
přímý
1526 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 06. 10.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
757 Kč
2h 5m
21:35 Londýn STN
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
355 Kč
1h 50m
cesta zpět
Po, 11. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
Ryanair
415 Kč
1h 25m
Po, 04. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Bergamo
St, 06. 10.
06:40 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
10h 20m
1 přestup
1652 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 04. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 06. 10.
06:40 Bergamo BGY
07:40 Londýn STN
Ryanair
306 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
930 Kč
2h
Pá, 01. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Bergamo
St, 06. 10.
06:40 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
10h 20m
1 přestup
1652 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 01. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 06. 10.
06:40 Bergamo BGY
07:40 Londýn STN
Ryanair
306 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
930 Kč
2h
Pá, 15. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Bergamo
Po, 18. 10.
09:50 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
7h 10m
1 přestup
1712 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 15. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 18. 10.
09:50 Bergamo BGY
10:50 Londýn STN
Ryanair
516 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
780 Kč
2h
Pá, 08. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Bergamo
Po, 11. 10.
09:50 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
7h 10m
1 přestup
1862 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 08. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 11. 10.
09:50 Bergamo BGY
10:50 Londýn STN
Ryanair
516 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
930 Kč
2h
Po, 25. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Bergamo
Pá, 29. 10.
09:15 Bergamo BGY
16:55 Brno BRQ
7h 40m
1 přestup
1963 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 25. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
527 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 29. 10.
09:15 Bergamo BGY
10:15 Londýn STN
Ryanair
656 Kč
2h
13:55 Londýn STN
16:55 Brno BRQ
Ryanair
780 Kč
2h
Pá, 22. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
5 nocí ve městě Bergamo
St, 27. 10.
12:00 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
5h
1 přestup
1996 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 22. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 27. 10.
12:00 Bergamo BGY
13:00 Londýn STN
Ryanair
440 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
1140 Kč
2h
Pá, 22. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
3 noci ve městě Bergamo
Po, 25. 10.
09:50 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
7h 10m
1 přestup
2072 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 22. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Po, 25. 10.
09:50 Bergamo BGY
10:50 Londýn STN
Ryanair
516 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
1140 Kč
2h
Po, 25. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Bergamo
St, 27. 10.
12:00 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
5h
1 přestup
2107 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 25. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
527 Kč
1h 20m
cesta zpět
St, 27. 10.
12:00 Bergamo BGY
13:00 Londýn STN
Ryanair
440 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
1140 Kč
2h
Po, 18. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Bergamo
Pá, 22. 10.
09:15 Bergamo BGY
16:55 Brno BRQ
7h 40m
1 přestup
2212 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 18. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 22. 10.
09:15 Bergamo BGY
10:15 Londýn STN
Ryanair
656 Kč
2h
13:55 Londýn STN
16:55 Brno BRQ
Ryanair
1140 Kč
2h
Po, 11. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
4 noci ve městě Bergamo
Pá, 15. 10.
09:15 Bergamo BGY
16:55 Brno BRQ
7h 40m
1 přestup
2312 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 10.
16:10 Brno BRQ
17:30 Bergamo BGY
Ryanair
416 Kč
1h 20m
cesta zpět
Pá, 15. 10.
09:15 Bergamo BGY
10:15 Londýn STN
Ryanair
516 Kč
2h
13:55 Londýn STN
16:55 Brno BRQ
Ryanair
1380 Kč
2h
St, 13. 10.
17:30 Brno BRQ
00:25 Bergamo BGY
6h 55m
1 přestup
4 noci ve městě Bergamo
Po, 18. 10.
09:50 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
7h 10m
1 přestup
2408 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 13. 10.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
757 Kč
2h 5m
21:35 Londýn STN
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
355 Kč
1h 50m
cesta zpět
Po, 18. 10.
09:50 Bergamo BGY
10:50 Londýn STN
Ryanair
516 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
780 Kč
2h
Pá, 29. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
1h 20m
přímý
2 noci ve městě Bergamo
Ne, 31. 10.
11:25 Bergamo BGY
16:45 Brno BRQ
5h 20m
1 přestup
2477 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 29. 10.
13:20 Brno BRQ
14:40 Bergamo BGY
Ryanair
527 Kč
1h 20m
cesta zpět
Ne, 31. 10.
11:25 Bergamo BGY
12:35 Londýn STN
Ryanair
570 Kč
2h 10m
13:40 Londýn STN
16:45 Brno BRQ
Ryanair
1380 Kč
2h 5m
Po, 11. 10.
17:30 Brno BRQ
23:35 Bergamo BGY
6h 5m
1 přestup
4 noci ve městě Bergamo
Pá, 15. 10.
11:30 Bergamo BGY
12:55 Brno BRQ
1h 25m
přímý
2487 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 10.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
1367 Kč
2h 5m
20:45 Londýn STN
23:35 Bergamo BGY
Ryanair
706 Kč
1h 50m
cesta zpět
Pá, 15. 10.
11:30 Bergamo BGY
12:55 Brno BRQ
Ryanair
415 Kč
1h 25m
St, 06. 10.
17:30 Brno BRQ
00:25 Bergamo BGY
6h 55m
1 přestup
4 noci ve městě Bergamo
Po, 11. 10.
09:50 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
7h 10m
1 přestup
2558 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 06. 10.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
757 Kč
2h 5m
21:35 Londýn STN
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
355 Kč
1h 50m
cesta zpět
Po, 11. 10.
09:50 Bergamo BGY
10:50 Londýn STN
Ryanair
516 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
930 Kč
2h
Pá, 22. 10.
17:30 Brno BRQ
23:25 Bergamo BGY
5h 55m
1 přestup
3 noci ve městě Bergamo
Po, 25. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
1h 25m
přímý
2591 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 22. 10.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
1367 Kč
2h 5m
20:35 Londýn STN
23:25 Bergamo BGY
Ryanair
706 Kč
1h 50m
cesta zpět
Po, 25. 10.
14:20 Bergamo BGY
15:45 Brno BRQ
Ryanair
518 Kč
1h 25m
St, 27. 10.
17:30 Brno BRQ
00:25 Bergamo BGY
6h 55m
1 přestup
3 noci ve městě Bergamo
Ne, 31. 10.
11:25 Bergamo BGY
16:45 Brno BRQ
5h 20m
1 přestup
3062 Kč
zobrazit
cesta tam
St, 27. 10.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
757 Kč
2h 5m
21:35 Londýn STN
00:25 Bergamo BGY
Ryanair
355 Kč
1h 50m
cesta zpět
Ne, 31. 10.
11:25 Bergamo BGY
12:35 Londýn STN
Ryanair
570 Kč
2h 10m
13:40 Londýn STN
16:45 Brno BRQ
Ryanair
1380 Kč
2h 5m
Po, 15. 11.
17:10 Brno BRQ
23:55 Bergamo BGY
6h 45m
1 přestup
3 noci ve městě Bergamo
Čt, 18. 11.
06:30 Bergamo BGY
16:25 Brno BRQ
9h 55m
1 přestup
3477 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 15. 11.
17:10 Brno BRQ
18:20 Londýn STN
Ryanair
1136 Kč
2h 10m
21:00 Londýn STN
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
630 Kč
1h 55m
cesta zpět
Čt, 18. 11.
06:30 Bergamo BGY
07:40 Londýn STN
Ryanair
570 Kč
2h 10m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
1140 Kč
2h 5m
Pá, 22. 10.
17:30 Brno BRQ
23:25 Bergamo BGY
5h 55m
1 přestup
5 nocí ve městě Bergamo
St, 27. 10.
12:00 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
5h
1 přestup
3653 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 22. 10.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
1367 Kč
2h 5m
20:35 Londýn STN
23:25 Bergamo BGY
Ryanair
706 Kč
1h 50m
cesta zpět
St, 27. 10.
12:00 Bergamo BGY
13:00 Londýn STN
Ryanair
440 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
1140 Kč
2h
Ne, 14. 11.
17:10 Brno BRQ
23:00 Bergamo BGY
5h 50m
1 přestup
4 noci ve městě Bergamo
Čt, 18. 11.
06:30 Bergamo BGY
16:25 Brno BRQ
9h 55m
1 přestup
3707 Kč
zobrazit
cesta tam
Ne, 14. 11.
17:10 Brno BRQ
18:20 Londýn STN
Ryanair
1367 Kč
2h 10m
20:05 Londýn STN
23:00 Bergamo BGY
Ryanair
630 Kč
1h 55m
cesta zpět
Čt, 18. 11.
06:30 Bergamo BGY
07:40 Londýn STN
Ryanair
570 Kč
2h 10m
13:20 Londýn STN
16:25 Brno BRQ
Ryanair
1140 Kč
2h 5m
Po, 15. 11.
17:10 Brno BRQ
23:55 Bergamo BGY
6h 45m
1 přestup
5 nocí ve městě Bergamo
So, 20. 11.
06:30 Bergamo BGY
22:10 Brno BRQ
15h 40m
1 přestup
3717 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 15. 11.
17:10 Brno BRQ
18:20 Londýn STN
Ryanair
1136 Kč
2h 10m
21:00 Londýn STN
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
630 Kč
1h 55m
cesta zpět
So, 20. 11.
06:30 Bergamo BGY
07:40 Londýn STN
Ryanair
570 Kč
2h 10m
19:05 Londýn STN
22:10 Brno BRQ
Ryanair
1380 Kč
2h 5m
Po, 15. 11.
17:10 Brno BRQ
23:55 Bergamo BGY
6h 45m
1 přestup
5 nocí ve městě Bergamo
So, 20. 11.
14:25 Bergamo BGY
22:10 Brno BRQ
7h 45m
1 přestup
3717 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 15. 11.
17:10 Brno BRQ
18:20 Londýn STN
Ryanair
1136 Kč
2h 10m
21:00 Londýn STN
23:55 Bergamo BGY
Ryanair
630 Kč
1h 55m
cesta zpět
So, 20. 11.
14:25 Bergamo BGY
15:35 Londýn STN
Ryanair
570 Kč
2h 10m
19:05 Londýn STN
22:10 Brno BRQ
Ryanair
1380 Kč
2h 5m
Pá, 22. 10.
17:30 Brno BRQ
23:25 Bergamo BGY
5h 55m
1 přestup
3 noci ve městě Bergamo
Po, 25. 10.
09:50 Bergamo BGY
17:00 Brno BRQ
7h 10m
1 přestup
3729 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 22. 10.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
1367 Kč
2h 5m
20:35 Londýn STN
23:25 Bergamo BGY
Ryanair
706 Kč
1h 50m
cesta zpět
Po, 25. 10.
09:50 Bergamo BGY
10:50 Londýn STN
Ryanair
516 Kč
2h
14:00 Londýn STN
17:00 Brno BRQ
Ryanair
1140 Kč
2h
Po, 11. 10.
17:30 Brno BRQ
23:35 Bergamo BGY
6h 5m
1 přestup
4 noci ve městě Bergamo
Pá, 15. 10.
09:15 Bergamo BGY
16:55 Brno BRQ
7h 40m
1 přestup
3969 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 11. 10.
17:30 Brno BRQ
18:35 Londýn STN
Ryanair
1367 Kč
2h 5m
20:45 Londýn STN
23:35 Bergamo BGY
Ryanair
706 Kč
1h 50m
cesta zpět
Pá, 15. 10.
09:15 Bergamo BGY
10:15 Londýn STN
Ryanair
516 Kč
2h
13:55 Londýn STN
16:55 Brno BRQ
Ryanair
1380 Kč
2h

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Brno ⇋ Bergamo?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Bergamo je únor s cenou v průměru 1264 Kč, případně květen s cenou průměrně 1594 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou srpen průměrně za 3335 Kč a září průměrně 2587 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Brno ⇋ Bergamo?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Bergamo je Čtvrtek s cenou v průměru 743 Kč, případně Sobota s cenou průměrně 801 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Středa průměrně za 2279 Kč a Pátek průměrně za 2074 Kč.