odkud

kam

datum odletu

od
do

délka pobytu

Nevybrali jste místo odletu!

Letenky Bratislava - Gdaňsk

odlet 09. 07. - 06. 09. · 2 - 5 nocí · zpátečně · maximálně 1 přestup

upravit vyhledávání

Nejlepší nabídky

Pá, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
22:25 Gdaňsk GDN
5h 50m
1 přestup
3 noci ve městě Gdaňsk
Po, 02. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
20:30 Bratislava BTS
10h 40m
1 přestup
2626 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
19:20 Kyjev KBP
Ryanair
696 Kč
1h 45m
21:25 Kyjev KBP
22:25 Gdaňsk GDN
Ryanair
884 Kč
2h
cesta zpět
Po, 02. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
12:55 Oděsa ODS
Wizzair
655 Kč
2h 5m
19:35 Oděsa ODS
20:30 Bratislava BTS
Wizzair
390 Kč
1h 55m
Út, 03. 11.
14:45 Bratislava BTS
21:15 Gdaňsk GDN
6h 30m
1 přestup
3 noci ve městě Gdaňsk
Pá, 06. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
20:30 Bratislava BTS
10h 40m
1 přestup
2648 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 03. 11.
14:45 Bratislava BTS
16:25 Manchester MAN
Ryanair
750 Kč
2h 40m
18:00 Manchester MAN
21:15 Gdaňsk GDN
Ryanair
733 Kč
2h 15m
cesta zpět
Pá, 06. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
12:55 Oděsa ODS
Wizzair
776 Kč
2h 5m
19:35 Oděsa ODS
20:30 Bratislava BTS
Wizzair
390 Kč
1h 55m
Út, 27. 10.
14:45 Bratislava BTS
21:15 Gdaňsk GDN
6h 30m
1 přestup
3 noci ve městě Gdaňsk
Pá, 30. 10.
09:50 Gdaňsk GDN
20:30 Bratislava BTS
10h 40m
1 přestup
2652 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 27. 10.
14:45 Bratislava BTS
16:25 Manchester MAN
Ryanair
750 Kč
2h 40m
18:00 Manchester MAN
21:15 Gdaňsk GDN
Ryanair
733 Kč
2h 15m
cesta zpět
Pá, 30. 10.
09:50 Gdaňsk GDN
12:55 Oděsa ODS
Wizzair
655 Kč
2h 5m
19:35 Oděsa ODS
20:30 Bratislava BTS
Wizzair
514 Kč
1h 55m
Pá, 30. 10.
08:05 Bratislava BTS
14:45 Gdaňsk GDN
6h 40m
1 přestup
3 noci ve městě Gdaňsk
Po, 02. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
20:30 Bratislava BTS
10h 40m
1 přestup
2813 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
08:05 Bratislava BTS
09:50 Eindhoven EIN
Ryanair
696 Kč
1h 45m
13:05 Eindhoven EIN
14:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
1071 Kč
1h 40m
cesta zpět
Po, 02. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
12:55 Oděsa ODS
Wizzair
655 Kč
2h 5m
19:35 Oděsa ODS
20:30 Bratislava BTS
Wizzair
390 Kč
1h 55m
Pá, 30. 10.
12:25 Bratislava BTS
19:45 Gdaňsk GDN
7h 20m
1 přestup
3 noci ve městě Gdaňsk
Po, 02. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
20:30 Bratislava BTS
10h 40m
1 přestup
2813 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
696 Kč
1h 30m
17:40 Bergamo BGY
19:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
1071 Kč
2h 5m
cesta zpět
Po, 02. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
12:55 Oděsa ODS
Wizzair
655 Kč
2h 5m
19:35 Oděsa ODS
20:30 Bratislava BTS
Wizzair
390 Kč
1h 55m
Po, 02. 11.
07:45 Bratislava BTS
14:45 Gdaňsk GDN
7h
1 přestup
4 noci ve městě Gdaňsk
Pá, 06. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
20:30 Bratislava BTS
10h 40m
1 přestup
2933 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 02. 11.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
696 Kč
1h 45m
13:05 Eindhoven EIN
14:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
1071 Kč
1h 40m
cesta zpět
Pá, 06. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
12:55 Oděsa ODS
Wizzair
776 Kč
2h 5m
19:35 Oděsa ODS
20:30 Bratislava BTS
Wizzair
390 Kč
1h 55m
Po, 26. 10.
13:20 Bratislava BTS
19:45 Gdaňsk GDN
6h 25m
1 přestup
4 noci ve městě Gdaňsk
Pá, 30. 10.
09:50 Gdaňsk GDN
20:30 Bratislava BTS
10h 40m
1 přestup
2938 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
13:20 Bratislava BTS
14:50 Bergamo BGY
Ryanair
1232 Kč
1h 30m
17:40 Bergamo BGY
19:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
536 Kč
2h 5m
cesta zpět
Pá, 30. 10.
09:50 Gdaňsk GDN
12:55 Oděsa ODS
Wizzair
655 Kč
2h 5m
19:35 Oděsa ODS
20:30 Bratislava BTS
Wizzair
514 Kč
1h 55m
Po, 26. 10.
07:45 Bratislava BTS
14:45 Gdaňsk GDN
7h
1 přestup
4 noci ve městě Gdaňsk
Pá, 30. 10.
09:50 Gdaňsk GDN
20:30 Bratislava BTS
10h 40m
1 přestup
3125 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
1018 Kč
1h 45m
13:05 Eindhoven EIN
14:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
937 Kč
1h 40m
cesta zpět
Pá, 30. 10.
09:50 Gdaňsk GDN
12:55 Oděsa ODS
Wizzair
655 Kč
2h 5m
19:35 Oděsa ODS
20:30 Bratislava BTS
Wizzair
514 Kč
1h 55m
Po, 02. 11.
13:20 Bratislava BTS
19:45 Gdaňsk GDN
6h 25m
1 přestup
4 noci ve městě Gdaňsk
Pá, 06. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
20:30 Bratislava BTS
10h 40m
1 přestup
3255 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 02. 11.
13:20 Bratislava BTS
14:50 Bergamo BGY
Ryanair
1018 Kč
1h 30m
17:40 Bergamo BGY
19:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
1071 Kč
2h 5m
cesta zpět
Pá, 06. 11.
09:50 Gdaňsk GDN
12:55 Oděsa ODS
Wizzair
776 Kč
2h 5m
19:35 Oděsa ODS
20:30 Bratislava BTS
Wizzair
390 Kč
1h 55m
Út, 27. 10.
14:45 Bratislava BTS
21:15 Gdaňsk GDN
6h 30m
1 přestup
4 noci ve městě Gdaňsk
So, 31. 10.
07:15 Gdaňsk GDN
23:00 Bratislava BTS
15h 45m
1 přestup
3434 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 27. 10.
14:45 Bratislava BTS
16:25 Manchester MAN
Ryanair
750 Kč
2h 40m
18:00 Manchester MAN
21:15 Gdaňsk GDN
Ryanair
733 Kč
2h 15m
cesta zpět
So, 31. 10.
07:15 Gdaňsk GDN
08:35 Londýn STN
Ryanair
1131 Kč
2h 20m
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
821 Kč
2h 10m
Út, 27. 10.
14:45 Bratislava BTS
21:15 Gdaňsk GDN
6h 30m
1 přestup
4 noci ve městě Gdaňsk
So, 31. 10.
15:45 Gdaňsk GDN
07:05 Bratislava BTS
15h 20m
1 přestup
3598 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 27. 10.
14:45 Bratislava BTS
16:25 Manchester MAN
Ryanair
750 Kč
2h 40m
18:00 Manchester MAN
21:15 Gdaňsk GDN
Ryanair
733 Kč
2h 15m
cesta zpět
So, 31. 10.
15:45 Gdaňsk GDN
18:30 Kyjev IEV
Wizzair
1076 Kč
1h 45m
Ne, 01. 11.
06:15 Kyjev IEV
07:05 Bratislava BTS
Wizzair
1039 Kč
1h 50m
Po, 26. 10.
13:20 Bratislava BTS
19:45 Gdaňsk GDN
6h 25m
1 přestup
5 nocí ve městě Gdaňsk
So, 31. 10.
07:15 Gdaňsk GDN
23:00 Bratislava BTS
15h 45m
1 přestup
3719 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
13:20 Bratislava BTS
14:50 Bergamo BGY
Ryanair
1232 Kč
1h 30m
17:40 Bergamo BGY
19:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
536 Kč
2h 5m
cesta zpět
So, 31. 10.
07:15 Gdaňsk GDN
08:35 Londýn STN
Ryanair
1131 Kč
2h 20m
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
821 Kč
2h 10m
Út, 03. 11.
14:45 Bratislava BTS
21:15 Gdaňsk GDN
6h 30m
1 přestup
4 noci ve městě Gdaňsk
So, 07. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
07:05 Bratislava BTS
15h 20m
1 přestup
3855 Kč
zobrazit
cesta tam
Út, 03. 11.
14:45 Bratislava BTS
16:25 Manchester MAN
Ryanair
750 Kč
2h 40m
18:00 Manchester MAN
21:15 Gdaňsk GDN
Ryanair
733 Kč
2h 15m
cesta zpět
So, 07. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
18:30 Kyjev IEV
Wizzair
1076 Kč
1h 45m
Ne, 08. 11.
06:15 Kyjev IEV
07:05 Bratislava BTS
Wizzair
1296 Kč
1h 50m
Po, 26. 10.
13:20 Bratislava BTS
19:45 Gdaňsk GDN
6h 25m
1 přestup
5 nocí ve městě Gdaňsk
So, 31. 10.
15:45 Gdaňsk GDN
07:05 Bratislava BTS
15h 20m
1 přestup
3883 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
13:20 Bratislava BTS
14:50 Bergamo BGY
Ryanair
1232 Kč
1h 30m
17:40 Bergamo BGY
19:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
536 Kč
2h 5m
cesta zpět
So, 31. 10.
15:45 Gdaňsk GDN
18:30 Kyjev IEV
Wizzair
1076 Kč
1h 45m
Ne, 01. 11.
06:15 Kyjev IEV
07:05 Bratislava BTS
Wizzair
1039 Kč
1h 50m
Po, 26. 10.
07:45 Bratislava BTS
14:45 Gdaňsk GDN
7h
1 přestup
5 nocí ve městě Gdaňsk
So, 31. 10.
07:15 Gdaňsk GDN
23:00 Bratislava BTS
15h 45m
1 přestup
3906 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
1018 Kč
1h 45m
13:05 Eindhoven EIN
14:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
937 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 31. 10.
07:15 Gdaňsk GDN
08:35 Londýn STN
Ryanair
1131 Kč
2h 20m
19:50 Londýn STN
23:00 Bratislava BTS
Ryanair
821 Kč
2h 10m
Pá, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
22:25 Gdaňsk GDN
5h 50m
1 přestup
4 noci ve městě Gdaňsk
Út, 03. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
07:05 Bratislava BTS
15h 20m
1 přestup
3953 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
16:35 Bratislava BTS
19:20 Kyjev KBP
Ryanair
696 Kč
1h 45m
21:25 Kyjev KBP
22:25 Gdaňsk GDN
Ryanair
884 Kč
2h
cesta zpět
Út, 03. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
18:30 Kyjev IEV
Wizzair
1076 Kč
1h 45m
St, 04. 11.
06:15 Kyjev IEV
07:05 Bratislava BTS
Wizzair
1296 Kč
1h 50m
Po, 26. 10.
07:45 Bratislava BTS
14:45 Gdaňsk GDN
7h
1 přestup
5 nocí ve městě Gdaňsk
So, 31. 10.
15:45 Gdaňsk GDN
07:05 Bratislava BTS
15h 20m
1 přestup
4070 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 26. 10.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
1018 Kč
1h 45m
13:05 Eindhoven EIN
14:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
937 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 31. 10.
15:45 Gdaňsk GDN
18:30 Kyjev IEV
Wizzair
1076 Kč
1h 45m
Ne, 01. 11.
06:15 Kyjev IEV
07:05 Bratislava BTS
Wizzair
1039 Kč
1h 50m
Pá, 30. 10.
12:25 Bratislava BTS
19:45 Gdaňsk GDN
7h 20m
1 přestup
4 noci ve městě Gdaňsk
Út, 03. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
07:05 Bratislava BTS
15h 20m
1 přestup
4140 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
12:25 Bratislava BTS
13:55 Bergamo BGY
Ryanair
696 Kč
1h 30m
17:40 Bergamo BGY
19:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
1071 Kč
2h 5m
cesta zpět
Út, 03. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
18:30 Kyjev IEV
Wizzair
1076 Kč
1h 45m
St, 04. 11.
06:15 Kyjev IEV
07:05 Bratislava BTS
Wizzair
1296 Kč
1h 50m
Po, 02. 11.
07:45 Bratislava BTS
14:45 Gdaňsk GDN
7h
1 přestup
5 nocí ve městě Gdaňsk
So, 07. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
07:05 Bratislava BTS
15h 20m
1 přestup
4140 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 02. 11.
07:45 Bratislava BTS
09:30 Eindhoven EIN
Ryanair
696 Kč
1h 45m
13:05 Eindhoven EIN
14:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
1071 Kč
1h 40m
cesta zpět
So, 07. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
18:30 Kyjev IEV
Wizzair
1076 Kč
1h 45m
Ne, 08. 11.
06:15 Kyjev IEV
07:05 Bratislava BTS
Wizzair
1296 Kč
1h 50m
Pá, 30. 10.
08:05 Bratislava BTS
14:45 Gdaňsk GDN
6h 40m
1 přestup
4 noci ve městě Gdaňsk
Út, 03. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
07:05 Bratislava BTS
15h 20m
1 přestup
4140 Kč
zobrazit
cesta tam
Pá, 30. 10.
08:05 Bratislava BTS
09:50 Eindhoven EIN
Ryanair
696 Kč
1h 45m
13:05 Eindhoven EIN
14:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
1071 Kč
1h 40m
cesta zpět
Út, 03. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
18:30 Kyjev IEV
Wizzair
1076 Kč
1h 45m
St, 04. 11.
06:15 Kyjev IEV
07:05 Bratislava BTS
Wizzair
1296 Kč
1h 50m
Po, 02. 11.
13:20 Bratislava BTS
19:45 Gdaňsk GDN
6h 25m
1 přestup
5 nocí ve městě Gdaňsk
So, 07. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
07:05 Bratislava BTS
15h 20m
1 přestup
4462 Kč
zobrazit
cesta tam
Po, 02. 11.
13:20 Bratislava BTS
14:50 Bergamo BGY
Ryanair
1018 Kč
1h 30m
17:40 Bergamo BGY
19:45 Gdaňsk GDN
Wizzair
1071 Kč
2h 5m
cesta zpět
So, 07. 11.
15:45 Gdaňsk GDN
18:30 Kyjev IEV
Wizzair
1076 Kč
1h 45m
Ne, 08. 11.
06:15 Kyjev IEV
07:05 Bratislava BTS
Wizzair
1296 Kč
1h 50m

Ve kterém měsíci je nejlevnější letět Bratislava ⇋ Gdaňsk?

Aktuálně nejlevnější měsíc pro zpátečné lety do města Gdaňsk je květen s cenou v průměru 1697 Kč, případně červen s cenou průměrně 2595 Kč.

Naopak najdražší měsíce jsou září průměrně za 4728 Kč a červenec průměrně 4257 Kč

Ve kterém dni v týdnu je najlevnější letět Bratislava ⇋ Gdaňsk?

Najlevnější deň v týdnu pro lety do mesta Gdaňsk je Neděle s cenou v průměru 1585 Kč, případně Čtvrtek s cenou průměrně 1924 Kč.

Naopak najdražší dny v týdnu jsou Sobota průměrně za 2339 Kč a Pátek průměrně za 2125 Kč.